Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai nu pot sari peste clase, tu ai deja treiar. E ca la Everest, trebuie sa te obisnuiesti treptat cu fiecare altitudine.

    Comment


    • Aia zic si eu. Sper ca intr-un an sau 2 sa le putem gasi la un 13-15.000.
      Sincer am vazut cam multicele prin Bucuresti, dar imi place la nebunie.
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by mr.K View Post
        Mie personal imi place mai mult cum arata E46 decat E90. Si F30 mai mult decat celelalte doua.
        Sunt de acord cu MrK! Si mie imi place E46 mult mai mult decat E90.

        E46 > F32 (ca sa facem comparatia intre coupe-uri) > E92. Dar e la fel si pentru Sedan pentru mine.

        In fine, ca sa revin, se intampla rar sa vezi un E46 atat de bine ingrijit aici in Romania.

        Eu4yas: ultima generatie de Seria 5 e cea mai frumoasa! Imi place mai mult chiar si decat Seria 3 F30!

        Comment


        • ce inseamna intretinut ? mie mi se pare "samsarit". i s-au facut un polish si un detailing interior, in rest, scaunul de la sofer arata cam muncit.
          ca sa nu mai zic de diferenta de putere dintre e46 si e90.
          iar f32 fata de e46.... nici nu imi mai consum tastatura. si ca putere si ca design.

          Comment


          • Pai daca e s-o luam asa, toate sunt "samsarite"

            Comment


            • Superb este Coupeul ala :|

              Comment


              • @Sifredi
                asta cauta romanii. tzepe... prietenul meu taximetrist voia un logan sh,
                si i-am aratat una care mi s-a parut foarte buna, dar nu s-a dus s-o vada fiindca nu era spalata, era prafuita si lui i se parea ca nu e intretinuta.
                dar se vedea clar ca omul nu si-a dat osteneala s-o spele si pozele erau facute cu telefonul. a luat una cu poze mai artistice, revopsita in buna parte si lustruita, dar cam varza in rest. asa ca nu se stie ce ascunde bmw-ul ala. si e foarte scump.
                oricum, e clar ca are mult mai multi km. un scaun de bmw nu arata asa dupa 160 de mii. nici macar ala de logan.
                Last edited by B997NDL; 14 May 2014, 21:42.

                Comment


                • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                  La banii aia, daca nu era cu volan pe dreapta, acum o luam.

                  Comment


                  • de aia si este la banii astia. altfel era clar mai scumpa.

                    Comment


                    • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                      nici asta nu e rea la pret...da' e benzinar, din pacate.

                      Comment


                      • de cand ai gusturi din astea ? ce sa faci cu 3700 cmc benzina ?! as fi curios cat ia pe bune la 100 km.

                        Comment


                        • in oras...undeva intre 18-25%...daca e in mintile ei.

                          Comment


                          • Originally posted by B997NDL View Post
                            @Sifredi
                            asta cauta romanii. tzepe... prietenul meu taximetrist voia un logan sh,
                            si i-am aratat una care mi s-a parut foarte buna, dar nu s-a dus s-o vada fiindca nu era spalata, era prafuita si lui i se parea ca nu e intretinuta.
                            dar se vedea clar ca omul nu si-a dat osteneala s-o spele si pozele erau facute cu telefonul. a luat una cu poze mai artistice, revopsita in buna parte si lustruita, dar cam varza in rest. asa ca nu se stie ce ascunde bmw-ul ala. si e foarte scump.
                            oricum, e clar ca are mult mai multi km. un scaun de bmw nu arata asa dupa 160 de mii. nici macar ala de logan.
                            Este greu sa gasesti E90 cu km aia dar un E46 ....trebuie sa fii copil sa crezi ca are 160 de mii.

                            Comment


                            • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                              ...oare consuma mult?

                              Comment


                              • Crezi că mai contează?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google