Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

    mi se pare pret mic pentru ce-ar o feri masina
    Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

    Comment


    • Dupa cum se prezinta la interior, pare ca s-a avut grija de masina.

      Una faina, de sezon. Pentru nefamilisti.
      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
      Last edited by mr.K; 4 June 2014, 15:53. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


        La pretentii' , o fi fost rasturnata de 3 ori sau de 5 ori ?

        Comment


        • Ciudate rau de tot lufturile pe toate partile.
          sigpic

          Comment


          • pai e 2006 sau 2010 cauta aia? e numai buna de remat!
            Keep walking...

            Comment


            • E din 2006, dar a facut-o "feislift", probabil dupa un incident ori in spate, ori in fata; Ori amandoua.

              edit: Alternativa la loganul sh: http://olx.ro/oferta/volkswagen-golf...tml#2d836d8a50
              Last edited by PrietenCuTine; 8 June 2014, 15:59. Reason: Automerged Doublepost
              sigpic

              Comment


              • pai daca e 2006, aia sunt banii. vi se pare prea ieftina ?!

                Comment


                • Nu este ieftina deloc,mai ales ca e in 2usi,e chiar prea mare pretul.
                  http://www.loganclub.ro/forum/album.php?albumid=910

                  Comment


                  • ce "surprize" ar putea avea focusul acesta?


                    ..desigur, Focus-ul este Rueo 5.

                    si ar mai fi si aceasta..
                    Last edited by vali2008; 8 June 2014, 22:11. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • In primul rand, focus-ul ala nu e euro 5 in veci. Am pus un printscreen, poate greseste site-ul... Dar nu cred...
                      Iar in al doilea rand, ala are mai multe brate/bascule decat o sa aibe dacia vre-o data, deci costuri suplimentare cu intretinerea.
                      Plus ca nu stiu ce ma face sa cred ca nu e anul 2009, ci probabil undeva la sfarsitul anului 2008. Asa fac samsari de masini...
                      Taxa de inmatriculare e undeva in jurul sumei de 800-900 euro, + 100 de euro cartea de Romania, rca, taxa certificat, taxa inmatriculare, numere preferentiale sau nu, o revizie gen distributie, suspensie, frane, deja sari la 4500 euro spre 5000 euro.
                      Attached Files
                      Last edited by PrietenCuTine; 8 June 2014, 23:37.
                      sigpic

                      Comment


                      • la focusul ala poti sa te astepti la toate sujrprizele. neaparat verificare extrem de amanuntinta, asta daca anuntul este real, nu as exclude la pretu ala sa fie vreo teapa cu trimis banii prin western union. si pozele sunt cam dubioase.
                        anuntul cu pejoul mi se pare mai corect la prima vedere.
                        Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

                        Comment


                        • Originally posted by PrietenCuTine View Post
                          In primul rand, focus-ul ala nu e euro 5 in veci. Am pus un printscreen, poate greseste site-ul... Dar nu cred...
                          Iar in al doilea rand, ala are mai multe brate/bascule decat o sa aibe dacia vre-o data, deci costuri suplimentare cu intretinerea.
                          Plus ca nu stiu ce ma face sa cred ca nu e anul 2009, ci probabil undeva la sfarsitul anului 2008. Asa fac samsari de masini...
                          Taxa de inmatriculare e undeva in jurul sumei de 800-900 euro, + 100 de euro cartea de Romania, rca, taxa certificat, taxa inmatriculare, numere preferentiale sau nu, o revizie gen distributie, suspensie, frane, deja sari la 4500 euro spre 5000 euro.
                          In anunt zice ca e inmatriculat deja si cu taxa platita.Merita un telefon.

                          Comment


                          • Cand vrei sa faci un bine gandestete de 2 ori!

                            Comment


                            • Superb cotetul!

                              Comment


                              • Daca e si fanul din poze inclus, il poti face cotet de pasari.
                                5000 de euro pe o epava de 40 de ani?
                                Macar de era un Thunderbird V8 cu motor de 7500, nu un banal Taunus care e o masina de familie.
                                Last edited by mr.K; 9 June 2014, 12:40.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google