Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La diesel faceam referire Cezar.

    Uitati-va la ăsta de mai sus )....vai de capul tău amice. No offence, dar esti pe lângă subiect, daca nu știi, nu ai avut de-a face, nu comenta...incredibil câți "cunoscători" pe aici.

    Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
    Last edited by PCH; 9 April 2014, 18:31.

    Comment


    • Pe la 160. La 180 cred ca suge 7.4?

      BMW-ul are momentan cel mai mic consum pe care l-am vazut. (mai putin SUV).
      Nici mie nu mi-a venit sa cred prima data, insa realitatea este cum este.
      Last edited by Cezar; 9 April 2014, 18:34. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Si Audi A4, motorul 1.9 are consum instant de 6 si ceva la 180. Tot la motorina ma refer...

        Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

        Comment


        • ca o paranteza. dadeam exemplu acum cateva pagini pe cineva care a cumparat C4 in 2010 si acum cateva zile l-a dat la 8500 euro. a mai pus diferenta si si-a cumparat kuga la 33000euro. deci sunt proprietari care schimba masinile de dragul mirosului de plastic nou.
          sigpic

          Comment


          • Noul Kuga?

            Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

            Comment


            • PCH, prietene, tu esti pe bune?

              6 si ceva la 180 din 1.9 tdi? Zi macar ca ai facut o gluma (chiar daca ai vorbit serios).
              Uite aici consumul la 320d F30, analizeaza filmuletul si cere-ti scuze colegilor pentru aberatiile debitate.

              Visit my blog: http://guitigefilmpjes.blogspot.comDoing a fuel consumption test in a BMW 320d Sport Line (MY 2013 / F30). Aim of this test is not to give an ...

              Comment


              • Nici nu am ce răspuns sa dau. ))) Iti recomand sa închiriezi un E90 320 D si sa te convingi singurel. Dupa ce faci asta, discutăm.

                Aceeasi chestie valabila și pentru a 4 B6 1.9

                Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
                Last edited by PCH; 9 April 2014, 19:28.

                Comment


                • http://www.autovit.ro/mazda-cx-5-C31043344.html Ceva frumos !
                  Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                  Comment


                  • Originally posted by sorinacho View Post
                    PCH, prietene, tu esti pe bune?

                    6 si ceva la 180 din 1.9 tdi? Zi macar ca ai facut o gluma (chiar daca ai vorbit serios).
                    Uite aici consumul la 320d F30, analizeaza filmuletul si cere-ti scuze colegilor pentru aberatiile debitate.

                    https://www.youtube.com/watch?v=EePVpuomH4o
                    vezi ca te arzi singur. vezi in clipul postat de tine ca pe autobahn la 150 km/h instantul arata intre 6,1 si 6,5.

                    Comment


                    • Pai si pana la 180?
                      Eu cred ca PCH doar a facut o eroare, si a incurcat 160 cu 180.
                      Insa, oricum am da-o, BMW-ul 320 chiar consuma nesimtit de putin.

                      Iar b6 asa putin sa consume? Din ce am vazut pe youtube (insa nu-mi dau seama de inclinatia drumului), la 150 suge undeva la 5.7.
                      Last edited by Cezar; 10 April 2014, 00:34. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Urasc struto camilele astea, suv-uri micute pentru oras...
                        O mazda 6 de exemplu e mult mai frumoasa.

                        Ps: au innebunit combinatorii romani! Cauta golfuri 4 si 5 prin jermania de zici ca is cele mai cele masini! Jumatate din masinile aduse , cu preturi intre 2000 si 5000 is golfuri si bora!
                        o/____\o
                        (i)
                        .........

                        Comment


                        • pai asta se cere pe piata.aici la mine e plin de golf 3,4,5 Bora si Passat.a si Opel Astra caravan.in satele din zona e plin de golf 3.nu le mai zic vw golf ci panzer.panzer 3,4 etc.
                          Last edited by margelatu; 10 April 2014, 08:23.
                          Welcome to the Club, We Have Jackets !

                          Comment


                          • Panzer.

                            Si la Astrele caravan?

                            Comment


                            • @Costi: pai cauta pentru ca se cumpara. In plus, G4 benzinar, are taxa foarte mica.
                              If it ain't broke, don't fix it!

                              Comment


                              • Si asta creeaza instabilitate economiei
                                Vine samsarul imputit si ofera "cererii" ceea ce cere.
                                Nu-i corect pentru comunitate, si am sa spun de ce :
                                - sunt unii oameni care lucreaza din greu (ani), ca sa-si poata permite o masina. O cumpara de la un dealer auto, sau o cumpara de noua. Dealerul la randul sau, inapoiaza parte din venit catre bugetul de stat. Cumparatorul este fericit ca a luat o masina ok, si simte ca a sa munca a meritat.
                                - sunt alti oameni care lucreaza o laie. Castiga 2000 euro, si isi cumpara o masina de la un samsar. Ala inapoiaza o laie bugetului, insa beneficiaza de tot ce plateste prin taxe si impozite celalalt individ ce si-a luat masina de la dealer. Ba mai mult, cel ce a dat 2000 euro e mai "jmacher", ca doar are "golfeanu panzer" (are bani, are valoare, ca valori nu prea). Insa realitatea este ca-i un parlit obosit, un posibil gunoier de vise umede, "milionarul de carton", ratatul societatii ce nu isi aduce aportul cu nimic! Doar creează pagube!
                                E, eu pe astia i-as impozita de le-ar sarii capacele:
                                - o data pe cel ce-si ia cazan de 2000 euro, vechi de 15 ani, dar cu alura de Panzer raios
                                - a 2 a oara pe samsarul obosit ce scoate banii din tara, FARA sa plateasca nimic!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google