Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • si de ce ar fi mai buna aia ?
    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

    Comment


    • intre astea 2 nu cred ca as merge pe skoda...parerea mea.
      dar vw pt ca esp, clima automata, motor mai mic.

      Comment


      • Sa schimbati voi bucsaraia, brate si tot ce tine de trenul de rulare la Passat model din perioada aia. Prietenii, stiu de ce.
        Last edited by mr.K; 10 May 2014, 12:02.

        Comment


        • iar incep discutiile... la skoda sunt cumva gratis? intreb pt ca nu stiu.
          oricum la masina sh trebuie sa te astepti la anumite chestii...
          si nu cred ca vw va fi sub skoda vreodata. asa cum nici reno nu e sub dacia.

          Comment


          • La preturile pieselor si reviziilor, Reno chiar e sub Dacia.
            Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

            Comment


            • Passatul ala cu motor de 1.6 la dita' balena...e mai rau decat 1.2 pe Logan.
              In rest, da, VW > Skoda.
              Io zic sa alegi Audi din start, ca e peste VW.

              Comment


              • eu as alege mercedes care e peste toate dar fie

                recunoasteti ca asa ceva mai rar:
                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                Last edited by sorin1983; 10 May 2014, 12:11.

                Comment


                • dai jos barele si evacuarea ai de cacao si e ca nou.alea le vinzi la cunoscatori.o uitat un zero la kilometri.daca ai are 167 mii din 2001,eu tai ceva si arunc la caini.
                  Welcome to the Club, We Have Jackets !

                  Comment


                  • Daca a stat mai mult prin vopsitorii se poate sa fie reali desi nu cred, dar mite si cu taxa , Emisii CO2: 150, doar in vise...
                    o/____\o
                    (i)
                    .........

                    Comment


                    • Originally posted by sorin1983 View Post
                      iar incep discutiile... la skoda sunt cumva gratis? intreb pt ca nu stiu.
                      oricum la masina sh trebuie sa te astepti la anumite chestii...
                      si nu cred ca vw va fi sub skoda vreodata. asa cum nici reno nu e sub dacia.
                      la passat sunt clar mai scumpe piesele, in special la trenul de rulare. are nu stiu ce brate care costa foarte mult.
                      in schimb intr-adevar, exista o diferenta de calitate usor sesizabila intre cele 2 masini(passat vs octavia).
                      in mod normal cine are doar 3000de euro de achizitie ii va fi cam greu sa intretina un passat, cu exceptia riscului asumat. adica poti sa iei si un seria3,sau 5, c-klass, le iei la pret foarte bun dar sti ca in caz de ceva esti pregatit sa scoti oricand 8-9 milioane sa schimbi 2 amortizoare cu flanse (dau un exemplu aiurea).
                      Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

                      Comment


                      • O parere va rog, caut ceva in maxim 3000 E din Sibiu, nu neaparat Skoda.
                        Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                        sigpic

                        Comment


                        • Sunt multe optiuni..
                          De exemplu nu cred ca e f scump de intretinut asta
                          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                          Un model reusit de asemenea 406 daca doresti ceva mai mare.
                          Depinde pt ce doresti coupe-sedan..benzina-diesel etc ,apoi este mai usor de ales
                          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                          Last edited by Allyn_y; 12 May 2014, 13:14.

                          Comment


                          • Si ti se pare ca Audi ala din 2000 are 150 mii km?Comparabil la aceeasi vechime Peugeotul ala are 250 mii km.La motorul ala de 1,6 nu are ce sa se strice mare lucru.
                            Last edited by margelatu; 12 May 2014, 14:08.
                            Welcome to the Club, We Have Jackets !

                            Comment


                            • Ala cu Audiul habar nu are ce vinde, cica e Euro3, cand VAG a sarit direct la Euro4 de la Euro2. Imi scapa mie ceva, stiu prost, au fost si motoare Euro 3?
                              406-le e un model reusit ca tinuta de drum, dieselul destul de rezistent, dar nah, dupa atat de mult multi km nu te astepti ca o sa te tina inca 100k fara probleme. Timbrul de mediu va fi mare, nu se merita.
                              Last edited by mr.K; 12 May 2014, 14:16.

                              Comment


                              • Sau asa ,mai noua putin :

                                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google