Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca te referi la capacitate si putere:

    1.4 = 75 CP
    1.6 = 105 CP (as merge pe asta la benzina!)

    iar Diesel sunt toate de 1.9 cu 101 CP, 110 CP si 130 CP (daca am dreptate). Daca tot iei diesel, mergi pe 1.9 de 130 CP, parerea mea! Sau macar 110.

    Comment


    • TDI-urile de pe Golf 4 au fost, de-a lungul timpului, de 90, 101, 110, 115 si 131cp.

      Nu ti-l recomand pe cel de 131 cp pentru ca o sa ai consum de benzinar (10 in oras si 7-8 afara).
      Cel mai tapan, care si-a dovedit fiabilitatea, este cel de 90cp ALH.

      L.E. A mai fost si cel de 150cp.
      Last edited by vitriol; 3 July 2014, 21:27.
      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

      Comment


      • Toata lumea m-a indrumat spre cel de 90cp Alh...cu mapa mere dus in 130 lenjer,m-am interesat!Acum sper sa gasesc ceva mai bun si full la bani astia bineinteles!Multumesc de raspunsuri baietii,chiar nu stiam unele informatii!!

        Comment


        • O merge dus in 130cp, dar un tuner serios n-o sa-ti recomande asta pentru un motor cu peste 200k (in cel mai bun caz) la bord.
          sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

          Comment


          • Iti dai seama cati km are un diesel vechi de 11-13 ani? Minim 500-600k.
            Macar un Golf 5 de ai cauta...

            Comment


            • N-are cum domne... Maxim shasa zeci de mii

              Comment


              • Bugetul este de 3000e fara imatriculare...Vreau ceva ieftin la intretinere,nu-s fan bmw s.a.m.d!

                Comment


                • Ca la atatia km nu e vorba doar de motor, un autoturism nu-i construit la fel ca o duba sau un camion care prin definitie trebuie sa faca multi km in perioada de folosinta, deci sunt mai solid construite.

                  Comment


                  • Merci de ponturi Cezar,prima este foarteee tentanta,dar vreau o manuala,dar ca optiuni si pret e exact ce caut!Am cautat si eu,dar nu stiu de unde le scoateti

                    Comment


                    • Bre, eu ti-am aratat nr de km, ce nu-s prea putini
                      Adica sa stii si matale ce cumperi.

                      Comment


                      • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                        din serialul "prea frumos ca sa fie adevarat"
                        Keep walking...

                        Comment


                        • Recent am adus un golf 4 1.6 benzina din germania. 260k km reali , din 2000.
                          Dieseluri erau doar cu peste 500k km astea mai vechi de 13- 14 ani sau cu probleme. Nu gasesti masina buna , frumoasa si cu km putini cu 2_3000!

                          Ce s-a mai auzit de aia alba de spania ?
                          Last edited by Costi-bc; 3 July 2014, 22:54. Reason: Automerged Doublepost
                          o/____\o
                          (i)
                          .........

                          Comment


                          • Nu gasesti masina buna , frumoasa si cu km putini cu 2_3000!
                            Cum sa nu! E plin autovit-ul.
                            Rable nu gasesti, in schimb, mai deloc!

                            Comment


                            • Originally posted by Costi-bc View Post
                              Ce s-a mai auzit de aia alba de spania ?
                              momentan nimic Costica...caut de 140 cp sau 170 , dar sunt al dreaq de rare
                              am gasit un rs din 2010 la 12k de euro ...dar sa vedem...
                              1,6`le nu prea ma incanta...
                              Keep walking...

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google