Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Nimeni View Post
    La noi melteanu isi ia RX-8 si ii place ca se aude motorul ca la F1' . Daia tine putin . Cauta pe forumul marca din US si ai sa vezi ca RX-8'urile exploatate si servisate' corect au trecut de 100.000km cu motorul original.
    Jegul ala rotativ? Se aude ca la f1?
    Start Up & Rev of 2008 Mazda RX-8This has a 1.3L Wankel Rotary Engine making 232 HP while paired to a 6 Speed Auto.These engine tend to be Rev happy. Since ...

    Niciodata!!!

    Plus ca motorul ala a fost un esec in ceea ce priveste fiabilitatea.

    Comment


    • Are ceva din sunetul motoarelor de F1 sezon 2014, care suna ca niste rasnite neunse langa un lac plin de broaste oracaitoare in perioada de imperechere.

      Comment


      • Mie mi-au placut astea :https://www.youtube.com/watch?v=2PRA2Eu5aUk

        Comment


        • Alea sunt depasite, vai de mama lor, cica.
          Viitorul in F1 sunt motoarele de 500 cc. Stii ce galagie fac pocnitorile alea de masini care puteau fi conduse fara permis? Priceless, scoli tot cartierul cand pleci de acasa.

          Si ce pret are trotineta asta!!
          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


          Asta e mai noua, 7 martoage putere:

          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
          Last edited by mr.K; 30 May 2014, 10:21.

          Comment


          • asta e geniala, banuiesc ca e 2.2 tddi, ?
            Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
            Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

            Comment


            • Da...geniala, dar nu prea.
              Eu vreau sa-mi iau asa ceva :

              http://www.autovit.ro/altele-inny-M3957712.html.

              Comment


              • Daca e de distractie, da, dar prin oras sa zici ca duci 3 acte cu ea s-ar putea sa iti blestemi zilele, mai bine un scuter electric.
                Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                Comment


                • Scuter electric? Pai de ce? Cu asta pot intra inclusiv in birou, lifturi si cladiri
                  Am folosit in Constanta anul trecut un astfel de scuter, 6 luni.
                  A fost super.

                  O sa iau unul peste o luna si sa vezi plimbari ce-i trag
                  Renunta la masina pentru drumurile scurte. Ura...
                  Last edited by Cezar; 30 May 2014, 11:50. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • Originally posted by einstein1984 View Post
                    Daaa, se alearga cu limita de 110 km/h pe autostrada....
                    Ai fost in Nord America? Ce stii de "se merge cum merge traficul"? In zona in care ai fost nu se practica asa ceva?!

                    Comment


                    • Astia dau in ele de mi se zguduie peretii la casa si altii vorbesc din cartile de colorat (nici in Romania nu fura nimeni si de la anul va creste PIB-ul, daca ne luam dupa oficiali)...in fine, nu vreau sa intretin offtopic-ul.
                      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                      Comment


                      • Originally posted by 827sam View Post
                        asta e geniala, banuiesc ca e 2.2 tddi, ?
                        http://www.autovit.ro/ford-mondeo-C33353860.html
                        Pe langa faptul ca-i cu susul in jos mai e si tdci. E si ceva putred la mijloc... in 2006 nu se platea taxa , cum de e platita ? Unic proprietar?
                        o/____\o
                        (i)
                        .........

                        Comment


                        • Poate primul in Romania.Poate o fi platit el taxa cand o inmatriculato la noi. Si daca e adusa de afara numa 115 mii km nu are.O fi fost masina de marinar.
                          Welcome to the Club, We Have Jackets !

                          Comment


                          • Originally posted by Costi-bc View Post
                            Pe langa faptul ca-i cu susul in jos mai e si tdci. E si ceva putred la mijloc... in 2006 nu se platea taxa , cum de e platita ? Unic proprietar?
                            Mai sunt oameni care au anticipat si au preferat sa mearga benevol sa o plateasca. Ca si exemplu, am un coleg de serviciu care a facut asa pentru un Ford Fusion, an de fabricatie tot 2006.
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                              Sufubar' de la Ono Crash 41.

                              Comment


                              • Daca Onoriu a scris anuntul, atunci nu ma mira.
                                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google