Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.
    If it ain't broke, don't fix it!

    Comment


    • are 10 ani. nu face banii aia!
      Keep walking...

      Comment


      • Da' cat face?
        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

        Comment


        • Nu stiu cat face..insa eu nu as cumpara asa ceva,mi se pare ca are cam multe ''interventii '' pt 150 000 km..nu stiu dar chiar nu imi place cum se prezinta

          Comment


          • nu ai cumpara fiindca e germana, nu e vreo "bijuterie" frantuzeasca. te cunosc.

            Comment


            • maxim 4000 zic eu! personal nu as da nici 3000 pe tigaie, care sigur e la a 7-a mana...kilometri suspecti...probabil e din jermanica...si multe alte povesti nemuritoare!
              Last edited by jonnie007; 18 September 2014, 20:36.
              Keep walking...

              Comment


              • De ce a vopsit masina pe casco? E un paragraf special care iti permite sa vopsesti masina daca vopseaua e deteriorata? Bine, poate fi cazul in care o gasesti varza in parcare.
                Last edited by IancuMIC; 18 September 2014, 20:56.

                Comment


                • multi de aici si-au vopsit masinile pe casco. nici eu n-am inteles cum. o gramada...

                  Comment


                  • Daca totalitatea elementelor de caroserie ce trebuie revopsite reprezinta mai mult de 50% din total, se da revopsire integrala.
                    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                    Comment


                    • Corect ,asta in caz de nu a fost rasturnat putin , nici vopsit profi nu mi se pare ca este,plus ca are cam multe elemente schimbate pt 150k,in rest golfu mereu mi s-a parut o masina f ok, in ciuda problemelor avute in ultimul timp.
                      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                      Last edited by Allyn_y; 18 September 2014, 23:28.

                      Comment


                      • Lamuriti-ma si pe mine o chestie: 165.000km intr-un an? Si cred ca o sa mai mearga o perioada, cand se va cheltui inca pe atat pe remedieri.
                        Omuletul acesta nu are nici o sansa sa vanda masina..in Romania se accepta numai masini din 2001-2002 la km acestia..eventual doar vreun tdei de prin 2004 , dar cam atat.
                        Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                        Comment


                        • Originally posted by Allyn_y View Post
                          Corect ,asta in caz de nu a fost rasturnat putin , nici vopsit profi nu mi se pare ca este,plus ca are cam multe elemente schimbate pt 150k,in rest golfu mereu mi s-a parut o masina f ok, in ciuda problemelor avute in ultimul timp.
                          http://www.autovit.ro/volkswagen-golf-C34533097.html
                          asta are minim 300k km!

                          Au dat coltzu mosii si babele cu masin rulate 10k km/an!

                          Iata un anunt sincer "s-au" aproape de adevar!
                          Keep walking...

                          Comment


                          • Masina are in jur de 8 ani, si aproape 200 000 km,e super putin sau ce ca n-am inteles? ar fi trebuit sa aiba 2 milioane de km? Are destui km si asa chiar prea multi,unii nu merg toata ziua cu masina sau au 3,4 masini pe acasa ,nu e o regula sa aiba toate sute de mii de km dupa o anumita vechime.
                            Ce aproape de adevar la Meganu ala ? Ar trebui sa ne ghidam acum dupa el sau ce ca n-am inteles ?aia e o simpla masina de firma
                            Last edited by Allyn_y; 19 September 2014, 10:40.

                            Comment


                            • Scump Megane-ul ala, iar la km aia pe minunatele dci-uri incep sa pice multe chestii
                              Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                              Comment


                              • Allyne esti naiv tata! Daca cumva intentionezi sa-ti iei ceva sh de prin Ro...sa te pregatesti pentru o tzeapa! Au astia tzepe pt toate gusturile!
                                Keep walking...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google