Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da K ca sa poti sa-i montezi si compresor sau turbo.
    Cu motorul ala de 2300 cmc aspirati o sa scoti 300cp cu turbo

    Comment


    • Si sparg cutia de viteze.

      Comment


      • Originally posted by kubala7 View Post
        mr.K ... nu compara niciodata golfu ala cu loganu de 1.4 , am condus unu la fel de 1.4 , pana iei demaraj cu ala te ia somnu... 3000 euro pe o masina din 1999 cu 180.000km, foarte lenesa, mai mica decat loganu (cel putin portbagaju) ? Prefer Loganul meu din 2006 cu 45.000km , decat vechitura aia din '99
        si consuma de rupe golfu de 1.4.
        in plus nu stiu de ce ala zice ca-i euro 3. vw a sarit de la euro2 la euro4 la benzina. deci taxa nu-i 370 ci 700.


        mazda 3 mi-a ramas pe creer de cand am fugarit una de 2.3 turbo ... dar n-o vreau ca masina de zi cu zi. 1.6 aspirat mi-ar ajunge.
        Last edited by Costi-bc; 1 February 2012, 14:30.
        o/____\o
        (i)
        .........

        Comment


        • Originally posted by darksid3 View Post
          A, pai spune asa. Daca vreti masini cu testosteron, uite aici
          si taxele sunt pline de testosteron
          I changed her oil , she changed my life
          sigpic

          Comment


          • si taxele sunt pline de testosteron
            Mai mult pierzi cu o femeie, decat cu masina.
            Asa masini cumperi in USA, Romania te ucide financiar doar pentru ca existi tu cu masina aia.

            Comment




            • e ceva suspect cu asta? e prea ieftina... 1700 negociabil, cu 1500 cred ca o da... din poze arata foarte bine.
              Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

              Comment


              • Cat de ieftina ti se pare, o masina veche de 7 ani, care noua o fi costat 5000-5500 Euro!?
                If it ain't broke, don't fix it!

                Comment


                • Cocosi, in tara preturile la masini or fi mai mari! Ma gandeam sa imi duc loganul intr-o interesectie dintr-un oras oarecare cu afis in geam.....5800 euro, putin negociabil!

                  E chiar scumpa la 1700! Am un prieten a dat 2000 e pe una acum 1,5 ani!

                  Comment


                  • o masina plina de testosteron http://www.autovit.ro/ford-mustang-C21182598.html si scutita de taxe...
                    "PH-66-SIX"
                    Dacia Golan 1.4

                    Comment


                    • ceva mai fresh , sa lasam..antichitatile totusi .. http://www.autovit.ro/ford-mustang-C22770888.html dar eu raman la camaro ))

                      Comment


                      • ceva mai bun si mai ieftin. e buna ca poti face si taxi cu ea fara s-o mai colantezi.
                        Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                        Comment


                        • Originally posted by Allyn_y View Post
                          ceva mai fresh , sa lasam..antichitatile totusi .. http://www.autovit.ro/ford-mustang-C22770888.html dar eu raman la camaro ))
                          S-a terminat smecheria! GATA! Ala nu e Mustang, e Saleen :|
                          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                          Comment


                          • ce descriere are ))Masina intoarce capetele oriunde merg cu ea, uita de Shelby, SALEEN-ul e mai tare. Am multe "jucarii", mai trebuie sa dau din ele, pierderea mea castigul tau.Accept variante la 30.000Eur cu auto mai ieftin +diferenta. Masina are vama platita.

                            Comment


                            • Super tare omul, super masina!! 550 DA cai!

                              Comment


                              • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                                Cred ca e ok, la pret de Logan, nu?!
                                If it ain't broke, don't fix it!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google