Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eu m-am referit la ce stiam eu generatie 2002-2005.astea noi poate ca sunt mai eficiente decat mestecatul in benzina.
    Welcome to the Club, We Have Jackets !

    Comment


    • Actualele cutii automate cu dublu ambreiaj sunt clar mai eficiente decât cele manuale! Din păcate fiind şi mai complexe (practic este o adevărată "uzină" înăuntru) sunt şi mai sensibile, cele de la grupul VAG cam fiind "campioane" în acest sens!
      Vă ataşez un link cu ultimele probleme ale Volkswagen în USA! Merită să citiţi comentariile ataşate articolului!

      Comment


      • Originally posted by ROY View Post
        Am 1,80 m si aproximativ 104 kg , nu cred ca as putea calatori cu asemenea "cutiute".....Doar pug-ul e bun pentru mine.

        Is nebun dupa asta :

        http://www.autovit.ro/honda-accord-C32157085.html
        Diferenta de consum,taxe este aproape infima fata de un hatchback,sedan. In rest numai dezavantaje., alea sunt doar masinute de oras, nu se merita sa iei asa ceva (aygo,c3 etc )
        Intre Honda Accord si seria 3 si eu tot Accord as alege in primul rand datorita aspectului ,iar un bmw seria3 este f mic pe locurile din spate chiar si cel in 4 usi daca era seria 5 era altceva,iar referitor la calitate ma indoiesc ca ar fi uriase diferente,este totusi cea mai buna japoneza
        Si asta are motor bi-turbo excelent
        Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

        culoarea si jantele cu aspect retro fac toti banii
        Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
        Last edited by Allyn_y; 13 April 2014, 12:08.

        Comment


        • Originally posted by Allyn_y View Post
          Intre Honda Accord si seria 3 si eu tot Accord as alege in primul rand datorita aspectului, ...
          ... Şi a unui motor pe benzină aspirat şi practic nemuritor!
          i-VTEC!

          Comment


          • Originally posted by Allyn_y View Post
            Intre Honda Accord si seria 3 si eu tot Accord as alege in primul rand datorita aspectului ,iar un bmw seria3 este f mic pe locurile din spate chiar si cel in 4 usi
            cum naiba sa aiba locuri mici in spate ?! ai mers cu vreunul ?!
            cat despre aspect nici nu mai am ce sa comentez daca tu compari honda aia
            cu bmw-ul la design. iar in broasca aia ai o gramada de loc. nu ?! ))

            Comment


            • De nenumarate ori e f mic in spate,tu ai vazut vreodata cat e Honda aia Accord ? De exemplu chiar si intr-un A4 se sta mult mai comfortabil pe locurile din spate fata de seria3. Ca aspect ,aici difera gusturile insa spatele la Accord arata ca o adevarata limuzina. Broscuta aia n-avea legatura cu cele 2 )
              Last edited by Allyn_y; 13 April 2014, 12:56.

              Comment


              • La 1.88 stau cu genunchii in gura si cu capul aplecat, ca altfel dau cu capu' in plafon. E foarte inghesuita in spate Honda.
                Bine... nici in BMW nu stau prea bine, da' macar aia are o scuza ca e coupe.
                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                Comment


                • Originally posted by Ampt View Post
                  Actualele cutii automate cu dublu ambreiaj sunt clar mai eficiente decât cele manuale! Din păcate fiind şi mai complexe (practic este o adevărată "uzină" înăuntru) sunt şi mai sensibile, cele de la grupul VAG cam fiind "campioane" în acest sens!
                  Vă ataşez un link cu ultimele probleme ale Volkswagen în USA! Merită să citiţi comentariile ataşate articolului!

                  http://wot.motortrend.com/1404_volks...8t_engine.html
                  daaa... mare lucru. curgea uleiul din cutie pe la un simering.
                  vorrba lui PCH, candva aud ce vorbiti si voi aveti logan care e plin de probleme,
                  ca sa nu mai zic ca e vai mama lui...

                  Comment


                  • Fiecare cu gusturile lui...
                    Si eu tot pe seria 3 as merge in privinta design-ului.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Allyn_y View Post
                      De nenumarate ori e f mic in spate,tu vezi cat e Honda aia Accord ? De exemplu chiar si intr-un A4 se sta mult mai comfortabil pe locurile din spate fata de seria3
                      frate-miu are e90 si am intrat si 4 in spate. 2 adulti si doi copii, iar eu am 100 kg si n-am avut probleme cu confortul. oi fi fost in "pisicute" si "ursuleti"
                      vezi cat e un seria 3 acum... eu am gasit coupeul ala din link, dar as lua unul in 4 usi.
                      a lui are Idrive. meserie... comenzi verbale...etc si mor cand bag in marsarier sa o parchez si coboara oglina aratandu-mi trotuarul.
                      cel putin dupa logan e foarte impresionant.
                      Last edited by B997NDL; 13 April 2014, 13:02.

                      Comment


                      • Si daca are credeai ca e singurul din Romania care are un bmw de 6,7 ani sau!?mai uita-te imprejur ca e Ro plina de ele ,daca ati stat 4 ''confortabil'' intr-un seria 3 atunci intr-un Accord,Mondeo,508 mai bagati vreo 3,4 si e la fel si in seria 7 vreo 8
                        Last edited by Allyn_y; 13 April 2014, 13:12.

                        Comment


                        • daca are, nu asta credeam ci ca am mers o gramada cu el. dar vad ca alegi s-o faci pe prostu' daca nu-ti convine.
                          si nu-mi poti spune mie ca n-ai loc in spate. spune altora.
                          intreaba-l pe dark cum i se pare spatiul.

                          Comment


                          • Am zis ca e diferenta de spatiu intre ele whatever ;)
                            revenind on
                            Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                            Last edited by Allyn_y; 13 April 2014, 13:11.

                            Comment


                            • ca sa raman in zona bmw, designul la mazda 6 e cam "imprumutat" de la el. ))

                              Comment


                              • Absolut, asa am auzit si eu, ca toate masinile recente sunt copiate dupa bmw seria 3 care e miezul miejilor... chiar si unele hatchback-uri sunt copiate dupa seria 3.
                                Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google