Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Exact sau America special..rar mi-a fost dat sa vad masina asa urata
    Ce design interesant..
    In this review, we take a very in-depth look at the all new 2011 Infiniti QX56 AWD. The vehicle was provided courtesy of yet another one of our good friends,...
    Last edited by Allyn_y; 14 May 2014, 13:41.

    Comment


    • Originally posted by mr.K View Post

      Iar nenea asta e dus cu pluta cand cere 3000 de epuroi pe un forash din 2006 fara AC macar. 1500 de euro daca isi ia, sa zica bogdaproste.

      http://www.autovit.ro/dacia-logan-C33178553.html
      in poza a cincea, aia o fi rugina la pasajul rotii stanga spate ?!

      Comment


      • in poza a cincea, aia o fi rugina la pasajul rotii stanga spate ?!
        A avut protectii cred si le-a scos. Ala e genul de apropritar chisat cara a facut putin km pe an si crede ca masina lui valoreaza dublu fata de cele similare de pe piata. Mai are si taxa neplatita, cred ca m-am hazardat cu 1500 de euro.

        Exact sau America special..rar mi-a fost dat sa vad masina asa urata
        Da, Infinity e o masina supernasoala, e prima oara cand aud asta.
        Cat ca nu ar fi pentru Europa, de unde ati scos-o? Un Q7 cu 4.2 e dita' balena pe langa FX35.

        Comment


        • Originally posted by Allyn_y View Post
          Exact sau America special..
          pai, state= america
          interiorul ala maro chiar nu-mi place. prea e o culoare de c... sanatos, ca daca era bolnav era mai galben.

          si cate Q7 vezi prin Paris, Roma... etc ?

          Comment


          • Bine, uite una pe culori neutre la interior.
            Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


            Bine ca n-ati vomitat in Logan cand ati vazut interiorul gri tuberculos si ce o mai fi fost.
            si cate Q7 vezi prin Paris, Roma... etc ?
            M-ai convins ca FX35 e o masina potrivita pentru Romania.
            Last edited by mr.K; 14 May 2014, 13:44.

            Comment


            • macar la logan n-ai pretentii. dar si aia si-au dat seama si au facut interiorul un fel de negru.

              Comment


              • Pai si ultima masina pusa e mai ieftina ca un Logan, si numai un scaun din ala de la sofer are mai multa tehnologie in el decat tot Loganul. Tot nu-ti place?

                Comment


                • dupa mine, astea sunt masini frumoase.
                  desi, nicici rosul ala nu e foarte "macho".

                  Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                  Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                  eu vorbeam de aia scumpa.

                  Comment


                  • Adevarul este ca niciodata n-au excelat japonezii la capitolul design..dar asa hidosenii .parca e gratar din fata....
                    Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

                    Comment


                    • Interiorul abia la Granturismo arata ca o proba palidă a scaunului si este adesea determinată de afecţiuni care interferă cu metabolismul bilirubinei, cum ar fi obstrucţia ductelor biliare sau bolile hepatice.
                      Adevarul este ca niciodata n-au excelat japonezii la capitolul design..dar asa hidosenii .parca e gratar din fata....
                      Aia de la Renault sunt zeii designului . Cand vad Laguna 3, ma apuca rapid pantecaraia.

                      Comment


                      • Originally posted by B997NDL View Post
                        infinitiul ala nu prea e masina pentru europa, nu doar pentru romania.
                        poate pentru state, emirate, dubai...etc
                        Este un EX, nu FX.
                        Ca dimensiuni, este undeva intre Tiguan si Touareg.

                        De ce nu ar fi pentru Europa?
                        If it ain't broke, don't fix it!

                        Comment


                        • ''Aia de la Renault + Peugeot+Citroen sunt zeii designului'' Corectly ! Masinile frantuzesti + italiene au fost mereu si vor ramane. That's right !
                          Last edited by Allyn_y; 14 May 2014, 14:01.

                          Comment


                          • Asa, E, sora lui F.

                            Aia de la Renault sunt zeii designului + masinile italiene. Corectly !
                            Ce treaba are Alfa 159 cu Laguna 3, bre? Ai vazut eclipsa de soare fara ochelari speciali?

                            Sau modelul lor de lux???!... OMG! OMG! ce hidosenieeeeeeeeeeeeeee.
                            Merge o fleica pe grila de la radiatorul Vel Satis-ului, vorba ta.
                            Attached Files
                            Last edited by mr.K; 14 May 2014, 14:01.

                            Comment


                            • pentru ca, din cate stiu, la noi sunt cele mai mici impozite pentru astfel de masini
                              si inca nu i-am ajuns pe altii la pretul benzinei.
                              basca le ce stradute sunt prin Roma, Marsilia, Grecia in general...
                              la greci, toate masinile erau lovite, nu zgariate pe bare. cel putin pe unde am fost.
                              Last edited by B997NDL; 14 May 2014, 14:00.

                              Comment


                              • A, nu e masina de Europa pentru ca n-ai tu (sau eu), bani.


                                Uite, Ioan Niculae, pe langa A8 W12, Hummer H3, Jaguar XJ V8, Phaeton 5.0 V10, 2x Range Rover V8, Cayenne Turbo S, Rolls Phantom etc, isi mai lua de curand un Raptor SVT. Astea sunt masini de Europa, sau are el prea multi bani?
                                If it ain't broke, don't fix it!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google