Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • uite alfa... dar nici nu stiu de ce iti mai raspund, daca ai fost in stare sa spui o asemenea ineptie. alafa romeo sunt urate ?!
    care sunt frumoase dupa tine ? loganul ?!

    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


    mai vrei...

    Comment


    • Ce sa-i faci Nedeleu` daca nu-mi plac?!
      Keep walking...

      Comment


      • te-am mai intrebat, care iti plac ?! oi avea vreo afectiune si nu stii.

        Comment


        • Presupun skoda si logan
          Nu? Is a draq de frumoase...
          o/____\o
          (i)
          .........

          Comment


          • Pentru o familie ce vrea sa o utilizeze 10.000 pe an - alternativa cu intretinere mai scumpa, la Logan.
            Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


            Alternativa ieftina la BMW si Mercedes : http://www.autovit.ro/chrysler-300c-C33129646.html

            Si o scula: http://www.autovit.ro/aston-martin-dbs-C33295506.html

            Scula 2 : http://www.autovit.ro/porsche-911-C32299667.html (o masina exceptionala)

            Scula 3: http://www.autovit.ro/porsche-911-C28711259.html - preferata mea.
            Last edited by Cezar; 22 May 2014, 22:32. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • Mai toate Nedelescule...japoneze, americane, nemtesti, britanice. cele italiene nu ma atrag neam! La alfa romeo gasesti alternative mult mai bune din toate punctele de vedere in aceeasi bani! interioarele sunt jalnice! Alfa nu e un succes pe planeta asta! in fine...sa incheiem cu asta!
              Keep walking...

              Comment


              • citeam undeva ca "mai miez" decat 911 ar fi asta.

                @jonnie
                de aia apeleaza toti la italieni ca sa le deseneze masini... inclusiv "the all mighty" bmw.
                Last edited by B997NDL; 22 May 2014, 22:42.

                Comment


                • Fiind în Italia de câțiva ani, recomand alfe și fiaturi doar dușmanilor.

                  Comment


                  • Originally posted by jonnie007 View Post
                    \La alfa romeo gasesti alternative mult mai bune din toate punctele de vedere in aceeasi bani! interioarele sunt jalnice! Alfa nu e un succes pe planeta asta!
                    asta e parerea ta, si cum spunea mr. K, esti minoritar. mi-as lua si maine un 159, daca as gasi pe unul sa vrea coaja de logan la schimb.

                    Originally posted by L3on_rgby View Post
                    Fiind în Italia de câțiva ani, recomand alfe și fiaturi doar dușmanilor.
                    si totusi sunt folosite la greu acolo. asa zic si ei de cojile noastre.
                    si cred ca ei sunt mai aproape de adevar.
                    Last edited by B997NDL; 22 May 2014, 22:46. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • nici mie nu-mi place alfa, chiar nici un model.
                      ma refer strict la design-ul exterior.
                      de fiat nu mai discut...ala e un fel de logan de-al lor.

                      de la fiat mi-a placut o singura masina, un 850, al bunicului meu.
                      funny rau chichineata aia de masina.
                      A avut-o de noua si a tras de ea cred ca undeva in jur de 20 ani.

                      Comment


                      • vedeti vreo alfa pe acolo ?! eu vad logan pe ultimul loc, conform TUV.
                        http://www.************/masini-noi/d...ie-foto/poza-1
                        bagati pro motor in loc de stelute

                        Comment


                        • nu stiu mah, mie nu-mi place aspectu'...stii vb. aia, "poti sa te....in gustu' omului?"

                          Comment


                          • Kojak bun venit in club! fiatu` e toroaba toroabelor!
                            Keep walking...

                            Comment


                            • Eu nu ma refeream la aspect. Foarte puține fiaturi și alfe ajung aici la 200mii km. La 80mii parca se împrăștie. La fiaturile pe.gaz trebuie refăcut motorul din 50 în 50 de mii.

                              Comment


                              • pai asta e treaba...nu`s fiabile! rar mi-a fost dat sa vad fiat prin europa! in schimb renault si citroen garla! si nu`s nici astea mari opere de arta!
                                Keep walking...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google