Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ok, ce dimensiune au anvelopele?

    Comment


    • Pai smecherii astia cu BMW umbla cu anvelope cu talon mic si se plang de gropi, apoi.

      Comment


      • Ce discuti, avem caltabosi , 205/55/16.

        Scuze de off-topic, daca vreti putem trece pe o cafenea undeva....
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • Cafenea e si aici, scrie sus.

          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

          Culoare frumoasa, motor fiabil, pret cam mare...
          Last edited by mr.K; 6 May 2014, 11:42.

          Comment


          • Cat am stat sa depanam bmw-ul au mai spart 2. Avea buza ascuțită gropita aia. Oprescu e cel mai câștigat, l-am umplut de carne!

            Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

            Comment


            • Originally posted by mr.K View Post
              Cafenea e si aici, scrie sus.

              Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

              Culoare frumoasa, motor fiabil, pret cam mare...
              Dat fiind faptul ca e de PH imi pun un mare semn de intrebare cu privire la km, culoare, starea generala fiind mascata de pretul mare ...
              Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

              Comment


              • Originally posted by PCH View Post
                Știi de care zic? E in zona Romancierilor. Cred ca are 1,5 m lungime pe puțin! Am prieten cu BMW E 90 care a strambat doua jante intr-o groapa mult mai mica ca aia. Si cele de bmw sunt de calitate îndoielnică? Mulți specialiști in rezistența materialelor pe aici ))

                Mai știu un seria 7 care a rupt janta in doua pe jumate. O mai tinea anvelopa, cand a scos roata s-a despicat in doua! Am văzut cu ochii mei la o vulcanizare in Ferentari. Plangea ala langa ea...janta de 1000€. Faceți voi niște cursuri cu producatorii astia!

                Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
                e pe banda doi in dreptul rotilor de pe jumatatea stanga a masinii si e tot stratul de asfalt lipsa. are cam 5-6-10 cm adancime. crapatura e acolo de cand stau in drumul taberei, reapare dupa fiecare asfaltare. nu stiu ce e sub sosea acolo.
                mai sunt unele tot asa, pe sensul celalalt, dupa ce treci de serus inspre dedeman, fix la jumatatea distantei e o statie de tramvai cu o trecere un mereu sunt linsati pietonii. acolo, la trecerea aia sunt niste gropi care tot asa, chiar daca se toarna asflat cu totul, ele reapar.
                unele jante de bmw sunt destul de slabute - alea de aliaj. se stramba din orice.
                am vazut janta de E46 stramba fara ca anvelopa sa aiba urme pe ea.
                cu loganul am scos doua canalizari din uz.
                la unu a fugit capacul si s-a proptit in prag. facea balansoar cu roata stanga fix in pragu stang.
                la un alt canal am luat tot patratul ala mare de fonta, cu tot cu capac si am cazut cu roata spate in gaura. era lucrare nesemnalizata. abia m-am extras din gaura, noroc ca nu eram cu frun bimvieu ca acolo ramaneam.

                Comment


                • Dacia Logan varianta hatchback
                  Bn ca au scapat cu viata dupa accident(cred)

                  Cand vrei sa faci un bine gandestete de 2 ori!

                  Comment


                  • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                    http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

                    Comment


                    • La cum arata farurile nu cred ca is reali km.

                      Comment


                      • Este Euro 3. Vanzatorul ori mananca rahat cu doua maini, ori chiar nu stie.
                        Daca n-a avut husa aia pe volan tot timpul si sigur n-a avut-o ca pare noua, se vor vedea eventuale urme de uzura.

                        Eu sunt la al doilea Symbol, primul avea 75.xxx km, asta are 67.xxx km, deci cam am idee cum ar trebui sa arate volanul, schimbatorul, scaunul soferului, pedalele etc. Daca as avea timp, m-as duce s-o vad, asa, din pura curiozitate.
                        If it ain't broke, don't fix it!

                        Comment


                        • portiera stanga spate e clar de alta culoare. mi se pare ca si aripa spate. nu pot baga mana in foc.

                          Comment


                          • avem si noi la firma o gioarsa de symbol din 2001 care merge si tot merge, nimeni nu a resuti sa puna in cap motorul de 1.4 MPI , iar ca tabla sta bine de tot in comparatie cu un logan.

                            Ar fi fost masina buna daca nu era asa cocosata, eu nu incap in spate iar cand ma dau jos din ea de la volan ma lovesc de plafon.

                            NDL se vede clar ca portiera si aripa sunt alta culoare decat restul masinii iar dupa scaunul de la sofer are cel putin dublu la kilometraj

                            Comment


                            • Ce inaltime ai, manceacas?! Sau latime...
                              If it ain't broke, don't fix it!

                              Comment


                              • In spate e jale in Clio, nu trebuie sa ai mai mult de 1,80 sa te resimti. Mai ales daca stau 3 persoane.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google