Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • super smecher. dar e pt cine are cash. cred ca cine are cash, oricum nu-si ia logan

    Comment


    • Ce logan costa 11000? :| Nu e ok DELOC, pentru ca la bani mai putini iti iei o dasta!...ia zi, mai e okey?

      Comment


      • Sincer? NU!

        La exterior e frumoasa, dar interiorul e de mare porc, mai mult plastic decat in Logan. Crede'ma!
        If it ain't broke, don't fix it!

        Comment


        • Mai, nush cum e cu golf 6, dar pentru o scurta perioada de timp am avut un Golf 5 si chiar era ok la interior. Probabil au redus calitatea datorita crizei...Vw cam asta a facut cu unele modele noi.
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • Ce conteaza interiorul ala asa de mult? Fiabilitatea, aspectul exterior, performantele...astea ar trebui sa primeze! Mie golful nu imi place de fel, iar acest ultim tip pare a fi mai degraba pentru concubinele noastre!

            Plus ca in Lancer nu prea sunt "greierasi"!

            Comment


            • Ma Cocoshi, eu am mers si cu Lancer X si cu Golf VI.

              Ca si tinuta si materiale interioare, Golf e peste Lancer, evident. Ca aspect exterior, Mitsu castiga, dar ti'am zis, in interior e numai plastic tare - bord, fete de usi, chiasi polita si spate (unde sunt boxele la Logan).

              Iar cu greierasii, nu fi atat de convins!
              If it ain't broke, don't fix it!

              Comment


              • Bah ma lasi, il face godinul ala la tinuta de drum?? Da-mi voE sa nu te cred!

                Comment


                • Originally posted by PCH View Post
                  Ce logan costa 11000? :| Nu e ok DELOC, pentru ca la bani mai putini iti iei o dasta!...ia zi, mai e okey?
                  cum ce logan?!dci laureat 90cp e 10500. si nu e nici pe departe cel mai scump. e super golful ala.

                  @darkside: se referea la mitsubishi ca e plin de plastice. si asa e. am un prieten care a luat unul si e f dezamagit de interior. basca ca e spartan.

                  clar golful e trei capete peste mitsubishi. doar daca era evo.... dar asa e pa
                  Last edited by B997NDL; 3 February 2012, 21:32.

                  Comment


                  • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                    Stance
                    sigpic
                    Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                    Comment


                    • unde sa meri cu asta prin Romanica noastra?
                      I changed her oil , she changed my life
                      sigpic

                      Comment


                      • la mamaia, pe faleza. dar e cam de fete

                        Comment


                        • Originally posted by StapanDegoLan View Post
                          unde sa meri cu asta prin Romanica noastra?
                          spune clar omul ca are perne de aer "SUSPENSIE CU PERNE DE AER ASISTENTA ELECTRICA REGLAJ SEPARAT PE ROATA" ...oricum de acord cu NDL

                          http://www.autovit.ro/audi-a6-C22733401.html asa pret...
                          "PH-66-SIX"
                          Dacia Golan 1.4

                          Comment


                          • cred ca a vrut sa puna 520 euro )
                            Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                            Comment


                            • Originally posted by Ph.66.SIX View Post
                              spune clar omul ca are perne de aer "SUSPENSIE CU PERNE DE AER ASISTENTA ELECTRICA REGLAJ SEPARAT PE ROATA" ...oricum de acord cu NDL

                              http://www.autovit.ro/audi-a6-C22733401.html asa pret...
                              cred ca se referea mai mult la faptul ca e decapotabila.

                              Comment


                              • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                                asta ce are de-i asa ieftina?
                                I changed her oil , she changed my life
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google