Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • prefer fordul, dar aia 118 mii km nu cred ca sunt numai atat.
    Welcome to the Club, We Have Jackets !

    Comment


    • auzi la el,editie limitata,si nici proiectoare de ceata nu are!!Vai de ea..
      Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

      Comment


      • cred ca e "elegance" dar la el e extra.oricum ,masina pentru cunoscatori.sunt unii care numai grupul VAG vad in fata ochilor.
        Welcome to the Club, We Have Jackets !

        Comment


        • Pai daca atat ii duce capul....

          http://www.autovit.ro/bmw-320-C32283616.html Ce m-as combina eu cu asa ceva...uiiliiuuuuu!

          Comment


          • O Corsa D 1.3cdti din 2007, ~70k km reali (e din familie), fara accident, revizii doar la Opel, merita 5000e?

            Comment


            • La 5500-6000 găsești Astra H.

              Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

              Comment


              • Mi-e frica sa nu gasesc vreo teapa.

                Comment


                • Originally posted by PiciuX View Post
                  O Corsa D 1.3cdti din 2007, ~70k km reali (e din familie), fara accident, revizii doar la Opel, merita 5000e?
                  90cp 6 trepte ? Daca e ala, merita
                  Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                  Comment


                  • 5 trepte 75 cai. Bănuiesc ca ala in 6 trepte nu e vreo rachetă. Cert e ca m-am saturat de 10% in oras și geamurile deschise pentru ca nu am ac

                    Comment


                    • Daca masina e ok si nu are probleme ia-o fara grija, merita 5000 euro.
                      e diferenta mare intre cel de 90 si 75 de cai insa masina se misca decent pentru motorizare/greutate si cu cel de 75, consumul e foarte bun
                      Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                      Comment


                      • Originally posted by B997NDL View Post
                        am un prieten bun, taximetrist si tocmai m-a sunat ca a facut rost (imprumut ) de niste bani si e disperat sa gaseasca un logan, el avand o solenza.
                        altfel nu ia agreerea si isi poate pierde licenta. ar putea gasi ceva pe la 2500-2700 cu ac ? ati vazut ceva prin site-urile de anunturi sau stiti pe cineva care vinde ?
                        m-a rugat pe mine sa-i mai caut, dar nu prea am fler la jafuri. ma ajutati, v[ rog ?
                        ajutati-ma si pe mine, va rog. ce ziceti de asta ?

                        Comment


                        • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                          http://www.autovit.ro/autoturisme/da...?l=6&s=p&price[to]=3200

                          aici sunt cateva masini care sunt de luat in seama, vad ca pana in 3000 iti poti lua o coaja destul de ok
                          Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                          Comment


                          • Asta albastra ce a pus-o sam, mi se pare chiar ok si pretul.
                            Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                            Comment


                            • multumesc. primul stiu ca s-a dat.

                              Comment


                              • Vreun golf 5 tdi preferabil 170 cp, stie cineva?Sau daca nu macar 140 . Pls help
                                Sa fie in 4 usi si sa ai ceva dotari pe ea, stima

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google