Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ala la 4000 era modificat. Nici 1800 cat cere ala nu as da, insa daca as avea nevoie de asa ceva 1000 as da. E 1.4, insa are cutia foarte scurta. Unele au si reductor. Si decat sa dau 6000 pe sandero din 2012 in decembrie cu 17000km, puteam sa dau mai putini pe un apassat tdi cu 20 de ori mai multi km. Unora le place sa mestereasca. Unii au satisfactie mai mare intr-o dacie imbunatatita pe propriul plac decat intr-o straina stock. Suntem p un forum de masini autohtone.

    Comment


    • Cu Sandero inteleg perfect.
      Insa Aro NEVER!
      Alea mia mult stau pe margine decat merg.
      sandero mai mult merge decat sta reparat. de fapt, pana sa incepi sa-l repari cred ca vor trece 200.000 km.
      In cazul Aro, creed ca in 500 sigur mesteresti ceva.

      Comment


      • Am mai auzit treburi d-astea. Sa inteleg ca ar fii de preferat pick-up ul 4x4 de la dacia?

        Comment


        • depinde cum il nimeresti.eu am 180 mii cu motorul original fara sa fac nimic la el.in cutie nu am umblat niciodata desi e 4x4.pompa de injectie o facut figuri, dar s-a rezolvat.in rest ai de bagay bani in pivoti,bucsaraie ceva capete de bara.daca pui ulei bun in ea merge fara greturi.trebuie sa te obisnuiesti cu ideea ca e foarte zgomotos si mai mult de 70-80 km pe ora incarcat nu merge.ca 4x4 nu face mare lucru ,dar in functie de situatie e posibil sa te scoata.cel mai mult am pus 1540 kg pe el.
          Welcome to the Club, We Have Jackets !

          Comment


          • Sistemul 4x4 pe Aro 10 mergea teoretic, ca se bulea rapid. Cat de mult sa-ti placa sa surubaiesti, ca sa mai detii o asemenea masina in zilele de azi, cand cu cativa banuti cumperi ceva care chiar functioneaza off road?
            Last edited by mr.K; 28 April 2014, 08:49.

            Comment


            • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


              Cititi descrierea!
              If it ain't broke, don't fix it!

              Comment


              • Are dreptate omu'.

                Comment


                • Descrierea, e ca si in reclama de la motoretele Mobra de pe vremuri:''Moartea sigura-i cu Cobra, dar mai sigura-i cu Mobra, cumparati motoretele Mobra, 4 cai putere.'' ( poti s-o f..i ca tot nu mere). .
                  sigpic

                  Comment


                  • Sunteti invidiosi. Inseamna ca aia care au la vanzare Logan ar trebui sa puna:

                    "Vrei sa ai emotii la depasiri? Vrei sa traiesti la limita in fiecare zi? Raspunsul e LOGAN. "

                    Comment


                    • Orice masina ai, daca esti prost, tot ai emotii.
                      Si aici ma dau pe mine exemplu de prost. Am avut ceva emotii in depasiri, chiar daca am o masina cu mult mai rapida ca acel cupra. Era vina masinii? Eu cred ca era vina prostului din spatele volanului, adica moi

                      Comment


                      • Diferenta vine din perioada cat ai emotii: 2 secunde cu una rapida, o eternitate cat stai pe contrasens cu una lenta in demaraj.
                        Astia de la Dacia tre' sa ridice osanale scolii romane de pilotaj care scoate numa' clone ale lui Loeb, pe banda rulanta. Asa, masina lor are compensate toate lipsurile.
                        Bine, nu pun in discutie modelul WRC, adica 1.6 16 V.

                        Oricum, masinile rosii nu ma inspira, daca vorbim de Cupra ala. Dar ca idee, ne-am gasit sa radem de ce zice ala, unde? Pe un forum de masini basinoase.


                        Hondele astea vechi erau faine.

                        Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                        Last edited by mr.K; 28 April 2014, 14:29.

                        Comment


                        • Prostia ramane la cel ce are volanul in brate! Nu in ograda masinii.
                          Te uiti, apreciezi si ii dai bice.
                          Am avut de mult mai multe ori emotii cu masina asta puternica, decat cu Loganul, pe cuvant.

                          Comment


                          • Probabil cu Loganul stateai in banca ta ))

                            Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

                            Comment


                            • Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.

                              Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.

                              Mie-mi plac astea doua, cu toate ca ar rade toata lumea de mine daca m-as da jos din ele.



                              P.S. Cum sa ceri atatia bani pe un model de golf care are +15 ani ?!
                              Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.


                              I-am trimis mail intrebandu l de ce cere asa putin pe masina...
                              Last edited by PrietenCuTine; 29 April 2014, 00:22.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by PCH View Post
                                Probabil cu Loganul stateai in banca ta ))

                                Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
                                Ieczact !

                                O nava de croaziera:
                                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                                Last edited by mr.K; 29 April 2014, 09:17.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google