Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Diferentele sunt de 0.1, 0.2 secunde, nu 0.00000222222. Citeste dracului pe google, ca sa mor de mai port discutii cu dintr-astia lenesi si puturosi de au citit ei in formula as care-i treaba.

    Comment


    • Am zis la misto 0.002 nici nu m-am uitat la clipurile alea de drag, ca nu ma intereseaza ca e una mai rapida ca alta cu nu stiu cate milisecunde,nu se duce nimeni la Formula 1 cu ele. Ferrari si Lamborghini joaca in alta clasa cu Mclaren,etc ,sunt cu totul altceva
      joonie -nu chiar..Giulietta face parte din aceeasi clasa cu golfu,asta e mai adecvata pt fete

      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
      Last edited by Allyn_y; 19 June 2014, 12:20.

      Comment


      • nici eu n-as avea probleme sa conduc o Giuletta. frumoasa rau...

        Comment


        • Bre Aline, esti ignorant, mai rau ca aia de prizeaza aurolac!!!!
          La formula 1 nu se face drag, asta 1 la mana.
          2 la mana, cursele de drag de 1 mile, arata foarte clar ce pot masinile alea.
          Apoi, mai sunt traseele. Nici acolo nu te uiti, ca pe tine nu te intereseaza. Normal. In formula As, editorul sef spune acelasi lucru.
          Hai ca esti plicticos si slab dotat intelectual, ca sa nu zic mai rau.

          Ca sa stii si tu, sa nu mori prost: porsche 918 - $847,975
          Porsche 9ff gt9 - £540,000
          Last edited by Cezar; 19 June 2014, 12:25. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Bah, da' ce va mai aprindeti de la niste discutii, da-le dreaqu' de masini, cele mai bune sunt alea care indeplinesc 2 conditii, cumulativ, in ordinea asta:
            1.ti le permiti financiar
            2.ti le si doresti

            Comment


            • Iti permiti financiar una, ca o cumperi in rate pe zeci de ani, ori pui apartamentu' sau garsoniera gaj, dar trebuie sa iti permiti sa o si intreti, sa te plimbi cu ea, sa te folosesti de ea, nu sa o ti in fata blocului ca pe bibelou.

              Am eu un vecin care si-a cumparat un golf 3 acum cativa ani, motor de 1.8 benzina, nu il misca de 3 ori pe luna din fata blocului. Acum vrea sa il vanda sa isi cumpere un smart, cica ar consuma mai putin...
              sigpic

              Comment


              • e minciuna. Nu consuma.
                Al meus sugea 7-8 in oras si 4.5-6.5 afara.
                Smartul e bun doar pentru a parca oriunde.

                Comment


                • oricum e mai putin decat un harb de golf 3 de 1.8 benzina . Asta ia 12 in bucuresti. Smartul are cutia de viteze automata , de asta ia multisor. Sa-si ia lupo sau ceva de maxim 1.2 manuala.
                  o/____\o
                  (i)
                  .........

                  Comment


                  • Iti permiti financiar una, ca o cumperi in rate pe zeci de ani, ori pui apartamentu' sau garsoniera gaj,
                    Asta nu inseamna ca ti-o permiti, bre.
                    Ti-o permiti cand ai banii necesari, cash, fara sa renunti la stilul tau de viata obisnuit.

                    Daca ar face si interiorul mai vesel un pic...
                    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                    Last edited by mr.K; 20 June 2014, 08:25. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • bre nea k, nu are cam multi km ?
                      adica ok, 9000 oiro e o suma ok pentru masina asta insa cand incepi sa bagi bani in ea te cam ustura, ma uitam eu pe piese de schimb si din ce-mi aduc aminte, doar un amortizor costa 500 lei. Luxul costa dar mai bine iti iei o clasa mai mica ce e mai putin rulata.
                      O mai rulezi si tu macar 100.000km, timp in care schimbi foarte multe repere din cauza uzurii.
                      Eu vorbesc din postura omului care are niste bani sa-si ia o masina pe care sa isi permita sa o si foloseasca, nu sa faca 5000 km pe an.
                      Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                      Comment


                      • Are ea si mai multi decat scrie acolo.
                        Din cate Avensis stiu eu, masina nu cere bani pana pe la 150. Amortizoare gasesti si la 300 lei, pana la urma doar nu le schimbi lunar, si alea de Logan m-au tinut 85k.

                        Comment


                        • Eu mi-as lua asta
                          Aceasta este o pagina de eroare. In mod obisnuit nu ar fi trebuit sa ajungeti aici.

                          am o amica ce detine un model 2004, e plin de ulei motorul ala pe la absolut toate colturile si merge de n-are treaba
                          Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                          Comment


                          • Fiesta alea au fost reusite, nu prea aratoase dar si-au facut treaba.

                            Comment


                            • Alea merg cu 4% consum afara din 2000, noi ne minunam in 2014 ca loganul consuma sub 5%
                              Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                              Comment


                              • Originally posted by 827sam View Post
                                bre nea k, nu are cam multi km ?
                                adica ok, 9000 oiro e o suma ok pentru masina asta insa cand incepi sa bagi bani in ea te cam ustura, ma uitam eu pe piese de schimb si din ce-mi aduc aminte, doar un amortizor costa 500 lei. Luxul costa dar mai bine iti iei o clasa mai mica ce e mai putin rulata.
                                O mai rulezi si tu macar 100.000km, timp in care schimbi foarte multe repere din cauza uzurii.
                                Eu vorbesc din postura omului care are niste bani sa-si ia o masina pe care sa isi permita sa o si foloseasca, nu sa faca 5000 km pe an.
                                Mie unul nu-mi pare nimic luxos la masina aia.
                                Si nici vreo zmeoaica ca si fiabilitate...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google