Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Se fac si mai mult de 100k km/an. Si dupa 2-4 ani sunt si cele mai ieftine si... numai bune pentru tzepe in Ro.
    Cam asa stau treburile cu tot ce e adus de afara. Toate sunt gadilate la kilometri si coafate.

    Am vazut si cu 400k km, 2010, 3000-3500 eur. deci e loc de invarteala la pret dublu!
    Keep walking...

    Comment


    • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


      Mă intreb de ce il vinde deja Am mai găsit incă două pe autovit(mă refer doar la Loganul aniversar)

      Comment


      • cine il vinde ?! asta e masina de showroom si o dau mai ieftin ca o fi fost calarita.

        Comment


        • masina se afla la reprezentant (0 km)
          Nici calarita, macar. Pur si simplu are o reducere, ca nu se vinde altfel.

          Comment


          • Ceva tot mai scoti de la ei, pe langa reducerea aia, ori o revizie-doua, ori ceva accesorii.

            oricum, merita pretul respectiv
            Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

            Comment


            • Sunt carcotas, stiu, dar ce spanac e in poza?

              Se poate sa fie o masina comandata de vreun client si refuzata din diferite motive obiective. Dacia nu iti face reducere decat daca au vreo masina pe care nu o pot vinde.
              Attached Files
              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

              Comment


              • Originally posted by Costi.MMC View Post
                http://www.autovit.ro/dacia-logan-C34037955.html

                Mă intreb de ce il vinde deja Am mai găsit incă două pe autovit(mă refer doar la Loganul aniversar)
                Este pur si simplu masina de showroom, de prezentare, pe care o vand mai ieftin. Asa a cumparat tata un Prestige dCi 85 in 2009, full option (vopsea metalizata, airbaguri suplimentare), cu 2800 km. si 8800 de Euro. Pretul pentru configuratia ei era la momentul acela de 11.200 de Euro + 3-4 luni de asteptare.

                Originally posted by kubala7 View Post
                http://suchen.mobile.de/auto-inserat...=EXPORT&noec=1 asta oare de ce are toti martorii posibili aprinsi in bord ?
                A facut poza in momentul in care a pus contactul, simplu.
                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                Comment


                • Originally posted by vitriol View Post
                  Sunt carcotas, stiu, dar ce spanac e in poza?

                  Se poate sa fie o masina comandata de vreun client si refuzata din diferite motive obiective. Dacia nu iti face reducere decat daca au vreo masina pe care nu o pot vinde.
                  Cum adica ce e ? E noua dotare de baza Dacia, rugina.
                  Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                  Comment


                  • Poate o fi vreun gandac, nici in '97 nu luai dacia gata ruginita...
                    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                    Comment


                    • ce-mi puteti recomanda intr-un buget de 8000-1000 euro. Caut un diesel cu motor maxim de 2000 cm, si hidramat. Masina doar ptr plimbari.

                      1. Audi a6 2007
                      2. Renault Laguna 2011
                      3. Passat
                      Last edited by Andyno; 5 September 2014, 12:39.

                      Comment


                      • BMW Seria 3 E90. Eu asta as lua in banii aia.

                        L.E. Vad ca intre timp ne-ai dat si variante. Daca vrei sa stii pe de rost numarul de telefon al mecanicului si sa ai tot timpul niste bani pusi pe dreapta pentru reparatii, ia-ti VAG la mana a doua. Si 2.0TDI, care este cunoscut cu probleme, ca un cal breaz.
                        Last edited by vitriol; 5 September 2014, 12:51.
                        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                        Comment


                        • Iar daca vrei sa te cunosti cu electricianul, ia reno...
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • Cu Renault-ul ai sanse sa cunosti toate categoriile profesionale care lucreaza la o masina.

                            Pacat ca interiorul nu e prea modern, masina e super.
                            Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                            Last edited by mr.K; 5 September 2014, 13:19. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Originally posted by mumus View Post
                              Iar daca vrei sa te cunosti cu electricianul, ia reno...
                              De la megane 2 pre facelift la o laguna 3 e cale lunga in materie de fiabilitate.
                              Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                              Comment


                              • E mai fiabila ca Leguma 2, da Renault nu se dezminte, pana si Latitude mai ia putina rugina, mai se strica manerele de la usi.
                                Dar e urata cu draci la exterior.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google