Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hover stiu ca au motoare mitsubishi iar ca dotari ,aspect ,si pret mai ales.. mie imi place fata de ceva ieftin dar nou ,duster,tucson...si nu cred ca e mai slab .
    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

    B997NDL ,Maserati....un mix intre lux si sportivitate ;)
    Last edited by Allyn_y; 7 February 2012, 18:56.

    Comment


    • allyn eu cred ca e mai slab, preferi ala decat un duster nou, da sa vezi cum stai cu reprezentantele in tara , sa vezi cum stai cu piesele , in tg.mures stiu ca nu este reprezentanta si service la chinezariile astea, daca mi-as lua ar trebui sa ma duc in sibiu , brasov sau pe unde o mai fi(desi cred ca nici in sibiu nu este).
      Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

      Comment


      • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

        Uite aici o oferta buna.

        Comment


        • Sa stii ca Epica luam eu daca nu gaseam actualul Passat. Arata binisor masinile si nu am auzit lucruri rele despre ele.
          real power..... diesel power by

          Comment


          • Originally posted by kubala7 View Post
            allyn eu cred ca e mai slab, preferi ala decat un duster nou, da sa vezi cum stai cu reprezentantele in tara , sa vezi cum stai cu piesele , in tg.mures stiu ca nu este reprezentanta si service la chinezariile astea, daca mi-as lua ar trebui sa ma duc in sibiu , brasov sau pe unde o mai fi(desi cred ca nici in sibiu nu este).
            eu am o parere buna despre hover-uri au 4 stele siguranta si multe dotari la un pret mai mult decat accesibil
            e repr in craiova deci eu n-as avea probleme dar sg buba este ca sunt motoare pe benzina insetate
            I changed her oil , she changed my life
            sigpic

            Comment


            • exact, si eu sunt din Craiova.. dar oricum nu cred k se strica asa des; iar la partea cu consumul se pune gpl majoritatea asa au ,oricum mie imi plac, iar pretul e f bun pt un jeep aproape nou decat sportage,antara, eu as prefera un hover
              Last edited by Allyn_y; 7 February 2012, 20:45.

              Comment


              • decat chinezariile alea, nu mai bine asa ceva? http://cautare.mobile.ro/vehicule/sh...RT&tabNumber=1 ne place place place
                Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                Comment


                • sunt slabe rau dodge-urile astea
                  I changed her oil , she changed my life
                  sigpic

                  Comment


                  • http://www.autovit.ro/bmw-x5-C22815835.html masina de cocalar?):|
                    "PH-66-SIX"
                    Dacia Golan 1.4

                    Comment


                    • Originally posted by StapanDegoLan View Post
                      sunt slabe rau dodge-urile astea
                      un link ceva? ceva sa demonstreze ca sunt slabe? sau asa stii din auzite ? si eu multe masini am auzit ca sunt slabe, oamenii vorbesc, multe afirmatii nu sunt adevarate.
                      Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                      Comment


                      • Originally posted by kubala7 View Post
                        un link ceva? ceva sa demonstreze ca sunt slabe? sau asa stii din auzite ? si eu multe masini am auzit ca sunt slabe, oamenii vorbesc, multe afirmatii nu sunt adevarate.
                        a avut un prieten unul vre-o 6 luni. am mers cu el ... nu m-a impresionat cu nimic , dimpotriva. l-a vandut foarte ieftin.

                        x5 3l benzina ? 4x4 ... o iei sa te uiti la ea in parcare nu ?
                        o/____\o
                        (i)
                        .........

                        Comment


                        • Originally posted by kubala7 View Post
                          decat chinezariile alea, nu mai bine asa ceva? http://cautare.mobile.ro/vehicule/sh...RT&tabNumber=1 ne place place place
                          ala are cutie automata si deschidere manuala a geamurilor pe fata ?! o fi ambiance

                          Comment


                          • Originally posted by Ph.66.SIX View Post
                            exact masina de cocalar astia cu x5-urile vechi "tunate" si aia cu decapotabile antice cocalarii romaniei
                            ce faci cu asta o iei si bagi benzina de 10 lei? mai bn iau un logan nou sau ma rog alta masina s-h dar n-as cumpara asa cv+ impozite+etc te saturi de x5

                            Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                            ce ziceti d-asta?
                            Last edited by Teo21Din; 8 February 2012, 18:42. Reason: Automerged Doublepost
                            I changed her oil , she changed my life
                            sigpic

                            Comment


                            • adevarul e ca arata mult mai bine un logan tunat. hai sa fim seriosi. cand vad eleroane si prize de aer pe logan... ce dreq sunt alea?! pe o masina care atinge 200 km/h in cadere libera. X5-ul nu/ti mai place. m-ati spart cu "masinile de cocalari". mai bine cu loganuri cu prize de aer care sunt masini de cocalari prosti, ca macar aia destepti au bani sa-si ia un bmw.
                              cu un set de jante noi ca cele de pe x5 iti cumperi un logan.

                              si ca sa nu fiu off topic, uite un suv care sigur nu e de cocalar, asa ca e liber la el http://www.autovit.ro/tata-altul-C22723240.html asta are alt tata "tata altul"
                              Last edited by B997NDL; 9 February 2012, 06:32.

                              Comment


                              • b997NDL - nu mai folosi atatea emoticoane, ca ma dor ochii

                                ON: http://www.autovit.ro/opel-zafira-C21965309.html
                                are peste 3 sute de mii km ? eu as paria pe DA ....
                                Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google