Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cine are de gand sa mai dea 13000 pe logan sa arunce un ochi aici nu sunt mare fan vw, dar @Teo21Din poate sa ne dea cateva pareri
    http://www.auplod.com/u/poudal5a95e.png

    Comment


    • ca o iei, o iei, dar mai calculeaza si intretinerea ei care nu e tocmai mica
      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

      cu 3500 euroi nu-ti iei un logan pe care sa te bazezi plus ca nu se compara masinile, ar fi de luat in seama, bineinteles cu riscurile de rigoare
      Last edited by 827sam; 30 April 2014, 16:16.
      Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

      Comment


      • aia e ieftina ca e manarita... e masina de USA cu bord in mile si cutie automata care a fost schimbata

        A fost analizata masina pe clubaudi

        Comment


        • nu e bai de cutie daca acum merge si vitezometrul are si in km gradatie.km sau milele alea in bord mi se par putine din 2003 pana acum.la interior arata bine.vs un lighean care rugineste pare o oferta mai buna.
          Welcome to the Club, We Have Jackets !

          Comment


          • Originally posted by Drogas View Post
            aia e ieftina ca e manarita... e masina de USA cu bord in mile si cutie automata care a fost schimbata

            A fost analizata masina pe clubaudi
            In afara de schimbarea cutiei de viteze, la ce te referi cand spui ca a fost "manarita"?
            If it ain't broke, don't fix it!

            Comment


            • Originally posted by Drogas View Post
              aia e ieftina ca e manarita... e masina de USA cu bord in mile si cutie automata care a fost schimbata

              A fost analizata masina pe clubaudi
              Spune-mi te rog care NU sunt?!? Masina e din 2003, trebuie sa fii fraier sa crezi ca are doar 130.000 km. Toate sunt "manarite", mai ales diesel-urile.

              Comment


              • vezi ca sunt mile

                Comment


                • Is km. Nu e obligatoriu sa fii fost automata. E ieftina pentru ca nu se prea cumpara masini care consuma mult. Cine are bani de masina tare isi cumpara mai noua. De ce nu iti iei logan pe care sa te bazezi cu 3500? http://www.autovit.ro/dacia-logan-C33012590.html. Iti iei cu 2800 si de restu 700 ii faci si segmentare daca e nevoie, cutie viteze, ambreiaj si poate mai raman si de imbunatatiri.

                  Comment


                  • Ce parere aveti de masina asta http://www.autovit.ro/volkswagen-golf-C33073816.html ?
                    Eu am intors-o pe toate partile si parca am senzatia ca ceva nu e chiar in regula.
                    Cumva parca suna prea bine sa fie adevarat...
                    Poate un ochi obiectiv vede lucruri ascunse.
                    M-ar interesa masina.....

                    Comment


                    • La.anul.și prețul.ala nu îmi pare.nimic dubios. Îmi pare chiar scump

                      Comment


                      • Pai aia e....ca la anul ala nu prea bat kilometrii, plus ca pretul imi pare mic avand toate dotarile alea si cu taxa platita......
                        Imi caut un golf 5 de ceva vreme si preturile pentru toate dotarile alea sunt cam 5500-6000 prin germania....nici nu mai zic de taxa, distributia si consumabilele schimbate (asta daca o fi pe bune) + jantele pe 17.

                        Comment


                        • e foarte scumpa la bani aia. un coleg de birou s-a cumparat golf 5 (2007) 1.6i 102cp ac fara climatronic. 2 usi, trapa, jante aliaj 16" si alte bizbizuri cu 43000km verificati la vw unde are 5 revizii si aripa stanga+bara fata+parbriz schimbat totul efectuat la ei. (masina din romanica, tinuta in garaj). fara taxa de mediu. a platit pe ea 3700euro

                          asta zic si eu super deal. a reusit sa o treaca pe numele lui (taxa a fost ~2400ron) si a inceput naveta cu ea si are de gand sa treaca la gpl
                          Last edited by lancer_kta; 2 May 2014, 23:17.
                          http://www.auplod.com/u/poudal5a95e.png

                          Comment


                          • ce spui tu sunt exceptii, s-o iei la pret de logan din 2007... trebuie sa ai noroc sa dai peste asa ceva sau sa ai un cunoscut care o vinde.

                            Comment


                            • Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.

                              Ce ziceti de asta?

                              Comment


                              • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                                Stiam ca sunt mai scumpe astea!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google