Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Allyn_y View Post
    Nu ,un golf nu arata barbatesc deloc , pt ca nu e mare , nu a agresiv nu e nimic, un golf arata doar simplu atat.; barbatesti arata modelele americane,chevrolet camaro etc , nu un golf, si de alfa am vb mai sus. aa, si dc tot suntem la capitolul Alfa Romeo cautati sa vedeti cum o sa arate noul model 159 dar gusturile nu se discuta normal
    asta e parerea ta... un golf gti e mai barbatesc decat multe.. dar ce sa mai vbim.las-o asa. tie-ti place mazda mitsubishi lancer e 5 capete peste ea. dar vba ta: incheiem subiectul.

    Comment


    • Una propunere de la mine :sport cu portbagaj :http://www.autovit.ro/subaru-impreza-C20774903.html

      Comment


      • si cu 4 usi

        din pacate pret prea mare si piese mult prea scumpe ...
        o/____\o
        (i)
        .........

        Comment


        • Originally posted by ROY View Post
          Una propunere de la mine :sport cu portbagaj :http://www.autovit.ro/subaru-impreza-C20774903.html
          Una WRC vreau.

          Dar numai pune nimeni un Golf4, un Astra G?
          Ceva mai realist, de 3000 de euro bucata. Cumperi 2 identice cu 5000 euro si ai si de piese de schimb.

          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


          1.4 benzina, ca tot suntem obisnuiti cu Logan. Daca puneam 1.9tedei ma luati cu turbina, injectoare, asa ca v-am scutit de efortul de a nega.
          Last edited by mr.K; 1 February 2012, 10:46.

          Comment


          • uite nenea asta mereu a avut masini la pret corect si km mult mai credibili decat prin alte parti

            Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

            Comment


            • N-are un capac de roata pe spate, deci nu face banii.
              Focus hatch nu e masina de familie, de aia nu pot spune ca o agreez. Viziblitate proasta inauntru. Imi placea vechiul Focus cum sta pe drum.
              Peste toate, o masina buna, cui ii foloseste.

              Comment


              • vizibilitatea intr-o masina este diferita din punctul meu de vedere, fata de punctul tau de vedere, eu am 1.95, conduc cu scaunul aproape de maxim in spate, tu poate ai 1.85 si nu mai stai la fel de in spate, unii se urca sa muste din volan, altii vor sa vada botul masinii (ca tata), apoi spatiul este aproape ca la logan, toate sunt relative ...
                Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                Comment


                • Suntem aproape la inaltime, am 1.89.

                  Comment


                  • eh, m-am saturat sa-l aud pe fratemiu intruna cu "masina de familie, mare si spatioasa" ... si-a luat astra h caravan si face cu ea fix un rahat pansat, cica lasa ca o folosesc la vara in concediu, si in concediu se duce la greci, cu avionul
                    Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                    Comment


                    • Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.


                      ce urat, referitor la camaro )
                      sigpic

                      Comment


                      • Super haioasa reclama aia.

                        Comment


                        • mr.K ... nu compara niciodata golfu ala cu loganu de 1.4 , am condus unu la fel de 1.4 , pana iei demaraj cu ala te ia somnu... 3000 euro pe o masina din 1999 cu 180.000km, foarte lenesa, mai mica decat loganu (cel putin portbagaju) ? Prefer Loganul meu din 2006 cu 45.000km , decat vechitura aia din '99
                          Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                          Comment


                          • Pai aici e consensul ca toate E mai bune ca Loganul.
                            Mie unul nu-mi place Golf 4 de niciun fel. Indiferent de motorizare.

                            Un Golf 5 1.6 FSI ar fi alta mancare de peste.

                            Comment



                            • singurul model audi care imi place ... niste tancuri masinile astea ... oricum asta doar daca gasesti un model asemanator in Romania gata inmatriculat, sa nu ii dai lu Borbely 2600 pe inmatriculare, sau daca te stabilesti in alta tara
                              Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                              Comment


                              • Cat spatiu nefolosit a ramas in compartimentul motor. Ditamai car-ul.

                                Sa-nteleg ca nou A4 nu-ti face cu ochiul, din gama Haudi? Mie da.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google