Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • a4 ala e vrajeala cu transfer de bani. evident ~! altfel ar fi pomana.

    @ kubala - pe departe sa fie cele ma bune. au plusuri si minusuri pa care le-am prezentat. si am uitat de motorul de `1.1 benzina care e in 3 pistoane si foarte prost , dar in clasa ei , la pretul ala (4000 E) poate fi o alegere buna.
    o/____\o
    (i)
    .........

    Comment


    • Originally posted by B997NDL View Post
      da, asa e... ba nu, sa dai 4000 pe o coaja pe care n-o poti folosi decat prin centru. daca trebuia sa ajungi la pitesti, te dau tirurile de colo-colo de faci vanataie la umar de la stalpul masinii.

      @lancer_kta
      ce ziceam...
      http://www.autovit.ro/ford-fiesta-C32916533.html
      O coaja de masina, fara AC. O fi bun pretul, dar a cat de grea e si ce motor are cred ca daca te grabesti oriunde consuma ca porcul.
      Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

      Comment


      • Ps: spuneti alta mai buna , cum a facut ndl-ul cu fiesta aia, pacat ca-i in 2 usi.
        o/____\o
        (i)
        .........

        Comment


        • Stiu pe cineva cu un smart identic..mi se pare ca masina e din plastic integral nu sunt sigur dar parea destul de sprintena , pt o fata mi se pare mai adecvat automata plus ca e mai deosebita
          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

          Comment


          • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

            Parbriz incalzit+controlul tractiunii si ESP+trapa si toate cele la numa` 2250e!

            Comment


            • Daca avea si sunroof o luam eu sa o fac cuibar

              Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

              Comment


              • Aceasta a fost tinuta la"dospit" :

                .. de 7 ani in garaj..

                Comment


                • Originally posted by 93mrs View Post
                  http://www.autovit.ro/dacia-logan-C32795568.html
                  Parbriz incalzit+controlul tractiunii si ESP+trapa si toate cele la numa` 2250e!
                  euro 4 din 2005....
                  Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                  Comment


                  • Originally posted by 93mrs View Post
                    http://www.autovit.ro/dacia-logan-C32795568.html
                    Parbriz incalzit+controlul tractiunii si ESP+trapa si toate cele la numa` 2250e!
                    Eu stiu masina asta. Este undeva in Berceni in zona Straja. Lasand la o parte exprimarea lui defectuoasa si faptul ca a bifat toate optiunile, sa stii ca masina arata binisor la exterior (inafara farurilor).


                    Originally posted by PCH View Post
                    Daca avea si sunroof o luam eu sa o fac cuibar

                    Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
                    Hahahahahahahahahahahahahaahahahaha, cuibar?!?!?!?!?!?!?!
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • De ce te miri? Scaune încălzite are, parbriz încălzit există, dacă avea şi plafonul de sticlă să aibă şi mai multă lumină înăuntru era chiar potrivită pentru destinaţia aleasă de colegul PCH!

                      Comment


                      • Hahahahahah

                        Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

                        Comment


                        • pai ce când dai ventilatia spre parbriz nu se incalzeste?o copiat si el ce o vazut pe la altii.
                          Welcome to the Club, We Have Jackets !

                          Comment


                          • http://suchen.mobile.de/auto-inserat...egories=Cabrio Visul meu
                            Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                            Comment


                            • eu unu n-as da niciodata banii pe o decapotabila. sa circul cu ea in bucuresti ar fi ca su cum as merge in sandale prin mocirla.

                              Comment


                              • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google