Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Citroen C4 oricum arata f urat in 4 usi e ca o broscuta modelul acela,in 2 usi e f misto insa apare aceeasi masina cu 2 preturi diferite..e cv ciudat cu ea. Eu cred ca a fost lovita si reparata dar tot ce e posibil

    Cum poate sa arate... splendid
    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
    Last edited by Allyn_y; 6 August 2014, 12:33.

    Comment


    • Nu are km aia nici s-o pici cu ceara.
      Motorul de 1.4 nu-i cel mai stralucit: consuma mult si are probleme minore.
      Daca o iei la 2000, merita sa repari orice tip de problema ulterioara.

      Comment


      • Originally posted by Allyn_y View Post
        ce naiba arata splendid la ea ?!
        mai ales la 20.000 de "euroi"... numai cand vad emblema renault,,,
        vorba lui Jeremy Clarkson, francezii stiu sa faca masini comuniste si low cost.
        Last edited by B997NDL; 6 August 2014, 13:43.

        Comment


        • Clio acela e cam nou si are cutie automata de ultima generatie cu dublu ambreiaj Edc ,un fel de Dsg de la Vw dar astea sunt detalii la cum arata nu mai conteaza nimic..a fost catalogata cea mai frumoasa masina din clasa mica, e o bomba pe roti Clio Rs, in fine e mai mult de fun nu e vb de pret ca nu e pt oricine
          Din ce am vazut Citroenul acela nu are motor de 1.4 , ci de 1.6 benzina,km sunt prea putini din anul acela dar presupunand ca ar fi o exceptie si ar fi reali..pretul e dubios plus ca apare pe 2 siteuri cu diferente de pret..
          Last edited by Allyn_y; 6 August 2014, 14:02.

          Comment


          • tu te bucuri la rahatul ala de cutie??? mai intereseaza-te pe forum la reno ce e de capul EDCului... un rahat ambalat frumos.
            eu nu ii inteleg pe unii cum pot fi atat de spalati pe creier. de la exterior arata frumusel si atat. in rest e jalnica masina. interiorul e varza... praf.... muci. niste combinatii de texturi si materiale si muchii ascutite ramase in aer...
            clio III era peste. am mers cu juke cu 1.6 turbo de 190 cp, injectie directa, etc. parea a fi un motor de 1.2 pe steroizi. trage, dar fara cuplu si doar in ture. eu nu inteleg de unde ies valorile alea de cuplu declarate.

            Comment


            • Cu 20 de mii oiro, chiar iti poti lua masina, nu Reno
              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

              Comment


              • Cu 25 chiar Megane RS Trophy de 265 cai ... la 0 km (fie 4-7km) ...

                Comment


                • orice, numa` Renault sa fie!
                  Keep walking...

                  Comment


                  • Cand e vorba de hot hatch-uri in clasa compacta ...

                    Comment


                    • Originally posted by Niki View Post
                      Salut,

                      La prima vedere e o mica teapa, motorul EW7 A/92 KW nu s-a comercializat in Romania, doar in tarile vestice, din ratiuni de marketing (atat de bun incat s-a fabricat doar 2-3 ani). Doar EW7 J4/86 KW s-a vandut la noi... Asa ca ori a scris gresit, ori minte, dar, oricum, la pretul ala clar e ceva dubios.

                      Comment


                      • Daca as avea 20.000 de dat pe o masina (sigur nu se va intampla niciodata )
                        http://suchen.mobile.de/auto-inserat...=EXPORT&noec=1 asa ceva ar fi !
                        Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                        Comment



                        • Sa il iau sa nu il iau?Ma ajutati va rog?

                          Comment


                          • ia-l ca e pentru cunoscatori... 4 air(S)berguri, varf de gama , "full" probabil se autocaracteriza dar nu stie ca varianta corecta e FOUL
                            Last edited by Drogas; 7 August 2014, 14:06.

                            Comment


                            • Sunt intre logan,un seat leon si o scoda octavia(ambele diesel)
                              Nu sunt foarte hotarat...de diesel imi e un pic teama la piese,iar la logan nu prea are ce..doar la consum !

                              Comment


                              • Daca este primul proprietar in acte, nu ezita sa iei loganul, dar dupa limbaj este samsar...

                                Daca faci sub 15000 pe an ia benzina.
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google