Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • O vreau :

    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

    Comment


    • In general benzinarele merg mult si bine chiar si la numar mare de km,valabil la mai multe marci.La diesel cu multi km e loterie.si parca Laguna e mai faina.Cel putin laguna GT arata bine de tot.O Laguna Coupe facelift 2.0 dCi 180HP GT 4Control de nou e 32600 euro.http://www.autovit.ro/renault-laguna-C33264866.html
      Last edited by margelatu; 28 June 2014, 07:39.
      Welcome to the Club, We Have Jackets !

      Comment


      • Am mers cu un Fluence taxi. Mi-am placut tare mult. Masina chiar ruleaza superb.

        Comment


        • Frumos merge si Loganul....

          Am gasit astazi masina asta, http://www.autoscout24.de/Details.as...096818&asrc=st

          Credeti ca poate fii vanduta cu 9-10 mii in Romania, daca ii tragi un polish, detailing interior si fo' 180-200 de mii de km inapoi?

          Comment


          • Merge la sigur.Si daca o faci giugiuc pariu ca sari de 10 mii coco.E pentru cunoscatori.

            Uite ceva de la romani.http://www.autovit.ro/bmw-520-C33682190.html
            Last edited by margelatu; 28 June 2014, 15:51. Reason: Automerged Doublepost
            Welcome to the Club, We Have Jackets !

            Comment


            • Originally posted by PCH View Post
              Frumos merge si Loganul....

              Am gasit astazi masina asta, http://www.autoscout24.de/Details.as...096818&asrc=st

              Credeti ca poate fii vanduta cu 9-10 mii in Romania, daca ii tragi un polish, detailing interior si fo' 180-200 de mii de km inapoi?
              Nu exista termen de comparatie intrre Logan si Fluence.

              Legat de troaca ce ai gasit-o: 7000 cel mult.

              Comment


              • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                ce nu face omu' pentru un floxfagen

                Comment


                • Si totusi as cumpara un lighean,chiar daca rugineste.Motorul e.....miez de miez.
                  Welcome to the Club, We Have Jackets !

                  Comment


                  • Cand vinzi o masina din asta, smecheria e sa nu pui poza cu scaunele spate.
                    Caruciorul asta de butelii e atractiv pentru firmele de vanzari, ori pentru vreo gagica singura.

                    Mai pui ceva si cumperi totusi ceva care sa semene a masina.

                    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                    Last edited by mr.K; 2 July 2014, 10:12.

                    Comment


                    • am vazut consumul instantaneu in oras la o skoda identica dar cu motor 1.6 benzina. 44% la o accelerare normala...gizăs...
                      sigpic

                      Comment


                      • Pai daca arata consumu instant sub 30km/h asa le trebuie.
                        Nu mai bine ca la Rino care protejeaza utilizatorii de atacuri de inima si nu afiseaza nimic sub 30km/h si nimic peste 29,9%?

                        E greu cu consumu' asta instantaneu ...

                        P.S. Bine ca nu ai prins si un 99% ...

                        Comment


                        • Originally posted by PCH View Post
                          Frumos merge si Loganul....

                          Am gasit astazi masina asta, http://www.autoscout24.de/Details.as...096818&asrc=st

                          Credeti ca poate fii vanduta cu 9-10 mii in Romania, daca ii tragi un polish, detailing interior si fo' 180-200 de mii de km inapoi?
                          Exista in RO un anunt in care o masina sa aibe afisat peste 350.000 km in bord ? )
                          My Ride ! B - 29 - TmT

                          Comment


                          • Asta pentru ca in RO nu se aduc toate stifturile, dom`le ...
                            Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                            Comment


                            • La noi in tara abia autoutilitarele daca au peste 300.000 km. Tiacamiu cand a fost in Germania acu 2 ani sa isi caute o duba numai cu sute de km a gasit, a luat un sprinter 416 cu 400.000 km, merge impecabil, n-are nici pe naiba, motorul e mai linistit la km astia decat 1.5 dci-urile noastre de noi, si acum ca vrem sa il vindem nu ne intreaba nici naiba de ea, pt ca nu sunt dube cu peste 250.000 km la noi in tara, si pe noi ne doare sufletul ca trebuie sa o dam sa luam ceva mai mare, ca mi-e mai mare dragul sa merg cu duba asta decat cu masina, e automata, 2.7 cdi, cand trec la masina normala uit sa schimb viteza si ma intreb de ce e asa lenta, e o placere sa mergi cu ea, dar deh, are 400.000 km, o gramada, si noi de 2 ani n-am schimbat nimic la ea. Avem si carte de service, toate reviziile facute la mercedes, tocmai i se facuse o revizie generala, are tot schimbat, discuri, placute, toate articulatiile etc. Cand ma gandesc ca trebuie sa o dam sa luam un camion mai vechi si cutie manuala ma iau nervii.
                              Last edited by ionescu liviu; 2 July 2014, 13:54.
                              http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

                              Comment


                              • Din ce vad pe aici, ma uit dupa BMW-uri (de curiozitate, inca nu vreau sa schimb masina), toate au km multi. Faza e ca sunt facuti pe sosele adevarate, in conditii de trafic fluent. Eu tai orasul de la nord la sud-est in maxim 20-25 de minute pe ceas, la ora de varf, dimineata, cand pleaca toti la serviciu. Mergi teava, constant 60, fara treceri de pietoni, semafoare, etc...asta in oras, pe Ring, pe autostrazi nu mai are sens sa discut ) Eu as lua oricand o masina cu 280-350 de mii de km reali, facuti in Germania si "servisata" la timp.

                                p.s Ca idee, masinile super, sculele, ultimele tipuri de Mercedes, BMW, Porsche, Audi...etc...sunt conduse in general de mosi si babe.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google