Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


    hai , ziceti ca are 400.000 km in realitate) ca se duc injectoarele, ca opel nu sunt bune... hai
    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

    Comment


    • Deci primul care pune o masina BUNA aici, in sensul de a fi acceptata de 90% din useri, cred ca merita propus pentru Steaua Romaniei in grad de cavaler.

      Opelul ala n-are probleme cu injectoarele ca 1.7cdti. Mie personal nu-mi place cum se conduce, dar e o masina de dama. Pentru oras e numai buna.

      PS: are 264.000 de km. Am inmultit cu 2, sa fiu sigur ca spun destui.

      Comment


      • Dap intr-adevar o masina buna, cu km reali, la un pret decent taxa de inmatriculare la fel de decenta.
        Doar ca noua nu ne plac astfel de masini ca nu prea avem ce comenta pe seama lor-deci nu sunt subiect de cafenea.

        Comment


        • ca sa nu-l contrazic pe mr.K si sa nu fiu de acord ca e o masina buna: credeam ca postam masini de barbati

          Comment


          • Originally posted by B997NDL View Post
            eu n-am zis ca nu e buna. dar de ce sa merg su suv in bucuresti?! ca tot vbeati de cocalari

            si ce obstacole ai asa prin bucuresti?! o iei direct peste fantani la unirii?
            Din cauza ca e un fel de fiTZa sau JMeKerie, cum vrei sa'i spui, sa stai 5 minute la semafor ajutat de tractiunea integrala.

            ...cu toata ca, zilele astea, n'ar strica un tanc.
            If it ain't broke, don't fix it!

            Comment


            • Exact in aceeasi clasa se afla si loganul (clasa compacta) doar ca are portbagajul mai mare.

              Comment


              • Originally posted by Niki B View Post
                Din cauza ca e un fel de fiTZa sau JMeKerie, cum vrei sa'i spui, sa stai 5 minute la semafor ajutat de tractiunea integrala.

                ...cu toata ca, zilele astea, n'ar strica un tanc.
                adevarul e ca m=am gandit si eu ca are si mr. K dreptate. acum si tu. daca e sa intre un prost in mine de pe contrasens mai bine mi-as lua un humer serios ca ar fi bun

                @Nytro: eu nu cred ca stai in corsa ca in logan poate in astra... s-a vehiculat pe aici ideea ca octavia ar avea mai putin spatiu in spate decat loganul. atunci ce pretentie sa mai ai la corsa?!

                @ Cezar: dedicatie.... fara numar...fara numar,,, adevarul e ca asta imi place si mie, mult http://www.autovit.ro/citroen-ds4-C22014442.html

                Comment


                • arata bine rau si ds4 ala ...

                  uite ceva frumos si bun la bani putini ? se dau medalii

                  mazda-3-
                  o/____\o
                  (i)
                  .........

                  Comment


                  • pentru carcotasii cu arcuri sport. ia uite unde e cocotat ds 4-ul si asta e considerat sport

                    Originally posted by Costi-bc View Post
                    arata bine rau si ds4 ala ...

                    uite ceva frumos si bun la bani putini ? se dau medalii

                    mazda-3-
                    prefer face lift-ul e misto masina si mai ales la banii aia... cica sa-ti mai iei logan.

                    @Costi-bc: are motor de logan?! 105 cp la 1600 cmc... cam putin
                    Last edited by B997NDL; 31 January 2012, 20:05. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • bijuterie mazda aia
                      I changed her oil , she changed my life
                      sigpic

                      Comment


                      • noul citroen c4 imi pare mult mai urat ca anterioru..aduce a golf , nu mai are aceleasi linii frumoase..mi se pare mai misto peugeot 308 in cls compacta http://www.autovit.ro/peugeot-308-C22722611.html.. dar nu's care or fi mai bune )
                        Last edited by Allyn_y; 31 January 2012, 20:35.

                        Comment


                        • Nici mie nu-mi prea place. Plus de asta, pare mai ingust la interior...

                          Comment


                          • http://www.autovit.ro/alfa-romeo-giu...C22734166.html in loc de c4 iar asta ar fi o alternativa la octavia...http://www.autovit.ro/mazda-3-C22665906.html

                            Comment


                            • eu zic ca gresiti. mie cel putin imi place mai mult noul design. prietena mea are c4 din 2006 (luat de nou) si ma tot roaga sa ma plimb cu el ca ea nu prea merge si nu vreau. mai e si stacojiu mi se pare ca c4 are design pt femei. mas refer la cel anterior cu sp[ate rotund. e aiurea. pt un barbat asta arata mai bine. si oricum apropo de golf .. as da trei c4 model anterior pe un golf gti


                              @ Allyn
                              prefer octavia 2 ca design fata de mazda. si repet ce-am zis mai sus: mi se pare f "subtire" la 105 cai.. prefer asta http://www.autovit.ro/skoda-octavia-C19703718.html
                              Last edited by B997NDL; 31 January 2012, 20:58. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • e f bun si un golf desigur ;dar dupa 60 de ani )) , sunt de acord nu este f mult..dar nu ai nevoie de mai mult totusi nu este mazda 6 iar ca design nu are rost sa comparam app uita-te si la passat 1.9 tdi 105 deci..e f ok, iar daca tot vad k insisti cu cai multi ia-ti ceva exact pt viteza adica coupe-uri si s-a terminat, nu berline ;) ps:la C4 m-am referit la varianta coupe anterioara mai sus .
                                Last edited by Allyn_y; 31 January 2012, 21:08.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google