Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Thoamne cat de frumoasa este

    Asa un interior te face sa dormi in ea .....love love

    Comment


    • E frumoasa, asa e.
      Si daca iti vinzi casa ca sa o repari cand se strica, poti sa dormi in ea la propriu.
      Modelul nu se mai fabrica, de buna ce era (si nu ma refer la cat de performanta era.
      Faci ce faci si te legi numai de masini cu fiabilitate legendara.

      Comment


      • Da da..... sunt unic

        Eu se pare ca aleg masini cu sufletul

        Comment


        • Elantra? in defavoare unui 0.9Tce nou? korencele astea vin cu garatine 5-7ani, service-ul e o idee mai piperat decat la dacie
          http://www.auplod.com/u/poudal5a95e.png

          Comment


          • Elantra? in defavoare unui 0.9Tce nou? korencele astea vin cu garatine 5-7ani, service-ul e o idee mai piperat decat la dacie
            La orice ora, chiar de e 2011.


            N-ai fost demult prin reprezentantele Dacia ca sa vezi scoruri la revizii.
            Last edited by mr.K; 22 May 2014, 13:22.

            Comment


            • Frumos elantra ala si consum chiar mic pt un 1.6 benzina. Dubios chiar. Da parca are spatele de alta culoare. Bara cel putin....

              Comment


              • La mai multe cu motor de 1,6 benzina se da cate un consum de mor aia cu diesel si in realitate mananca galeata de benzol.Cate un reper revopsit nu e mare smecherie.Sa nu fie taiat,sudat si indreptat pe dedesupt.
                Welcome to the Club, We Have Jackets !

                Comment


                • Cum bate soarele, e greu sa-ti dai seama daca e sau nu alta nuanta, din niste poze.
                  Frumos elantra ala si consum chiar mic pt un 1.6 benzina. Dubios chiar. Da parca are spatele de alta culoare. Bara cel putin....
                  Ti se pare tie putin, comparandu-l cu 1.2-ul tau. E recunoscut ca 1.2 suge de moare daca il fortezi.

                  În ceea ce privește costurile de exploatare legate de benzină Hyundai anunță pentru acest motor un consum mediu de 6.4 litri/100 km, 5.2 în afara localităților și 8.5 în oraș. Noi putem afirma cu sinceritate că ne-am apropiat de datele oficiale. Am obținut un consum mediu de 6.6 litri.
                  Auto-Testdrive vă propune astăzi un nou test cu un model din clasa compactă. Am testat luna trecută noul Hyundai i20, iar acum a venit rândul pentru sora mai mare Elantra. Ne propunem să analizăm cât mai multe din propunerile acestui segment, deoarece reprezintă una din cele mai importante piețe din domeniul vânzărilor auto.
                  Last edited by mr.K; 22 May 2014, 14:38.

                  Comment


                  • Se vede diferenta la poza din profil.Accidente minore se pot intampla.Nu-i bai ca a fost schimbata sau revopsita.Cine stie ce o fi sub bara?Poate sa fi intrat unul in fundul lui zdravan etc.
                    Welcome to the Club, We Have Jackets !

                    Comment


                    • ce va place la alfa...nu stiu! si defectuoase... si urate! dar na...gusturi si gusturi!
                      Keep walking...

                      Comment


                      • Urata Alfa? Esti in minoritate.
                        La noi pasteau vacile prin cartierele bucurestene cand aia aveau asa ceva:
                        Attached Files

                        Comment


                        • Asta nu arata rau...insa modelele de dupa 95-2000 nu-mi plac de nicio culoare!
                          Keep walking...

                          Comment


                          • Uite Alfa dupa 2000 :

                            sau asta



                            Intradevar unele modele sunt super urate ! insa altele sunt de vis.(nu mai vorbesc de sunetul pe care-l produc! Demential!!)
                            sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                            Comment


                            • Originally posted by jonnie007 View Post
                              Asta nu arata rau...insa modelele de dupa 95-2000 nu-mi plac de nicio culoare!
                              Mai sunt si modele de Alfa mai putin reusite la design. In general, lumea isi cumpara masini SH din secolul asta, deci perioada zisa de tine o putem saril.

                              Comment


                              • Prometheus, cele din primu` link sunt placute ochiului...aduc usor a "ferrari"...doar na`...sunt parte din fiat grup...si ma gandesc ca sunt mai putin accesibile buzunarului mioritic!
                                mr. k... nu prea e alfa de potecile noastre! in fine, facem off topic cred
                                Keep walking...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google