Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pai stateai sa-ti vina randu' la coada sa discuti cu dilaru, sa-ti iei masina.
    cand m-am dus prima data hotarat pe treaba sa discut, am stat o ora...de plictiseala tranteam portierele la loganele din showroom, sa verific io cum se inchid ca citisem cate ceva pe forum (nu pe asta - nici nu exista la vremea aia )

    par exemplu, cate logane 2 vezi in trafic sau prin parcari apartinand persoanelor private? majoritatea sunt de firma.
    Last edited by Kojak; 23 May 2014, 01:01.

    Comment


    • pentru ca romanii s-au desteptat si au inteles ca la banii aia isi pot cumpara masini. ideea e ca ligheanul se vinde in rusia si india, unde inca nu s-au desteptat. ) lasati visele ude cu exporturi. aia si le fac singuri.
      as lua asta la orice ora. nici nu m-ar interesa cati km are.
      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

      Comment


      • s-au dashteptat pa dracu...toti, multi, au facut credite.
        acu' s-a-nchis robinetu'.

        urata mah alfa aia, ti-am mai zis

        Comment


        • adu-mi-o asa urata, si iti dau o splendoare de logan.

          Comment


          • vreau albastru egeie...a ta e blu neivy

            Comment


            • daca as lua un ban pe ea, as da-o si maine si mi-as lua orice altceva. mai mult de asta urmaresc topicul asta.
              ti-o dau cu "genti de subaru", ca am vazut ca-ti place subaru.
              tot aia e... ce mi-e subaru, ce mi-e loganu...
              ce zici de asta ? merita?
              Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

              imi ingheata cotul, ca are "cotiera refrigerata".
              Last edited by B997NDL; 23 May 2014, 01:46.

              Comment


              • Primele loganuri s-au vandut la greu si pt ca erau multe rable ce le venise vremea de schimbat, daciile de exemplu.
                Pe criza asta decat sa ingrop banii intr-o masina mai bine tin loganul asa coaja cum e el, macar merge. Daca tot e criza macar cu banii economisiti te poti distra mult mai mult si sa ai si senzatii mult mai tari, decat sa visezi la sute de cai cu care nu faci mai nimic pe drumurile publice.
                Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.

                Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.

                La jet ski poti sa iei tot felul de prostii la sfoara, sa iti tragi prietenii pe apa sau sa te traga ei pe tine, inclusiv parasuta. Iar cu atv-ul poti sa parcurgi niste trasee absolut superbe de munte ca doar avem o tara foarte frumoasa. Trasee unde mai greu ajungi cu alte mijloace.
                Last edited by ionescu liviu; 23 May 2014, 08:19.
                http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

                Comment


                • Yamaha aia merge si prin Bucuresti când ploua.Merge si in alte orase , da musai sa fie canalizarea infundata.Alfa aia e frumoasa foc numai ca trebuie sa te astepti sa bagi ceva banet in ea.
                  Last edited by margelatu; 23 May 2014, 08:49.
                  Welcome to the Club, We Have Jackets !

                  Comment


                  • http://www.mobile.de/ro/marc%C4%83/a...194497510.html Stangace, insa o masina misto
                    Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                    Comment


                    • Masina adevarata.Aia nu e pentru muritoriii de rand.Tiriac o poate pune oricând in colectia lui.
                      Welcome to the Club, We Have Jackets !

                      Comment


                      • Arata trasnet.

                        Comment


                        • Originally posted by B997NDL View Post
                          citeam undeva ca "mai miez" decat 911 ar fi asta.

                          @jonnie
                          de aia apeleaza toti la italieni ca sa le deseneze masini... inclusiv "the all mighty" bmw.
                          Asa este, insa pretul este urias...

                          Comment


                          • Ceva frumos zic
                            Imi place tunelul,oare ar merge pus pe Ph1
                            Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                            Cand vrei sa faci un bine gandestete de 2 ori!

                            Comment


                            • de 4 ori pe luna trece trenul spre constanta cu logan, sandero si daster. Trenul are cam 1.2 km lungime. )))

                              Comment


                              • Originally posted by B997NDL View Post
                                pentru ca romanii s-au desteptat si au inteles ca la banii aia isi pot cumpara masini. ideea e ca ligheanul se vinde in rusia si india, unde inca nu s-au desteptat. ) lasati visele ude cu exporturi. aia si le fac singuri.
                                as lua asta la orice ora. nici nu m-ar interesa cati km are.
                                http://www.autovit.ro/alfa-romeo-159-C33262521.html
                                La noi momentan este ieftin sa ai o masina.
                                Sa vezi taxe ce platesc cei din Olanda si Belgia daca au masini mari si vechi.
                                Este o metoda foarte buna sa reduci numarul de vechituri cu pretentii de masina, sa obligi populatia sa aiba atentia orientata spre alt tip de consum.
                                Ex: multi au masini ce consuma jenant comparativ cu puterea lor de cumparare. Totusi, distractia lor ramane aceea de a se plimba in afara orasului, sa faca drumetii, etc. Problema este ca drumetia va costa mult pentru puterea lor de cumparare, astfel banii orientandu-se doar spre Petrom si cei ce vand piese auto sau dezmembrari. Asta nu este o solutie viabila pentru o comunitate prospera!

                                De aceea, ar trebui sa se introduca taxe, in asa fel incat sa devina foarte scump sa utilizezi ciurucuri pe post de masini. Insa, in stilul asta nu mai privesti voturi. Si facem un test. Va propun:

                                1. Sa marim taxele pentru masinile cu an de fabricatie pana in 2004, exceptand cele istorice. Taxele sa fie marite cu 200%.
                                2. Sa se mareasca RCA-ul cu 250% pentru astfel de masini
                                3. Sa se micsoreze impozitul si taxele de drum pentru masinile noi cu 40%
                                4. Sa se bonifice RCA-ul unei masini noi cu subventie de la stat, in cuamtum de 100% pe un an!

                                Ia sa vedem, cati vor sa-mi dea Mwie pentru ce-am propus acum

                                Tarile civilizate stimuleaza productia.
                                Tarile codase stimuleaza infatuarea si privitul peste gard in curtea vecinului. Apoi creat toate demersurile sa-i arat ca eu is mai smecher, insa nu prin munca ci prin furt si minciuna! Iar in baza acestei comunitati, noi ne mai miram ca avem oameni de "buna calitate" in functii de conducere. Pai cine-i voteaza? Cine se aseamana!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google