Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pentru NDL: Loganul gri, cu numar MOP,e un Lureat, iar spoilerele sunt vopsite ulterior.
    In plus, mi se pare ca ii "lipseste" ABS-ul, parca din 2008 aveau toate ABS..

    Comment


    • avea abs. am fost azi sa-l vedem. a fost taxi. n-ar fi fost o problema... avea 180 k km. in anunt 73 k parca. problema era ce era cam "tavalit". omul a fost destul de sincer, doar ca noua nu prea ne-a placut ce am auzit.
      necesita o vopsire rotala.

      Comment


      • nu prea merita sa cumperi logan sh.pe langa faptul ca-s cu km fara numar mai au si tabla varza.sa vopsesti o tigaie de asta nu merita.sunt prea putine loganuri sh care sa zic ca ar merita sa te uiti la ele,alea se dau repede.
        Welcome to the Club, We Have Jackets !

        Comment


        • ce e in neregula cu asta ? prea are de toate, are 17000 km dupa cum zice el
          si mai e si ieftina...

          Comment


          • e si model kiss Fm adica Laureat cu elemente de presige

            Comment


            • Recomandati-mi si mie, va rog, ceva masini de luat in seama, ca m-am acrit, nu gasesc nimic(mai ales in zona BR-GL)
              - Musai 4/5 usi(orice fara coupe), nu conteaza ce marca, minim 2002, benzina, maxim 1600 cmc, maxim 2500 euro (cu tot cu taxa).

              Comment


              • Originally posted by Niki View Post
                Se vinde cu 2000E: http://www.autovit.ro/renault-symbol-C32270956.html

                Intrebare pentru cei care au habar: daca e fabricata in 2005, nu este euro 3? Sau la Renault a fost introdusa norma euro 4 mai devreme decat la Dacia, la motorizari similare?
                Masina s-a cumparat cu 1700 euro. Este E3, dar s-a gasit intelegere si va ramane inmatriculata in CT. 66.000 km reali, merge excelent, necesita o revizie si un set de anvelope, momentan fiind incaltata cu cele originale.
                If it ain't broke, don't fix it!

                Comment


                • Originally posted by B997NDL View Post
                  ce e in neregula cu asta ? prea are de toate, are 17000 km dupa cum zice el
                  si mai e si ieftina...

                  http://mercador.ro/oferta/dacia-loga...tml#63c6872348
                  Volan reglabil, numai daca a facut modificarea de pe PH2.
                  sigpic

                  Comment


                  • aia e din procedeul Ponta, copy and paste.nu cred sa fie nimeni sa-si faca volan reglabil la Logan doar asa de placere.
                    Welcome to the Club, We Have Jackets !

                    Comment


                    • Originally posted by Niki View Post
                      Masina s-a cumparat cu 1700 euro. Este E3, dar s-a gasit intelegere si va ramane inmatriculata in CT. 66.000 km reali, merge excelent, necesita o revizie si un set de anvelope, momentan fiind incaltata cu cele originale.
                      Ai facut o afacere buna.

                      P.S. Vezi ca senzorii de parcare nu sunt in parametri. Sa nu te bazezi pe ei!
                      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                      Comment


                      • Care cautai opel Corsa la pret de Astra ?)

                        Comment


                        • Hello lume,

                          a cam venit timpul pt mine, la care vreau mai mult decat loganul meu 1.4 ambiance

                          Merita sa ma bag in banca pt asa ceva?



                          sau



                          Personal Laguna imi place mai mult ca aspect, dotari etc, dar cred ca Astra e mai fiabila pe benzina si mai ieftina in timp(ca intretinere)
                          Ce ma sperie este sa nu iau o teapa ceva, pt ca la amandoua nu prea imi vine sa cred ca au sub 100k km, avand in vedere ca sunt break si vechimea lor.
                          Nu cred ca astea sunt masini care au facut 10-12 k pe an

                          Voi ce parere aveti?

                          Multumesc

                          Comment


                          • lasa Laguna aia in pace.arata ingrijit dar parca e prea scumpa si la fiabilitate nu prea exceleaza,motor cu fap etc.km nu cred ca-s numai atia.eu nu m-as baga la asa ceva si mai ales cu banca.
                            Welcome to the Club, We Have Jackets !

                            Comment


                            • Daca tot te apuci sa iei imprumut ar fi bine sa iei o masina de la o sursa cat mai sigura cu putinta
                              Aceasta este o pagina de eroare. In mod obisnuit nu ar fi trebuit sa ajungeti aici.

                              daca vrei neaparat break se gasesc
                              Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                              Comment


                              • Ziceti ca in loc de Germania, si cu domnul inainte, sunt mult mai de incredere dibas sau firmele din Romania, gen recuperari leasing etc?

                                Intre Autoscout24, MobileDE etc sunt mai ok astia?

                                Aceasta este o pagina de eroare. In mod obisnuit nu ar fi trebuit sa ajungeti aici.


                                Astra asta chiar ar fi foarte ok daca nu e "manarita" si asta cum sunt 90% din masinile second hand.

                                Pe lange Dibas, mai stiti ceva firme de incredere sau chiar ceva site cu masini recuperate? Vreau sa iau credti de consum pe 2 sau max 3 ani, ca sa nu ma rupa la dobanzi, dar masina vreau sa o tin minim 5, poate chiar mai mult

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google