Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • de ce nu revenim noi la masini sh ?! suntem deja la "Legendele Olimpului".

    Comment


    • Daca tot ai adus in discutie "Legendele Olimpului", uite ceva cu adevarat deosebit:

      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

      Comment


      • Super-frumoasa ......

        Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

        Comment


        • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

          Capotele fata/spate din fibra de carbon
          carton*
          I changed her oil , she changed my life
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by ROY View Post
            chiar ca e frumoasa. sunt fan alfa cand vine vorba de design.
            daca n-as fi auzit atatea despre fiabilitatea lor, mi-as fi luat imediat un 159. e o masina superba. cam tot ce au scos e frumos.

            Comment


            • Originally posted by B997NDL View Post
              @Sifredi
              asta cauta romanii. tzepe... prietenul meu taximetrist voia un logan sh,
              si i-am aratat una care mi s-a parut foarte buna, dar nu s-a dus s-o vada fiindca nu era spalata, era prafuita si lui i se parea ca nu e intretinuta.
              dar se vedea clar ca omul nu si-a dat osteneala s-o spele si pozele erau facute cu telefonul. a luat una cu poze mai artistice, revopsita in buna parte si lustruita, dar cam varza in rest. asa ca nu se stie ce ascunde bmw-ul ala. si e foarte scump.
              oricum, e clar ca are mult mai multi km. un scaun de bmw nu arata asa dupa 160 de mii. nici macar ala de logan.
              Eu nu vorbeam de CE anume CAUTA ROMANII si nu zic ca nu sunt "manarite" aici, dar nu or fi chiar toate PRAF! Cat despre scaun, sunt aproape 10 ani, acum nu te poti astepta sa arate ca si cum ar fi iesit din fabrica! Zic si eu, poate are bube. :p

              Cat despre Alfa, mai mult imi place 159! Si iata una aici:

              Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
              Last edited by Sifredi; 14 May 2014, 23:51.

              Comment


              • si eu ce ziceam mai sus ?! nu tot de 159 ?!
                iar scaunul ala nu arata asa din cauza anilor, ci a kilometrilor.
                asta daca proprietarul nu dormea in masina, pe scaulul soferului.
                nici celalalt nu arata "ca nou".
                arata bestial 159-le pus de tine.
                Last edited by B997NDL; 14 May 2014, 23:59.

                Comment


                • Cine, cum, cand, ce mama omida e asta?
                  Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                  http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

                  Comment


                  • frumusica si la pret bun ~!
                    ps: doamne fereste sa ai accident. nu o mai repara nici naiba ~!
                    o/____\o
                    (i)
                    .........

                    Comment


                    • Am vazut ca modelu asta costa 8900 prin Remat,..a mers cineva cu asa ceva?

                      Comment


                      • nu am mers, dar sigur este o masina ok. Nu te gandi ca e mare masina. Ai grija sa nu cumva la banii aia sa ii lipseasca anumite dotari de bun simt (oglinzi incalzite, ac etc),
                        Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

                        Comment


                        • Originally posted by ionescu liviu View Post
                          Cine, cum, cand, ce mama omida e asta?
                          http://www.autovit.ro/daewoo-matiz-C33221402.html
                          Masina made in China cu motoare de Fiat daca nu ma insel.
                          Am condus o data un DR5 si aerul conditionat facea balta in zona pasagerului fata. Comenzile din bord semanau cu niste robineti
                          De pe wiki: The company produces cars adding design and Italian standards to components supplied by foreign companies such as Chery Automobile.

                          Comment


                          • Deci nu e produsa de Italiani.
                            Masina este produsa de Italiani

                            Comment


                            • Originally posted by pahwoon View Post
                              ...
                              Am condus o data un DR5 si aerul conditionat facea balta in zona pasagerului fata. ...
                              facea balta pentru ca acolo este un furtun de scurgere a apei rezultata din condens. iar acesta se desprinde foarte usor pentru ca nu are nici un fel de colier
                              sigpic

                              Comment


                              • Modelele noi arata chiar bine, numai 1.7 cdti sa nu fie.
                                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google