Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kubala7 View Post
    Misto anuntul
    CONSUM URBAN 12% SI EXTRAURBAN 8%
    siiigur ca da, pe platforma poate

    SE ADRESEAZA CUNOSCATORILORSI PASIONATILOR... TAPISERIA ROSIE A FOST INLOCUITA CU CEA LA CULOAREA SCAUNELOR !!!!
    pasionatii vor tapiseria de origine.....
    Altfel faina limuzina de nunti si cumetrii, mai rentabila decat un lincoln din 88 cum sunt majoritatea.
    Last edited by einstein1984; 9 September 2014, 22:45.
    Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

    Comment


    • Si Chrysler sunt faine. Merge si la carat porumbul de pe camp limuzina aia.


      Noua, la pret de Logan d'ala "dotat".

      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

      Comment


      • Pai n-am zis ca o geana mai sus (2000 EUR) mumus isi lua Octavia?

        Bai nene dar cat de trist poate sa arate interiorul ... nici manerele si oglinzile negre mate de la exterior nu ma dau pe spate.
        Curios ca un negru lucios le da un aspect racing.

        La masini noi eu cred ca la momentul asta e o regula: ca sa te bucuri de un model iei modelul chel si inmultesti pretul cu 1.5 si pe acolo costa o masina dotata si cu motor care sa te faca sa te bucuri de acel model.
        Intre cele 2 preturi sunt compromisuri mari. Dupa acel pret de 1.5 ori mai mare decat modelul de baza compromisurile sunt mai mici.
        Last edited by madhorsefuzzy; 10 September 2014, 09:21.

        Comment


        • Ba chiar una cu proiectoare, atat de dorite de posesorii Dacia.
          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

          Comment


          • 500 oiro 2 proiectoare. Mai bine fara si ii punem noi dupa.

            Comment


            • Ca fara proiectoare nu nimeresc drumul, parca.

              Indiferent de culoare/luciu, macar in Octavia aia toate sunt asezate corect, la locul lor. Iar la exterior, chiar arata bine, nu ca un cartof, precum Logan 2.
              Last edited by mr.K; 10 September 2014, 09:46.

              Comment


              • Originally posted by mr.K View Post
                Si Chrysler sunt faine. Merge si la carat porumbul de pe camp limuzina aia.


                Noua, la pret de Logan d'ala "dotat".

                http://www.autovit.ro/skoda-octavia-C34348913.html
                Butoanele de clima nu au feelingul ala de robustete si soliditate ca la Toledo.
                Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                Comment


                • Aaaa... atunci e cazan. Musai butoane ca pe Astra 1997, ca altfel masina nu e buna!
                  Noroc ca altele au repere ca si asta

                  Comment


                  • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                    angajatii au mancat din volan, sau asa face toate?

                    Comment


                    • Si Jaguarul are butoane de pe Mondeo, ce sa fac daca as avea bani de JAG, sa cumpar totusi Mondeo?

                      Comment


                      • Originally posted by mr.K View Post
                        Ca fara proiectoare nu nimeresc drumul, parca.

                        Indiferent de culoare/luciu, macar in Octavia aia toate sunt asezate corect, la locul lor. Iar la exterior, chiar arata bine, nu ca un cartof, precum Logan 2.
                        si mai este si peste ford, pe langa altele..
                        cand o ajuge vreodata ligheanul acolo ?!

                        Comment


                        • Pai ce sa caute Ligheanul acolo ? ca nu e din clasa aia :-?

                          P.S Aurisul ala nou, chiar arata bine
                          Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                          Comment


                          • nu asta voiam sa zic, ci pe locul 2 la clasa lui.
                            iar la design, imi place mult mai mult skoda modelul asta.
                            oricum, sa surclasezi fordul, toyota si honda civic...
                            Last edited by B997NDL; 10 September 2014, 10:49.

                            Comment


                            • Mie Auris-ul ala imi pare un biscuit calcat de un bocanc zdravan, are un vecin si ma minunez cum au putut-o face asa urata.
                              Chestie de gust.
                              Ca design, Octavia 3 si C'eed stau cel mai bine, din masinile comparate in testul ala.

                              Comment


                              • imi place si astra, dar "croamele" de pe grila arata urat. ar merge un clean si un slam.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google