Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da,dar trage... 100 de ron pe luna?
    oricum Puie Monta!!!

    Comment


    • Originally posted by B997NDL View Post
      stiu ca e cumparat de chinezi de ceva ani.
      Doar ca acum chinejii fac masini mai sigure (Qoros 3 - 5 stele la EURONCAP) decat europenii (Megane III 2014 - 3 stele la EURONCAP).
      Eu as zice ca e mai bine ca e facut de chineji.
      Originally posted by vdmihai View Post
      Volvo ala imi place mult, culoarea e super. Sunt destul de rare, eu unul nu prea am vazut pe soselele patriei.
      Culoarea e super intradevar, dar mai lipseste pe acolo un xenon, un proiector, un biscuite, d-astea.

      Comment


      • Cam cat ar plati romanul pe cazanul asta?



        Dar pe asta?



        Ii arzi o vopsea si 250.000 de km inapoi si gata, 9500 iepuri! La al doilea, pretul pentru export este 3200 euro! :|
        Last edited by PCH; 18 July 2014, 17:45.

        Comment


        • nu mai merge ! nu se mai cauta pt ca-s de 2.2 diesel , hidramate si euro 4 , taxa mare ...
          in plus la primul scrie mare "MOTORSCHADEN"
          la al 2lea: "Vehicul este puternic deteriorat grindină!" , bine daca tot o vopsesti dai si o mana de glet pe ea...

          cate passaturi 1.9 si 2.0 tdi s-au adus de pe taxi , mai ales din belgia , olanda , franta...

          uite ce e de adus :http://suchen.mobile.de/auto-inserat...cCapacity=2000
          Last edited by Costi-bc; 18 July 2014, 18:39. Reason: Automerged Doublepost
          o/____\o
          (i)
          .........

          Comment


          • Sunt foarte multe anunturi cu mercedes-uri care (nu) au fost taxi....am pus si eu doua dintre ele.

            Comment


            • pai cine cauta ieftin , firma de firma , lux , full si km putini poate isi cumpara ...
              mertz,haudi si biemve e la putere ...
              o/____\o
              (i)
              .........

              Comment


              • Am clienti rommani (indieni)si au Merturi de astea pe alb sau crem.Unele sunt foliate.Oare de unde vin?
                Welcome to the Club, We Have Jackets !

                Comment


                • talibanii sau mertzurile ?

                  ei re-vin de prin asia si europa de la cioarda,cersit si alte activitati filantropice si ele vin din combinatii ...
                  CA CAii si coviltirurile nu mai e la moda.
                  o/____\o
                  (i)
                  .........

                  Comment


                  • Mertzanele..Talibanii stim de unde vinDe maine am sa incerc sa pun poze cu tigai care vin la mine si circula pe aici pe la mine.Sa vedeti ce de tigai.
                    Welcome to the Club, We Have Jackets !

                    Comment


                    • adica ceva de genul :http://www.tocmai.ro/mercedes-benz-c...-18506590.html Localitate Bistrita, numere de SV , volan pe dreapta , retusata cu spray la culoare...
                      sau asta http://www.tocmai.ro/mercedes-benz-e...html#sendemail pe bulgarica , vopsita cu var lavabil , VARIANTE VARIANTE
                      Last edited by Costi-bc; 18 July 2014, 20:35.
                      o/____\o
                      (i)
                      .........

                      Comment


                      • Iexact numai ca nu au volan pe "mijloc".Unele alb unele cream,etc.
                        Welcome to the Club, We Have Jackets !

                        Comment


                        • http://suchen.mobile.de/auto-inserat...eatures=EXPORT asta cum e ?
                          Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                          Comment


                          • Ce parere ati avea de masini achizitionate in sistem de leasing fara dobanda?
                            Ex: ford focus 2006, 6500 pret de vanzare.
                            Avans de 4500, restul de 2000 oferiti in 2 ani, fara dobanda.
                            La acesti 2000 se adauga pretul reviziilor facute in sistemul de servisare oferit de catre vanzator, cu stabilirea in prealabil a pretului reviziilor +/- 10% (sub forma contractuala). - pretul este asemanator cu cel al service-urilor de cartier.
                            La aceste conditii se adauga si 2 ani garantie motor + cutie.

                            Ati cumpara asa ceva?

                            Concret:
                            Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                            5690 pret de vanzare. Leasing fara dobanda 4300 + 1390 pe durata a 12 luni.
                            Reviziile vor fi la pret de service de cartier - 400 lei media pe revizie
                            Ati cumpara asa ceva?

                            Sau: 2500euro + 1400 + 1790 valoare reziduala.
                            Plata fiind astfel facuta in urmatorul mod:
                            - avans (mai mare decat ofera ceilalti)
                            - 1400 sub forma de 14 rate
                            - 1790 valoare reziduala

                            Valoarea reziduala poate fi platita, sau se poate da masina inapoi unde se va primi o alta suma. Sa zicem 1000 euro.
                            Last edited by Cezar; 23 July 2014, 11:56. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Asigurarea? Asta de face leasingul din ce maninca? Gasesti tu masina si o cumpara el sa faca leasing catre tine, sau doar parcul lui?
                              Altfel ar fi o treaba buna.
                              Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                              Comment


                              • Fara asigurare, ca sa fie costul cat mai redus.
                                Nu, el are parc auto si le vinde in acest tip de sistem. Nu se lacomeste Isi asteapta partea lui de profit in timp, si la un nivel normal, nu samsaresc. Putin, dar de durata si de calitate.

                                Cu alte cuvinte, nea einstein84, ai cumpara in acest tip de sistem?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google