Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu este deloc un reper de lux... dar la vremea aia am considerat cea mai buna alegere cu suma de 8500 Euro. Acum as face altceva (autovit).

    Comment


    • Teapa mai mare ca Autovit nu exista, a, pardon, Dacia este...
      Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

      Comment


      • Originally posted by kubala7 View Post
        http://www.loganclub.ro/forum/vand_l...5.html?t=54555
        Ca tot vorbeam zilele trecute de Passaturi din 2005 ca sunt scumpe la 5000 euro... Asta cum e ?
        are totusi 6 ani carutza...e si Dacie! tre sa mai taie vreo 1500 din pret...si tot nu cred ca o marita!

        De ce e teapa autovit?
        Keep walking...

        Comment


        • Te invit intr-o duminica sa facem o statistica a masinilor vandute in parc. Care e manarita, care lovita, care dauna totala, care facuta acordeon, insa toate arata tipla; alea care sunt calumea se dau a doua zi....
          Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

          Comment


          • ma gandeam ca te referi la site...in parc toate sunt praf! TOATE!
            Keep walking...

            Comment


            • Cei care au de cumparat cauta una mai putin praf.Lasa ,ca stiu doi care au cumparat masina facuta din doua bucati.Unul dintre ei a cumparat un ambition lovit in spate pe care baietii l-au taiat si au sudat partea cu portbagaj si aripile spate.masina se vede ca sta un pic stramba si chiar e mai lunga decat un logan.
              Welcome to the Club, We Have Jackets !

              Comment


              • Fa o poza te rog.
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • Cand vine vecinu cu tigaia la mine la magazin fac poze.Sa vezi cum a crapat vopseaua la imbinarile undde au sudat-o.Lucrrarea a fost facuta in garaj acasa de doi "meseriasi".Asta e din spusele celor care stiau de masina.
                  Welcome to the Club, We Have Jackets !

                  Comment


                  • Sa-i strangi de gat...
                    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                    Comment


                    • Parnaie. Punerea in circulatie cu buna stiinta a unei masini neconforme, care atenteaza la de pe siguranta pe drumuri. Daca se rupe droanga la 140 km/h, face prapad pe sosea, sa se desparte in 2 proiectile. Eu stiam un Passat din 2 bucati, facut asa meserias ca numai la scoaterea totala a interiorului si-a dat seama proprietarul ce masina a cumparat. A adus-o el, din Germania, nu doar roamanii se pricep la asa ceva.

                      Comment


                      • Serviceul de alaturi a "reconditionat" un e class la care partea din fata nu mai exista pana la portiere.piesele aduse din germania si asamblat la ei a iesit la pret fix cat unul sh functional.Si culmea ca l-au vandut la Suceava foarte repede.Asta e treaba cu masinile.Ca are un pic de rugina ca e o aripa shimbata astea is nimicuri.Atunci cand ei masina 2 in 1 e problema.
                        Welcome to the Club, We Have Jackets !

                        Comment


                        • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                          Cine-i pretentios pe aici?Am gasit un chilipir.
                          Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                          Comment


                          • Imi spune ca e masina pentru pretentiosi, da' imi arata poze cu o lucrare facuta de mantuiala si teroson crapat in zona amortizoarelor spate.
                            O masina numa' buna de dus la Remat, unde isi va lua 1600E, nu 1290.

                            Asta e masina pentru pretentiosi, nu toroapa aia de mai sus.
                            Tot 6500Km are si asta, doar ca e de doua ori mai veche si de 100 de ori mai scumpa.
                            Last edited by vitriol; 15 August 2014, 16:31.
                            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                            Comment


                            • Ca sa vedeti cu cine impartim soselele. Supernova aceea circula din cand in cand cu niste cauciucuri vechi de 13 ani. Si ce diferenta mare de pret este la RCA intre tineri si cei in varsta, pt ca cei in varsta au experienta si nu fac accident.
                              http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

                              Comment


                              • Psihologic statistic, cei mai tineri sunt mai predispuși la accidente.
                                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google