Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tigaile astea sunt destul de rare prin Europa si din acest motiv sunt scumpe.Daca au fost intretinute bine,piese originale,fara tiganeli si abtibilduri,is si mai scumpe.
    Welcome to the Club, We Have Jackets !

    Comment


    • Skoda Octavia 2.0 TDI la "83.000Km" -> 7300Euro http://www.autovit.ro/skoda-octavia-C34324751.html

      Masina a fost achizitionata la 280.000Km cu putin sub 5850Euro. Anuntul e in cache aici.
      Mazda 2 SkyActiv-G 90
      ex: Skoda Octavia 2 FL 1.8 TSI

      Comment


      • Pai in caz ca nu se stie, drumul dintre Germania si Romania are -200,000 km

        Comment


        • Daca este adevarata chestia cu cele doua anunturi e prea de tot !!! putea sa-i puna vreo 160k dar nu 83.000 de km.
          sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

          Comment


          • Eu sunt convins de asta. Prea multe indicii ca sa fie o coincidenta.

            Probabil masina arata foarte bine si samsarul intors din concediu are nevoie de bani
            Mazda 2 SkyActiv-G 90
            ex: Skoda Octavia 2 FL 1.8 TSI

            Comment


            • Foarte bine arata dupa aproape 300 000 km, Asta e o masina germana. Da si gurii samsarului o paine in plus.

              ps: am dat raport pe autovit, si am trimis boului un mail.
              Last edited by mumus; 3 September 2014, 21:51.
              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

              Comment


              • Suntem primul serviciu de verificari de masini second hand din Romanii cu mii de clienti multumiti. Devino si tu clientul nostru si verifica-ti masina INAINTE sa o cumperi. Pentru ca dupa e cam tarziu...

                Comment


                • 210.000 dã ieuro !



                  Sent from my ZP1000 using Forum Runner
                  My Ride ! B - 29 - TmT

                  Comment


                  • Originally posted by wolffy View Post
                    Skoda Octavia 2.0 TDI la "83.000Km" -> 7300Euro http://www.autovit.ro/skoda-octavia-C34324751.html

                    Masina a fost achizitionata la 280.000Km cu putin sub 5850Euro. Anuntul e in cache aici.
                    Par sa fie identice, cu mentiunea ca, cea din Germania are ca data de fabricatie 2008 iar cea din Romania data de fabricatie 2009 !
                    EZ 10/2008 vs 08/2009
                    "Nimeni nu scapa virgin, viata le-o trage la toti."
                    "Parerile-s ca gaurile din cur , toti au cate una."

                    Comment


                    • pai samsarul roman pune ce vrea la fabricatie... E aceeasi. chiar si numerele sunt de Mullheim
                      Last edited by kubala7; 3 September 2014, 23:09.
                      Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                      Comment


                      • unii pun si data inmatricularii
                        oricum la noi e practica veche asta cu anii...in general majoritatea masinilor sunt "nascute"cu un an in urma anilor trecuti in anunt

                        Comment


                        • Originally posted by kubala7 View Post
                          pai samsarul roman pune ce vrea la fabricatie... E aceeasi. chiar si numerele sunt de Mullheim
                          Se pare ca ai dreptate: chestia cu numerele nu am sesizat-o.
                          "Nimeni nu scapa virgin, viata le-o trage la toti."
                          "Parerile-s ca gaurile din cur , toti au cate una."

                          Comment


                          • http://suchen.mobile.de/auto-inserat...=EXPORT&noec=1 asta oare de ce are toti martorii posibili aprinsi in bord ?
                            Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                            Comment


                            • Originally posted by mumus View Post
                              Foarte bine arata dupa aproape 300 000 km, Asta e o masina germana. Da si gurii samsarului o paine in plus.

                              ps: am dat raport pe autovit, si am trimis boului un mail.
                              Nu stiu de ce dar, eu cred ca a manarit-o de km si "neamtul" (care de multe ori e orice natie vrei mai putin neamt) de la autohause.
                              Din ce stiu eu diesel-urile din germanica sunt masini de 100 000 km pe an, iar din 2008 pana in 2014...
                              "Nimeni nu scapa virgin, viata le-o trage la toti."
                              "Parerile-s ca gaurile din cur , toti au cate una."

                              Comment


                              • Originally posted by Bazilman View Post
                                Se pare ca ai dreptate: chestia cu numerele nu am sesizat-o.
                                Pai dupa numere am cautat pe google si am gasit anuntul din Germania (probabil daca schimba suportul numerelor nu as mai fi gasit atat de usor). Cineva pe skoda-club.ro a postat anuntul pe Autovit (cerand pareri) fiind interesat sa cumpere o astfel de masina.

                                Cat despre diesel in Germania si 100.000km/an, hai sa nu generalizam.
                                Mazda 2 SkyActiv-G 90
                                ex: Skoda Octavia 2 FL 1.8 TSI

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google