Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu strica frate dar nu ti-o mai cumpara nici dracu ))
    sigpic

    Comment


    • Pai numai cand vezi 2.5cmc te duci,fugi,apoi consumul..
      Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

      Comment


      • Masina aia nu e pentru cine merge cu 1.4 MPI cu GPL si se asteapta ca 2.5 sa fie economic.

        E o masina care scoate zambete de pe buzele propritarului in momentul in care merge cu ea.

        Comment


        • iti scoate zambetele dintre buze si iti baga altceva.
          nici nu sunt destul de dese benzinariile in oras ca sa nu ramai fara benzina.
          cred ca s-o fi saturat si ala de ea, de o da.

          Comment


          • Originally posted by Drogas View Post
            Masina aia nu e pentru cine merge cu 1.4 MPI cu GPL si se asteapta ca 2.5 sa fie economic.

            E o masina care scoate zambete de pe buzele propritarului in momentul in care merge cu ea.
            Nu, dar la pretul ala foarte ok, Fordul ala poate fi masina pentru cine merge cu 1.4 GPL economic in timpul saptamanii, iar in weekend se distreaza cu 2.5-ul pe un drum virajat de munte.
            Mi se pare alternativa perfecta pentru cine are Logan, sau orice masina mai slaba, dar vrea si ceva cu care sa-si faca damblaua in timpul liber.
            Decat sa te apuci sa investesti mii de euro intr-un Logan incercand sa scoti ceva din el iar la final sa vezi ca tot o struto-camila ai, mai bine il lasi asa si pe langa Logan iti mai iei o alta masina ca Fordul ala.

            Comment


            • GPL i-as pune pe Fordul ala!
              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

              Comment


              • aia nu e masina pentru un posesor de logan care schimba la 1500 rot ca sa consume mai putin.masina e clar pentru cineva care are venituri peste medie,nfamilist in cautare de aventura etc. e pentru cineva care se descurca bine.Matsushiti ala Lancer nu prea e cine stie scula.alea cu motor 2.0 tdi imprumutat de la vw au belele multe.are o firma de distributie asa ceva si il scot cat sa nu rugineasca,cand e sarbatoare.asta de frica sa nu ramana pe drum cu el.
                Last edited by margelatu; 28 March 2014, 13:35.
                Welcome to the Club, We Have Jackets !

                Comment


                • Ce s-a intamplat cu Mr.K?

                  Comment


                  • L-am blestemat eu, dar esti OFFTOPIC!
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by bGy View Post
                      L-am blestemat eu, dar esti OFFTOPIC!


                      Ok, sa revenim la topic atunci.

                      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                      Sa dau Loganu' la schimb pe asta, ce ziceti? Arata bine, intretinut.

                      Comment


                      • Originally posted by margelatu View Post
                        aia nu e masina pentru un posesor de logan care schimba la 1500 rot ca sa consume mai putin.masina e clar pentru cineva care are venituri peste medie,nfamilist in cautare de aventura etc.
                        Am nevasta si copil. Nu ma incadrez.

                        Comment


                        • da 47 bucati logan a 5000 euro de alea chele.asta e masina de weekend.nu cred ca poate monta cineva gpl pe ea.
                          Last edited by margelatu; 28 March 2014, 14:12.
                          Welcome to the Club, We Have Jackets !

                          Comment


                          • nu merita ... n-are gaz montat
                            Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                            Comment


                            • Originally posted by madhorsefuzzy View Post
                              Am nevasta si copil. Nu ma incadrez.
                              ba da ,dar daca ai bani si nevata e mai permisiva cu cheltuielile si distractiile tale, ca altfel...o sa-ti aduca necazuri masina asta.
                              Welcome to the Club, We Have Jackets !

                              Comment


                              • Originally posted by micutzu666 View Post
                                Pai numai cand vezi 2.5cmc te duci,fugi,apoi consumul..
                                Fuge cine isi cumpăra paine pe caiet. Aia nu e mașină pentru oricine.

                                Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google