Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vezi ca nu prea stii ce vorbesti. Cum mama dreaq sa compari Renault Symbol cu Vectra C?

    Comment


    • ba stiu ce vorbesc, tu nu stii ce citesti. eu ziceam ca alta mai urata decat astea doua e doar renault velsatis. nu vorbeam de lupta in aceeasi clasa.

      Comment


      • Au aparut multe anunturi facute in GL,exact in aceiasi locatie.. cum e si Vectra de mai jos,,O fi samsar domnul sau o firma mai serioasa?
        Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

        Comment


        • Dar ce Honda minunata fabricata in Coreea. http://www.tocmai.ro/honda-2-portier...-16622915.html
          sigpic

          Comment


          • Se răsuceşte în groapă Soichiro Honda, un om care şi-a înfiinţat compania în 1948 şi a început să construiască maşini abia în anul 1963!

            Comment


            • Originally posted by Cezar View Post
              http://www.autovit.ro/citroen-c3-C31328390.html

              Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


              Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


              Le-am pus in functie de preferintele mele
              Am 1,80 m si aproximativ 104 kg , nu cred ca as putea calatori cu asemenea "cutiute".....Doar pug-ul e bun pentru mine.

              Is nebun dupa asta :

              Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

              Comment


              • Faină maşină, dar şi preţul este pe măsură!
                P.S Honda este şi febleţea mea!

                Comment


                • la banii aia as lua-o pe asta.
                  Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                  Comment


                  • Nu are decât vreo 120.000km în plus faţă de Accord! Şi este şi mai "bătrână" cu 1 an şi 8 luni!

                    Comment


                    • dar e mult mai masina. vezi doar interiorul. nu mai vorbim de cai, de consum..etc. si mai e si xdrive. asa ceva chiar mi-as dori.
                      toate calitatile firmei, fara riscul de a-ti mai fugi de spate. ar trebui sa mergi ca amandoua ca sa vezi diferen'a.

                      Comment


                      • Să mai amintesc de cutia automată de pe BMW şi cât costă reparaţia ei dacă te lasă?

                        Comment


                        • Nu prea te lasă.

                          Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

                          Comment


                          • asta voiam sa zic si eu. cutiile automate nu mai sunt la inceputurile lor.
                            totusi SUA merge 95% pe cutii automate. si asta e BMW...
                            sunt curios ce consum are, dar cred ca e mai mare decat la e90 fiind xdrive si probabil biturbo. auzisem ca bmw-ul se pregatea sa scoata un motor triturbo pe diesel. oare cum o alerga ala ?!

                            Comment


                            • in general cele cu automata halesc cu 1,5 -2 l in plus fata de una manuala.in carti cam asa scrie.probabil ca in viata reala sa fie ceva mai mult.la BMW nu prea am auzit sa cada cutiile automate.grupul VAG are belele la cutiile de viteze.
                              Welcome to the Club, We Have Jackets !

                              Comment


                              • probabil ca nu.. nu vad de ce ar fi asa, atata timp cat aia schimba la turatia exacta, iar eu turez motorul si schimb peste. mai ales la cutiile din ziua de azi. ca sa nu mai zic ca in general, genul asta de masini au start & stop.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google