Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dar cu toate astea conduci o masina fara ABS si doar cu doua airbag-uri...
    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

    Comment


    • si cu tamburi pe spate, si care e ca o barca pe curbe...
      chestia cu strugurii... inca nu s-au copt totusi, dar acum incep.

      ON: Am condus azi un Golf 4 1.6 FSi ... se misca impecabil masina aia multe clase peste logan...
      Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

      Comment


      • dar una fara airbaguri, cum sunt toate cele vechi (surpriza, inclusiv daciile )sau cum sunt loganurile "ciuning", cu volane mumu, pardon, momo ?

        Comment


        • Originally posted by vitriol View Post
          Dar cu toate astea conduci o masina fara ABS si doar cu doua airbag-uri...
          Poate a ta nu are ABS, a mea e ambition. Asta e, aam luat ce mi-am permis atunci.

          Putea fi mai rau, sa iau vreun golf 3 fara ABS si fara airbaguri.
          Last edited by einstein1984; 27 August 2014, 08:31. Reason: Automerged Doublepost
          Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

          Comment


          • Originally posted by einstein1984 View Post
            Nu as conduce o masina cu airbaguri vechi de 15 ani....
            s-a dus de mult schema cu airbagurile care expirau. chiar si in grup la reno se folosesc airbaguri cu durata de viata mai mare de atat.

            Comment


            • Putea fi mai rau, sa iau vreun golf 3 fara ABS si fara airbaguri.
              In bugetul de Ambition luai linistit Golf 4, atunci.

              Comment


              • Si in acelasi timp unele rachete militare (au acelasi combustibil in motoare ca unele airbaguri) au durata de viata de 10 ani sau mai putin pe raft...
                Am zis ce nu as face eu, nu ca Renault sau mercedes nu recomanda sa te bazezi pe airbaguri de 15 ani vechime.

                Originally posted by mr.K View Post
                In bugetul de Ambition luai linistit Golf 4, atunci.
                Da, DE 9 ani in loc de 4 ani cum avea Loganul. Strasnica afacere.
                Last edited by einstein1984; 27 August 2014, 08:59. Reason: Automerged Doublepost
                Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                Comment


                • einstein pe strada nu umblii cu anul masinii ci cu masina in sine

                  Comment


                  • Cumparaturile gen sh sunt o loterie.
                    Si eu aveam de gand sa iau o octavia din 2010, dar chiar daca pretul era mic, si km putini, vanzatorul era samsar, nu am avut curaj, am preferat sa mai pun 5000 e si sa cumpar una nou.
                    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                    Comment


                    • cu 2000 de euro reparai orice surpriza ar fi aparut si aveai masina.
                      nu stiu de unde atata frica de sh.

                      Comment


                      • Originally posted by mumus View Post
                        Cumparaturile gen sh sunt o loterie.
                        Si eu aveam de gand sa iau o octavia din 2010, dar chiar daca pretul era mic, si km putini, vanzatorul era samsar, nu am avut curaj, am preferat sa mai pun 5000 e si sa cumpar una nou.
                        la ce pret era octavia de care zici?
                        Keep walking...

                        Comment


                        • Originally posted by B997NDL View Post
                          cu 2000 de euro reparai orice surpriza ar fi aparut si aveai masina.
                          nu stiu de unde atata frica de sh.
                          Nu de sh, ca sh am si luat, frica imi era de ramas in drum cu o droaga care ar fi avut 14 ani acum.
                          Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                          Comment


                          • Originally posted by jonnie007 View Post
                            la ce pret era octavia de care zici?
                            4500E, 2010, 70000km, arata f bine la exterior, (dar cu mici indoituri pe ici colo)

                            Scartaia ceva la distributie, tipu insista sa schimb distributia, ca aia e buba...

                            era samsar... imi era frica de vicii ascunse... si cel mai naspa, chiar daca mergea ok, era motorul de 1.4 16v de 75 cai...

                            Alta masina nu am gasit care sa imi placa cat de cat, pana in 6-7000 E si sa nu aibe bube evidente, evident ascunse de samsar.
                            Last edited by mumus; 27 August 2014, 22:25.
                            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                            Comment


                            • La 4500 Skoda din 2010 cu 70.000 NU exista! Nici macar FAbia!
                              Ca sa aduci o masina te costa cam 400-500 euro. Adaosul lui, daca este modest, se invarte in jurul a 500 euro.
                              Sa-i dai km inapoi - 200 lei
                              Sa o polisezi si sa o cureti - 100 euro.
                              Deci, din aia 4500, scazi 1000 euro si iti ies 3500. Ce masina intreaga ai putea gasi la acei bani? Verifica mobile.de, sa vezi ca nu exista skoda intreaga la banii aia.

                              Last edited by Cezar; 28 August 2014, 02:56. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • o fi fost cumparata din romania. slava Domnului, skoda a fost pe locul 2 la vanzari, dupa dacia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google