Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cunosc un baiat la Dibas Fundeni daca te intereseaza ceva de acolo, masinile nu sunt umblate, poti sa faci o verificare de rampa la ei acolo, sunt oricum mult mai de incredere decat oricare de pe autovit sau de unu-altu care aduce de afara. (exceptie cazul in care iti e apropiat)
    si aici sunt oameni foarte ok http://autorecuperateleasing.autovit.ro/
    Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

    Comment


    • Autorecuperateleasing, colina ocazie, dibas, cauta benzinar, km putini, garanție. Mergi pe Opel, Ford, Vw, Skoda....

      Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

      Comment


      • Multumesc frumos

        Cred ca o sa vin prin Bucuresti cat de curand Mai intai un drum pe la BRD sau Raiffeisen si dupa intre astea 3 voi ce ati alege?

        Nu prea vreau benzinar, decat daca e pretul bun

        Aceasta este o pagina de eroare. In mod obisnuit nu ar fi trebuit sa ajungeti aici.


        Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


        Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


        Personal, ca nepriceput in ale masinilor, eu as alege Mondeo Imi fura ochii, ca sa zic asa. Adica e mai mula masina decat Focus, dar la pret aproape de Focus.

        Ma gandesc insa, ca pt oras e mai bun Focus, cu bancheta rabatata e buna si pt o nevoie ocazionala de spatiu, plus ca intretinere, revizii,impozit, rca, casco alea alea sunt mai ieftine la Focus decat la Mondeo

        Comment


        • Astra aia pare Ok... benzinar 1.4, nu ai consum foarte mare...

          http://dibas.ro/rulate/listing/opel-astra-sedan/ sau asta la pret mai mic.
          Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

          Comment


          • @vali2706 - personal as alege focusul pentru ca are reviziile la romcar si le poti verifica direct la ei cu seria sasiu. si este cel mai dotat model (ful fara piele cum spune o vorba din popor) din cele 3 alegeri ale tale
            http://www.auplod.com/u/poudal5a95e.png

            Comment


            • cred ca am gasit bijuteria

              Comment


              • Nice!

                Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

                Comment


                • arat bine masinuta.eu daca as avea banii aia cum as cumpara masina aia.
                  Welcome to the Club, We Have Jackets !

                  Comment


                  • suni la ei si o cumperi

                    Comment


                    • off topic.asa ma gândeam si eu ,lipseste un a acolo.hihi.
                      Welcome to the Club, We Have Jackets !

                      Comment


                      • Originally posted by margelatu View Post
                        arat bine masinuta.eu daca as avea banii aia cum as cumpara masina aia.
                        nu e chiar un best buy masina, dupa mine cel de 90 de cai ar fi ideal pentru ca are volanta simpla, nu precum cel de 110 cai cu volanta masa dubla unde te cam ia plansul cand trebuie sa schimbi ambreiajul.
                        Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                        Comment



                        • Cunosc masina, e in stare buna... Dar, are un consum de te doare mintea.
                          Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                          Comment


                          • are motorul de 1.8? cat consuma ca idee? gasisem si eu una acum vreo saptamana

                            Comment


                            • Da, 12l in oras (tg.mures) , si vreo 9 mixt... Si nu e vreo racheta masina, se misca decent, dar nu merita consumu ala...
                              Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                              Comment


                              • cam mult bine e si destul de mare...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google