Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kubala7 View Post
    Undeva la 8,5 sigur... Are o cunostinta exact motorizarea aia si ii ia undeva la 7,7-8 prin Tg.Mures, care nu e cel mai aglomerat oras.
    Nu e musai ca in Bucuresti sa consume mai mult decat in orice alt oras al tarii.
    Pe langa aglomeratie, in Bucuresti mai sunt si bulevarde largi, destul de libere, unde se poate circula relaxat cu o masina de genul asta, chiar si in treapta a IV-a, de aici rezultand un consum rezonabil. In partea opusa, iti dau ca exemplu orasul meu, unde chiar daca este liber nu poti spune ca obtii un consum redus, din cauza drumurilor foarte scurte si a intersectiilor, care te obliga, practic, sa folosesti doar primele 3 trepte de viteza.
    Oricum ar fi, daca se obtine un consum urban de 8 l/100 km, mie mi se pare decent. In regim mixt, cu o masina de talia aleia, se poate fara mari probleme sa ai consum de sub 6 l/100 km.
    If it ain't broke, don't fix it!

    Comment


    • eu zic ca in bucuresti consuma mai mult, totusi. mie mi-a luat si vara 7-7,2 uneori, depinde de trafic. si iuliu maniu e bulevard cu trei benzi pe sens si se merge bara la bara. acolo imi si creste consumul.

      Comment


      • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


        "scula"
        Keep walking...

        Comment


        • Originally posted by Niki View Post
          Nu e musai ca in Bucuresti sa consume mai mult decat in orice alt oras al tarii.
          pai tot forumul se plange de traficul din bucuresti si zice ca consuma masinile cu nu stiu cat mai mult decat in alte orase... eu doar am repetat ce zic ei... nu am fost niciodata in Bucuresti ca sa vad cum e traficul, si sincer sper sa nici nu ajung.

          asa scumpe au ajuns abtibildele ? 8000euro in plus daca pui abtibilde pe masina ? si eu vreau sa vand cotetu la macar 6000 de euro, la cine apelez pt abtibilde ?
          Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

          Comment


          • Nu imi place custom-ul skodei.

            Nu este abtibild, este omologata RAR pe Multicolor din cate scrie proprietarul
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Cezar View Post
              O troaca:
              Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

              Si e stock)))
              Daca aia e 9ff si mai are si 900 de cai si mai costa si doar 76.000, inseamna ca Isus deja a venit
              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

              Comment


              • Originally posted by bGy View Post
                Nu imi place custom-ul skodei.

                Nu este abtibild, este omologata RAR pe Multicolor din cate scrie proprietarul
                colegul a pus-o la misto. vezi ghilimelele. e kitsch 100%.

                Comment


                • Skoda se pare ca e pictata cu air brush. Sa vezi distracție daca trebuie sa schimbi un element de caroserie!
                  Zambeste, maine poate fi mai rau!

                  Comment


                  • Originally posted by B997NDL View Post
                    colegul a pus-o la misto. vezi ghilimelele. e kitsch 100%.
                    Ti-ar place un asemenea kitsch.
                    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                    Comment


                    • Skoda aia la circ merge.Astea pictate asa is pentru showuri ,inmormantari etcNici gratis nu as lua-o.
                      Welcome to the Club, We Have Jackets !

                      Comment


                      • Originally posted by margelatu View Post
                        Nici gratis nu as lua-o.
                        Cand va aud cu vorba asta...cei mai ai mari bogatani sunteti voi.
                        My Ride ! B - 29 - TmT

                        Comment


                        • nu e vorba de bani, ci de gusturi. e un mare kitsch, si cu asta basta.
                          daca ai primi gratis o casa cu turnulete si cu stema mercedes pe frontispiciu ai sta in ea ? nici eu nu m-as plimba cu asa ceva. de fapt, din ce vad, e facuta pentru a face reclama atelierului lor. tie poate iti place, fiind mai aproape de varsta la care Marvel e smecherie.
                          Ironman, Batman... etc

                          Originally posted by cory View Post
                          Skoda se pare ca e pictata cu air brush. Sa vezi distracție daca trebuie sa schimbi un element de caroserie!
                          asa e... nici nu m-am gandit la asta. si in talon ce culoare trec ?!
                          sau fac lista de identificare ?! Hulk, Ironman... etc
                          apirator de femei. se uda alea numai cand vad ca-ti place Hulk. zic: "asta imi trebuie, un barbat adevarat si copt la minte."

                          Originally posted by mumus View Post
                          Ti-ar place un asemenea kitsch.
                          NU, nu mi-ar placea.
                          Last edited by B997NDL; 31 August 2014, 14:49. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • Originally posted by jonnie007 View Post
                            Nu stiu daca voi ati apucat sa vedeti carutele pictate ale tiganilor nomazi din anii 80-90, dar masina aia seama perfect cu asa ceva.
                            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                            Comment


                            • Mereu mi-au placut masinile astea... http://www.autovit.ro/honda-integra-C34317969.html
                              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                              Comment


                              • Tare masina. Cam scumpa totusi.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google