Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nici vorba de kilometri reali! masluite! mai rar masini de 10-15 ani cu asa putini km!
    Keep walking...

    Comment


    • Audi-ul ala are motor euro 2...Si legat de Passatul de mai devreme cu motor de 1.6 nu este sub Logan 1.2...are 0-100 in 12,4 sec si 190 v max.Posed Skoda Octavia cu acelasi motor si pot spune ca se descurca bine in mare parte datorita cutiei cu rapoarte mai scurte iar ca intretinere exista piese aftermarket...spre exemplu am schimbat pivoti Moog care au costat 60 de ron bucata.

      Comment


      • De ce e musai din sibiu? Sunt si alte judete aproape. http://www.autovit.ro/dacia-logan-C33162142.html. Asta poate o lasa in 3000. Decat una straina cu kilometri de 10 ori mai multi...... Mai bine autohtona mai noua si cu km mai putini.
        Last edited by L3on_rgby; 12 May 2014, 18:07.

        Comment


        • aia are mai putine optiuni ca dacia mea din 94 pe care am vandut-o acum 5 ani

          Comment


          • E drept. Mi-a scăpat detaliul asta

            Comment


            • Originally posted by L3on_rgby View Post
              De ce e musai din sibiu? Sunt si alte judete aproape. http://www.autovit.ro/dacia-logan-C33162142.html. Asta poate o lasa in 3000. Decat una straina cu kilometri de 10 ori mai multi...... Mai bine autohtona mai noua si cu km mai putini.
              Pai sa fie inmatriculata aici in Sibiu sa nu ma mai complic sa ma plimb sa mai dau banii pe benzina pana prin stiu io ce judet/sat/comuna invecinata.
              Loganul ala nu are AC degeaba are putini kilometrii si e Ph2.

              PS: am uitat sa specific sa aibe AC functional si motor de maxim 1.6.
              sigpic

              Comment


              • o inmatriculezi tu
                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                Comment


                • Nu e pentru mine, de asta ce ziceti are cat zice proprietarul ?
                  Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                  sigpic

                  Comment


                  • Fara mert A ! O sa-ti blestemi zilele!

                    Polo poate nu are km reali , dar nu conteaza asta. Daca merge bine , nu a fost botit , nu papa ulei , are compresie buna e de luat.
                    o/____\o
                    (i)
                    .........

                    Comment


                    • asta o fi basme? sau chiar asta e valoarea masinii?

                      Comment


                      • Originally posted by vali2706 View Post
                        asta o fi basme? sau chiar asta e valoarea masinii?

                        http://www.autoscout24.de/Details.as...300955&asrc=st
                        E chiar scumpa...sa adus Ford focus tdci break an 2009 cu 220000 km cu 3200 euro.Asta e pretul cu tot cheltuielile de drum si taxe,mai putin taxa noastra de poluare.

                        Comment


                        • Are aia 220.000 de km din 2009 break, alba sau neagra, fara bari transversale pe plafon cand oi fi eu popa.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by PrietenCuTine View Post
                            Are aia 220.000 de km din 2009 break, alba sau neagra, fara bari transversale pe plafon cand oi fi eu popa.
                            Sincer nu inteleg ce vrei...masina e argintie si nu a fost adusa pentru vanzare,omul a adus-o pentru el...Eu am zis ca e scumpa cea postata mai sus.Si iti spun sigur ca se mai gasesc si masini bune si ieftine..totul e sa ai pe cineva acolo sa te ajute si sa nu te grabesti.Uite masina luata din Germania la 2000 de euro cu ceva dotari...Ps ...in afara de 2 pivoti nu am schimbat nimic la ea de 2 ani.La bord afisa 156000 sincer nici nu ma intereseaza daca sant reali sau nu atat timp cat masina merge ok.
                            Attached Files

                            Comment


                            • Bijuterie:
                              Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                              Nu-ncepeti cu taxele, stiu ca nu e masina pentru Romania.

                              ---------------------------
                              PS: am uitat sa specific sa aibe AC functional si motor de maxim 1.6.

                              Asa ceva? Taxa platita, spatiu bunicel, piese accesibile ca pret.

                              Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                              ------------------------------
                              Iar nenea asta e dus cu pluta cand cere 3000 de epuroi pe un forash din 2006 fara AC macar. 1500 de euro daca isi ia, sa zica bogdaproste.

                              Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                              Last edited by mr.K; 14 May 2014, 13:30.

                              Comment


                              • infinitiul ala nu prea e masina pentru europa, nu doar pentru romania.
                                poate pentru state, emirate, dubai...etc

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google