Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cum ai dedus tu ca sunt de calitate indoielnica? Sunt originale, nu am "tuning". Ba dimpotriva, au fost super! Stii tu in ce hârtoapa am dat, cu ce viteza? Daca prindeai tu groapa aia nu mai ieseai de acolo cu jantele tale. Te invit sa dai o fuga pe bulevardul Timișoara, intre Frigocom si PTTR pe banda 2, sens de mers catre Plaza. Nu ai cum sa nu o observi. Care aveți drumuri pe acolo, atenție mare. Eu aveam camion in față si a fost din scurt, ploua....asta a fost.

    Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

    Comment


    • Tre' sa schimbe sectoru', PCH, jantele sunt mai bune decat se vor monta vreodata pe Lighean.

      Asa-s jantele, daca tin minte:
      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.



      Koreencele arata tot mai bine.
      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
      Last edited by mr.K; 6 May 2014, 08:28.

      Comment


      • Schimb totul ;)))

        Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
        Last edited by PCH; 6 May 2014, 08:27.

        Comment


        • Groapa aia de pe timisoara era umpluta cu pietris pana sa vina ploaia

          Comment


          • Știi de care zic? E in zona Romancierilor. Cred ca are 1,5 m lungime pe puțin! Am prieten cu BMW E 90 care a strambat doua jante intr-o groapa mult mai mica ca aia. Si cele de bmw sunt de calitate îndoielnică? Mulți specialiști in rezistența materialelor pe aici ))

            Mai știu un seria 7 care a rupt janta in doua pe jumate. O mai tinea anvelopa, cand a scos roata s-a despicat in doua! Am văzut cu ochii mei la o vulcanizare in Ferentari. Plangea ala langa ea...janta de 1000€. Faceți voi niște cursuri cu producatorii astia!

            Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
            Last edited by PCH; 6 May 2014, 08:39.

            Comment


            • @PCH: Atunci-
              Originally posted by madhorsefuzzy View Post
              ... trebuie schimbat stilul de condus....
              :P
              Last edited by Cristi_LCD; 6 May 2014, 09:08.
              Cel mai lent 1,6 8v

              Comment


              • Fac doua plinuri pe săptămână, conduc de imi sar ochii. Nu am avut cum sa evit. Aveam duba/camion in față, seară, ploaie...știu eu ce trebuie sa schimb.

                Am trecut acum pe acolo si au pus o prostie înaintea gropii pentru a fii evitata )) Pana in august (2020) poate o asfaltează. Între timp platim accize, roviniete, etc.

                Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

                Comment


                • Ia-ti un Raptor SVT, cocoshi!
                  If it ain't broke, don't fix it!

                  Comment


                  • Originally posted by PCH View Post
                    Fac doua plinuri pe săptămână, conduc de imi sar ochii.
                    La 2 plinuri pe saptamana iti trebuie ori un diesel mic ori GPL. ;)

                    Comment


                    • Am o Skoda Roomster cu care merg mult...tot benzina )). Ar fii bun un gpl.

                      Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

                      Comment


                      • Am prieten cu BMW E 90 care a strambat doua jante intr-o groapa mult mai mica ca aia. Si cele de bmw sunt de calitate îndoielnică? Mulți specialiști in rezistența materialelor pe aici ))
                        ai uitat sa zici si 2 cauciucuri sparte.

                        Sunt de ajuns 2 secunde de neatentie in GROAPA asta de Bucuresti si esti pa janta, pa cauciucuri, pa bucsi, pa capete de bara...
                        Attached Files
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • Rahatzelul ala de groapa v-a strambat 2 jante + 2 cauciucuri sparte?!?!?!?

                          Comment


                          • era suspensia setata la modul sport
                            e cam mica ce-i drept ... sau poate e mai adanca decat pare
                            Last edited by Niki; 6 May 2014, 10:43. Reason: dăcât
                            Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                            Comment


                            • Exact 2 jante si 2 cauciucuri...Sau cum vrei tu, toata partea dreapta .
                              Cred ca aveam undeva la 50 la ora, buza aia nenorocita a gropii mi-a dat de lucru intr-o seara ploioasa.
                              Stand acolo, cu masina ridicata pe 2 cricuri mai venise unu sa ne intrebe daca nu cumva mai avem un cric.
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • deja daca mai aveai un cric, puteai sa tai chitanta, iti deschideai vulcanizare in toata regula

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google