Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • De obicei TVA-ul acopera deplasarea + adusul (motorina, cazare) + acte + profit.
    Aici se pare ca a taiat si din TVA-ul ala care la ei e 19%.

    Comment


    • Merge pus GPL la asta?
      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

      Comment


      • dintr-un articol:

        Tot mai mulţi şoferi clujeni se reorintează către instalaţii GPL în contextul preţului tot mai mare al benzinei. Dacă aceasta a sărit pragul de 5 lei la litru, gazul petrolier lichefiat costă 3 lei litrul. “Anul trecut ne-a mers foarte bine, am avut cam treizeci de cereri în fiecare lună. Luna aceasta avem deja douăzeci şi nu am început lucrul de la 1 ianuarie. În 2009 erau de două ori mai puţini clienţi”, ne-a spus administratorul firmei xxxx din Apahida, care montează instalaţii GPL, Cristian Mureşan. Preţurile montării unei astfel de instalaţii variază în funcţie de maşină, de la 3.000 la 6.500 de lei. “Investiţia se amortizează apoi pentru că plăteşte cu 40 la sută mai puţin decât pe benzină. Diferenţa este în buzunarul tău. Eu am o Dacie Logan cu motor de 1,6 litri pe care am montat GPL. Cu un rezervor de 60 de litri de gaz merg 720 de kilometri”, a precizat Mureşan. Prin atelierul acestuia din Apahida au trecut maşini de lux precum Porsche Cayenne, BMW X5, Mercedes ML sau Toyota Tundra.

        eu zic ca se poate.
        Welcome to the Club, We Have Jackets !

        Comment


        • Originally posted by mr.K View Post
          CAMERA MANSALIER,
          poate sa-i puna DOOM mai bine.
          Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

          Comment


          • ce mai conteaza doar e full,full,full etc.
            Welcome to the Club, We Have Jackets !

            Comment


            • Akrapovic a scris corect insa. Misto masinuta, insa tot un 911 as prefera.
              Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

              Comment


              • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                as vinde si eu masinile din nfs sau din real racing de pe telefon.
                sigpic

                Comment


                • Toti copii idioti au apucat la internet, din pacate
                  Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                  Comment


                  • Sunt multe la vanzare cu 1.6 diesel. Nu-i ok motorul?

                    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                    Comment


                    • Sunt multe de vanzare ca s-au produs si cimparat de noi multe. masina de firma de baza!
                      Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                      Comment


                      • 'Ai de p l m ... http://olx.ro/oferta/dacia-logan-1-4...tml#bcf6d4c264
                        Am vazut-o live de cateva ori si arata mai rau decat un poze
                        I changed her oil , she changed my life
                        sigpic

                        Comment


                        • Are sanse sa o vanda undeva la munte sau la tara. E gata tunata

                          Comment


                          • Tuning de tzaran ...

                            Comment


                            • Originally posted by Teo21Din View Post
                              'Ai de p l m ... http://olx.ro/oferta/dacia-logan-1-4...tml#bcf6d4c264
                              Am vazut-o live de cateva ori si arata mai rau decat un poze
                              Cred ca n-ai vazut-o pe asta: http://olx.ro/oferta/dacia-logan-ID1...tml#049a88288e

                              E oferta, la pretu' ala...
                              sigpic

                              Comment


                              • Eu cred ca tu n-ai vazut-o pe aia pusa de Teo.
                                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google