Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cezare, stii reclama aia cu taranii si coniacul?
    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

    Comment


    • Ma inchin cu stanga! Romanii vorbesc si viseaza Veyroane iar nemtii rup bicicletele

      Comment


      • Trimite-mi si mie prin curier o bicicleta cu motor de Veyron, da' sa fie de la o batranica, sa fie rulata numai pe autostrada si tinuta in garaj.

        Daca Loganu' e cel mai tare de pe planeta, luati de aici, ieftin si bun:

        Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
        Last edited by mr.K; 12 June 2014, 09:01.

        Comment


        • Originally posted by Cezar View Post
          Romania si cu Dacia sunt cele mai tari de pe planeta.
          Restul niste gay inapoiati prosti. Punct. Fara "de la capat."

          Mai fratilor, nu vreau sa par de rahat, dar cati dintre voi ati condus Ferrari, Aston Martin, Bentley, Maybach si altele asemenea?
          Si cati dintre voi ati condus o masina americana violenta?

          Cand am fost in Italia am avut dorinta sa-mi inchiriez un Ferrari.
          Cand am fost in America am vrut sa inchiriez un Viper srt 10.
          NU exista termen de comparatie intre ele!!!
          Intre Ferrari si Viper, pentru manevrabilitate, franare si acceleratie, as alege Porsche.
          Intre Ferrari si Viper pentru toate celelalte aspecte, mai putin acceleratie, nici nu m-as uita la Ferrari.
          Viper-ul ala este o masina pe care nu o poti descrie in cuvinte...
          Ce supra, ce m3, m5, amg. Aia este o masinarie VIE!!!!
          Restul sunt USTENSILE!
          Experientele traite in masinaria aia sunt PESTE cele traite la bordul unui Porsche 9ff!!!!! Si doar dracului, sunt amator de porsche, cum imi plac femeile cu curul mare
          Ai condus Viper? Te invidiez!

          Comment


          • Imi place mult acest model de la vw,doar ca nu prea este pe gustul meu consola centrala.
            Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
            Cand vrei sa faci un bine gandestete de 2 ori!

            Comment


            • eu m-as putea obisnui... daca as avea ocazia la struguri!

              Comment


              • frumos , dar supraevaluat. nu face atat...
                se gasesc variante asemanatoare pe la 10.000 , deci paltesti 50%in plus ca sa-ti iei vw ?
                o/____\o
                (i)
                .........

                Comment


                • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                  e ceva de modelu` asta?
                  Keep walking...

                  Comment


                  • Are un prieten. A picat ambreiajul pe la 50k, iar in service a aflat ca e problema des intalnita.
                    Cine vrea SUV japonez mic, isi ia RAV4, nu CX7 sau Honda CRV,
                    Last edited by mr.K; 17 June 2014, 19:42.

                    Comment


                    • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                      mmm?
                      Keep walking...

                      Comment


                      • Originally posted by mr.K View Post
                        Are un prieten. A picat ambreiajul pe la 50k, iar in service a aflat ca e problema des intalnita.
                        Cine vrea SUV japonez mic, isi ia RAV4, nu CX7 sau Honda CRV,
                        Laudat fie VW, ca asigura un kit e ambreiaj pe garantie pt. motorizarea 2.0 TDI, 184 cp. Cel putin la Transporter.
                        If it ain't broke, don't fix it!

                        Comment


                        • Sunt multe cazuri de CX7 la care au cazut ambreiajele mai repede de 50 mii km.La service baietii au schimbat ambreiajul pe cheltuiala clientilor -piesa consumabila.Adica sunt prosti soferii si nu stie sa "conduce".
                          Welcome to the Club, We Have Jackets !

                          Comment


                          • Pana si la Freelander tine ambreiajul ~80k, te poti gandi ca de la o japoneza te astepti la mai mult decat de aia englezeasca.

                            Laudat fie VW, ca asigura un kit e ambreiaj pe garantie pt. motorizarea 2.0 TDI, 184 cp. Cel putin la Transporter.
                            Cum ar spune cei mai noi locuitori ai Germaniei, nemtii E nemti, bre!

                            Un SUV bunisor.
                            Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                            Last edited by mr.K; 18 June 2014, 08:51. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Este bun, insa nu ala. Nu are taxa de mediu achitata, iar povestea cu procura sa o zica boilor...

                              Comment


                              • Cele cu taxa platita sunt mai scumpe.


                                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                                Ce zice asta:





                                vand volvo xc 90 impecabil deoarece doresc sa achizitionez o masina mica pt oras sau fac schimb cu vw polo nou sau audi a1 va rog nu deranjati cu oferte lipsite de bun simt
                                Lumea nu prea mai are bani de asa ceva.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google