Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by B997NDL View Post
    eu unu n-as da niciodata banii pe o decapotabila. sa circul cu ea in bucuresti ar fi ca su cum as merge in sandale prin mocirla.
    eu unu, nu sunt din Bucuresti
    Dar nu as refuza nici coupe-ul.
    Last edited by kubala7; 21 April 2014, 11:35.
    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

    Comment


    • Decapotabila poate reprezenta o alegere fericita daca locuiești pe coasta de azur (you get the point!) și nu in România, unde ai praf, gropi si blocuri comuniste!

      Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

      Comment


      • ... Si noxe, la greu
        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

        Comment


        • bashca ca nu-ti mai poti permite sa-i refuzi pe puradeii care spala parbrize,
          ca sa nu te trezesti cu vreo flegma.

          Comment


          • http://www.autovit.ro/renault-12-C32675161.html. Ce spuneți?

            Comment


            • totusi 25 mii pe o Dacie.e adevarat ca e originalul si masina de epoca etc.eu zic ca se poate sa gasesti ceva dragut,puternic etc de baniii aia.
              Welcome to the Club, We Have Jackets !

              Comment


              • Originally posted by L3on_rgby View Post
                Eu cred ca i-a scapat un zero in plus la pret.

                Comment


                • nu stiu daca a scapat un 0 in plus.am vazut ca Renault 8 Gordini avea un pret intre 14 si 17 mii lire sterline.
                  Welcome to the Club, We Have Jackets !

                  Comment


                  • In patria Daciei derivata din Renault 12, il cauti pe Jay Leno ca sa-ti ofere 25.000 euro pe o chestie fara pedigree, cu cusca de protectie ?
                    Sa aduca un Renault Dauphine, un Renault Alpine si ne uitam altfel la ele. Doar ne uitam, ca altfel tre' sa fii prea mare fan Renault ca sa dai atatia bani.
                    Last edited by mr.K; 22 April 2014, 11:07.

                    Comment


                    • la super oferta? 38k din 2009... si cu prima inmatriculare in 08 ;)

                      le primul rezultat cu specificatii asemanatoare pe mobile.de
                      Last edited by lancer_kta; 22 April 2014, 13:26.
                      http://www.auplod.com/u/poudal5a95e.png

                      Comment


                      • 1 km Romania= 5 km Germania. Si la kilometrajul masinilor, si la costul km de autostrada.

                        Luxul devine accesibil, masina de 5 ani si ceva la 30% din pretul initial.
                        Bagam si un GPL....

                        Asta are cutie manuala si taxa platita si nerecuperata. Km, cam tot pe acolo.
                        Last edited by mr.K; 22 April 2014, 13:53. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Si daca e sa pice vreo piesa platesti de te ustura in ***, o masina nu inseamna doar achizitia ci si intretinerea, reparatiile si eventualele neprevazute, cum e la mertul ala, costa destul de mult sa te faca sa te mai gandesti.
                          Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                          Comment


                          • Clar! Doar ca, asta e partea a 2-a. Achizitia unei masini e devenit o banalitate, intretinerea si taxele sunt adevarata provocare.
                            Cumperi un Mercedes relativ nou, dotat, la bani de supercar romanesc nou.
                            Piese de Mertz se gasesc la dezmembrari?
                            Last edited by mr.K; 22 April 2014, 14:44.

                            Comment


                            • e ceva ,undeva,candva la mijloc.e import Germania si e mai ieftin ca acolo si km putini.o fi o teapa.piese de Mert aduci din Germania.stiu cateva cazuri in care au reconstruit Mertane si Audi rupte in bucati din accidente si vandute la noi pe bani buni.
                              Welcome to the Club, We Have Jackets !

                              Comment


                              • o fi TVA'ul pierdut de samsar pe drum

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google