Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Toyota: Autoturism cu defectiuni tehnice si estetice." - asta scrie in descriere.

    Mercedes - probleme cu injectoarele

    ASta-i o toyota ce merge.
    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
    Last edited by Cezar; 11 June 2014, 10:47. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • Un Landcruiser bun are pret mare, masina e intre primele 3 alegeri pentru cine vrea vehicul de teren.

      Comment


      • Ofera , dar si cere.

        totusi eu nu inteleg de ce masinile in USA is asa de ieftine fata de europa. oare concurenta ?
        o/____\o
        (i)
        .........

        Comment


        • COncurenta si vanzari mari.
          @mr.k: ai pus o masina cu defectiuni tehnice ce e mai ieftina cu 6000 euro fata de cea mai ieftina masina ce merge... Pai e corecT?

          Daca vreau masina de teren capabila, imi iau un sukuzi pe care-l bricolez.
          Landcruiserul ala este jenanta ca masina. Ca vehicul de offroad, da, are capacitati.
          Insa ca masina...
          Last edited by Cezar; 11 June 2014, 13:48. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Da, Suzuki sunt mai ieftine. Imi plac alea cu motor de 1.3, te-ntrebi de ce le-au pus motor asa mare, mergea si unul de 0.9.

            Comment


            • Nu fi naspa... Merge incet, dar cu reductor e ok
              Sa vezi smart diesel cat de lent este.
              Si in varianta cea mai proasta: smart diesel cu roti brabus. Jale... Bicicleta condusa de o hoasca e mai rapida ca panarama aia.

              Comment


              • Originally posted by Costi-bc View Post
                Ofera , dar si cere.

                totusi eu nu inteleg de ce masinile in USA is asa de ieftine fata de europa. oare concurenta ?
                pentru ca americanul de rand e sarac in comparatie cu europeanul de rand. vorbim de germania, franta, olanda...
                cand coborau in europa de pe vasul de croaziera, ramaneau cracanati de ce preturi sunt aici. si tot ce se produce in sua ramane acolo. n-are nimeni nevoie de mancarea si de produsele lor. poate china sa mai importe ceva varne. europa isi apara piata si prin legislatie.

                Comment


                • Rusia cumpara (la trecut) carne de pui de miliarde, din USA.
                  Masinile americane, cam pe piata interna se vand.
                  Cred ca in USA la ei, masina pe care o conduci reflecta cat castigi anual. Sau ca esti dealer de droguri, nu ca romanii care mor de foame cu jeep-anul in fata garsonierei.
                  Fiecare grup auto are cateva brand-uri care se adreseaza unor clase sociale.
                  Gen Chrysler, mai de lux, Dodge, pentru cei cu mai putini bani, GM-Cadillac-lux, Chevrolet-mai accesibil .

                  Multe branduri din acelasi grup au platforme comune dar dotari diferite.
                  Last edited by mr.K; 11 June 2014, 14:34.

                  Comment


                  • citeam pe un forum de al lor (imi pare rau ca nu mai stiu exact care, ceva de masini) si unii erau foarte uimiti la ce viteze se circula prin europa cu niste "masini micute" si trageau concluzia ca nu e nevoie de un motor imens ca sa scoti un timp bun de la 0 la 100km/h. ei au cam refuzat sa evolueze la motoare ( litraj mic turbo), dar daca nu isi revin, sa fie ca inainte de recesiune, vor fi obligati.
                    eu unul as prefera-o pe asta in detrimentul uneia americane. dar cred ca asta nu mai e un secret.
                    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                    e chiar ieftina
                    nu zic ca un camaro nu arata bine, dar e cam mare si consuma cam mult pentru aceleasi rezultate.

                    Comment


                    • dar pe bani mult mai putini ~! cam atat e de nou un camaro de 400 de cai.
                      o/____\o
                      (i)
                      .........

                      Comment


                      • Chevrolet Camaro, preturi si motorizari Chevrolet Camaro, caracteristici tehnice si dotari Chevrolet Camaro, poze Chevrolet Camaro


                        M3 e e dublu la pret.

                        BMW M3, preturi si motorizari BMW M3, caracteristici tehnice si dotari BMW M3, poze BMW M3

                        Comment


                        • ala e .ro mr.k , adica plin de cacao...

                          http://www.chevrolet.com/camaro-spor...-zipcode=95001 aici direct din sua ce zice ?
                          "2014 Camaro Coupe 2SS
                          Price$36,650*"

                          in ro : Preţ DDP
                          de la 44.900 €

                          Preţ CIP
                          de la 36.210 €
                          bine , inteleg ca ti-l aduce ... , dar totusi de la 36650 dolari la 44900 euro ...
                          Last edited by Costi-bc; 11 June 2014, 15:41.
                          o/____\o
                          (i)
                          .........

                          Comment


                          • NDL-ul oricum merge pe BMW. Relax.

                            Comment


                            • Originally posted by Costi-bc View Post
                              a
                              "2014 Camaro Coupe 2SS
                              Price$36,650*"

                              in ro : Preţ DDP
                              de la 44.900 €

                              Preţ CIP
                              de la 36.210 €
                              bine , inteleg ca ti-l aduce ... , dar totusi de la 36650 dolari la 44900 euro ...
                              ai idee cat ajunge sa coste un bmw in state ?! de ce numai la cei bogati vezi bmw si mertzane acolo ?!
                              la ei esti "firma" daca ai masina "aus Deutschland".

                              Comment


                              • Cred ca tu nu ai idee, de-l intrebi pe el cat costa.

                                Luam ca exemplu BMW 320i, care in State costa 32750$, iar in Europa costa 34720E.
                                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google