Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @k, eu m-am raportat la anunt. foarte multi baga un an "in plus" de la ei..ca na`...asa e pe la noi! teapa e bine ascutita!
    @ don Iancu la ce masina te referi?
    Keep walking...

    Comment


    • Eu m-as feri de 1.6tdi cu km multi. Masina e de Belgia, aia fac multi km pe an, cumparatorii de diesel locuiesc indeosebi in afara oraselor.
      Statistici despre 1.6tdi sunt destule, bunisor motorul, cu consum mic, dar mai pica una, alta. Cel mai des turbina. Chiar pana in 150k.

      Comment


      • daca se refera la flocusu` adus de afara...e masluit cu siguranta! riscanta treaba! tot ce aduc astia si vand a 2-a zi, e coafat si vandut la suprapret!

        Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

        ce ziceti de sareta asta?
        Last edited by jonnie007; 24 June 2014, 22:45. Reason: Automerged Doublepost
        Keep walking...

        Comment


        • gata, nu mai iau sh-uri. a aparut si la noi noile bmw 3 si 4 cu preturi modice.
          3-ul de la 75.000 de euro si 4 de la 76.000.

          Comment


          • Ia treiarul, e mai ieftin.

            Comment


            • Mai bine mai asteapta pana scot aia de la BMW, M3 diesel. M3-ul pe benzina consuma cam mult.
              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

              Comment


              • cum sa pleci cu preturile de la 75 de mii ? diferenta e doar pentru turbina ?!
                am inteles ca pana acum M3-ul era aspirat ?!

                Comment


                • Dar de la cat ai fi vrut sa plece? De la 10000E, ca sa concureze cu Logan II 0.9 TCe?

                  Da, pana acum, pe M3, au fost doar motoare aspirate.
                  sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                  Comment


                  • ma gandeam ca or avea si ei vreunul ambiance, fara ac, fara geamuri electrice... etc si cu barele nevopsite

                    Comment


                    • Au avut, ii zicea CSL si era si mai scump.
                      If it ain't broke, don't fix it!

                      Comment


                      • Ce ziceti de asta? Mi se par dubios de putini km )
                        Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.
                        Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                        Comment


                        • nu are nici pe departe km aia, dar masina arata bine si e cel mai bun motor din perioada aia. asa da si maine loganu' pe asa ceva.

                          Comment


                          • Asa zic si eu...nu are cum sa fie km reali. Dar totusi...tind sa cred ca nu are mai mult de 250.000
                            Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                            Comment


                            • oricum, arata bine. si e un supermotor.

                              Comment


                              • dar... cred ca e euro 3 , deci taxa mult mai mare.
                                oricum arata f bine.

                                dar , aia nu pare masina tinuta in spatele blocului unde sunt facute pozele. cred ca e samsar , deci daca e nu as cumpara-o. daca e proprietarul din 2006 UNIC in persoana ar fi de vazut ...
                                Last edited by Costi-bc; 26 June 2014, 01:50.
                                o/____\o
                                (i)
                                .........

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google