Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neamtu' (100% "original", nu d-asta turcalete sau alte natii venite si stabilite de maxim 1 generatie) de felu' lui e super chivernisit (unii ca noi, romanii, zic zgarcit) indiferent de veniturile lui, cam 2/3 din viata sa. A nu se intelege ca mananca in perioada "de salariat" doar cartofi si face economie la sange la apometre si curent. Nici vorba, traieste decent, fara excese.
    Astfel ca isi asigura o batranete de multe ori ca in puf, asa cum e si firesc dealtfel. Casa proprietate privata (dupa ce ani de-a randu' a stat in chirie - acolo procentu' de propritari e f. mic comparativ cu romania, de ex.), masina bengoasa, vacante, multe vacante gen croaziere ptr. seniori...ce sa mai, asa sa tot traiesti la batranete.
    Nu vb. din filme, cunosc personal cazuri de aproape milionari in euro, la cati bani au strans in timpu' vietii. Toti seniori cu foste meserii "normale", nu afaceristi.
    Last edited by Kojak; 2 July 2014, 22:56.

    Comment


    • http://www.az1.ro/dacia-logan-6800-e...014-77434.html Logan Ghia...
      Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

      Comment


      • Dacia Logan 1.2 cu motor de 1600 cmc GHIA ))))))))))
        sigpic

        Comment


        • A uitat ce vinde, 130 000 km la masina din 2014? Logana dus din germania? E un mix de anunturi acolo cred.
          Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

          Comment


          • Poate mai are si vreun Ford de vanzare
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by einstein1984 View Post
              Logana dus din germania?
              sunt multe loganuri la vanzare aduse din germania. dar in rest a cam gresit anuntul, sau l-a pus cineva la misto.

              Comment



              • Arata bine "jucaria",insa am o nelamurire ce inseamna tcs ?
                Cand vrei sa faci un bine gandestete de 2 ori!

                Comment


                • Traction Control System-controlul tractiunii.

                  Il are si pe autovit.
                  Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                  Alt anunt al samsarului:


                  . . PRET NEG. . . PROPRIETARUL ESTE PREOT
                  Asa, si? O iei gata sfintita sau care e smecheria ca-i masina de popa? A fost folosita doar la carat pomeni?
                  Last edited by mr.K; 3 July 2014, 14:16.

                  Comment


                  • Originally posted by B997NDL View Post
                    sunt multe loganuri la vanzare aduse din germania. dar in rest a cam gresit anuntul, sau l-a pus cineva la misto.
                    Aduse de noi? Sau sub 6 luni de rulaj?
                    Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                    Comment


                    • Originally posted by mr.K View Post
                      Traction Control System-controlul tractiunii.

                      Il are si pe autovit.
                      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                      Alt anunt al samsarului:



                      Asa, si? O iei gata sfintita sau care e smecheria ca-i masina de popa? A fost folosita doar la carat pomeni?
                      Mi-am amintit de o intamplare din studentie cand am mers "la ocazie" cu un popa. Cum am iesit din Galati si-a facut trei cruci si blana pana la Braila numa' cu 180 a mers.
                      Cel mai lent 1,6 8v

                      Comment


                      • Era pe blat cu toti gaborii de pe traseu cu radare...botezuri, cununii, cumetrii.

                        Comment


                        • Salut baieti!Ma ajuta si pe mine cineva cu o indormatie/indrumare..
                          Vreau sa imi iau si eu un ww golf 4 tdi si vreau sa stiu daca cel de 110 si 131cp au ceva probleme...momentan sunt hotarat pe ALH de 90cp.Multumesc frumos!

                          Comment


                          • nu au nici o problema dar sa ai grija cu taxa. daca o iei deja inmatriculata sa nu fie recuperata pt ca de-a lungul timpului aproape intotdeauna a fost mare taxa la 1.9 tdi-uri euro3 si multa lume si-a luat banii inapoi.
                            Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

                            Comment


                            • Originally posted by PCH View Post
                              p.s Ca idee, masinile super, sculele, ultimele tipuri de Mercedes, BMW, Porsche, Audi...etc...sunt conduse in general de mosi si babe.
                              Chiar am vazut doua babe la semafor intr-un E46 facelift, cu muzica data tare (probabil Radio Zu sau aberatii de genul asta), dar destul de bine intretinut pt. varsta lui! )) Si nu demult am observat un Seria 4 Cabrio cu pachet M, superb, dar cand m-am uitat la volan: ce sa vezi, o hoasca! Si cica tinerii sunt atrasi de BMW. Am zis ca mor de ras.

                              Dar ca sa revin la ideea ta, as spune ca aceste masini noi sunt conduse, in general de oameni cu bani (fie pitipoance/pitiponci, mosi, babe etc), dar din care 90% habar nu au sa conduca!

                              Originally posted by 93mrs View Post
                              Salut baieti!Ma ajuta si pe mine cineva cu o indormatie/indrumare..
                              Vreau sa imi iau si eu un ww golf 4 tdi si vreau sa stiu daca cel de 110 si 131cp au ceva probleme...momentan sunt hotarat pe ALH de 90cp.Multumesc frumos!
                              Depinde cata grija a avut proprietarul/proprietarii cu ele. Nu prea cunosc lume cu Golf 4, decat o singura persoana. A adus masina din Germania acum vreo 4 ani (doar ca a lui e benzinara, de 1.6) si in afara de consumabile nu a avut nici o problema. El se pricepe la masini, dar poate a avut si sansa sa gaseasca una buna, nu stiu ce sa zic, la masini mai vechi de 5 ani e deja cam riscant. Bafta!
                              Last edited by Sifredi; 3 July 2014, 21:03.

                              Comment


                              • Din Germania vreau sa o iau si eu...euro 3 am inteles ca taxa ar fii undeva la 700e!
                                Ramane de vazut,poate gasesc in tara inscrisa si taxa achitata!Despre motoare nu stie nimeni nimic?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google