Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Defenderul nu-i vehicul de mers in afara off-road-ului.
    E un tractor!

    Comment


    • ce ziceti de asta ? o fi ok ? asa ceva imi doresc, mai ales cu jantele astea.
      nu reusesc sa gasesc una rosie.

      Comment


      • Mai baga o fisa!
        If it ain't broke, don't fix it!

        Comment


        • Eu cred ca ambii proprietari "au uitat" sa mai puna la kilometraj un 0 in coada.
          sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

          Comment


          • Originally posted by B997NDL View Post
            ce ziceti de asta ? o fi ok ? asa ceva imi doresc, mai ales cu jantele astea.
            nu reusesc sa gasesc una rosie.
            scuze... n-am observat ca n-am pus linkul.
            Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

            Comment


            • Decat diesel... mai bine...
              Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

              Comment


              • Daca tot suntem la capitolul asta..
                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                Last edited by Allyn_y; 23 September 2014, 20:11.

                Comment


                • Misto italiencele , pacat ca's proaste in draci . De la electrica , la mecanica , la tot.... Designul le salveaza.

                  Comment


                  • Nu mai sunt chiar atat de proaste si-au mai revenit si ei !!
                    sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                    Comment


                    • Originally posted by Nimeni View Post
                      cred ca mananca aia la greu. si in traficul din bucuresti...

                      Comment


                      • Originally posted by Allyn_y View Post
                        Daca tot suntem la capitolul asta..
                        http://www.autovit.ro/alfa-romeo-giu...C34564322.html


                        Faina rau !!

                        Alta super tare ....

                        Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                        Comment


                        • Originally posted by Allyn_y View Post
                          Daca tot suntem la capitolul asta..
                          http://www.autovit.ro/alfa-romeo-giu...C34564322.html
                          daca vrei o alfa frumoasa, uite aici.
                          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                          proasta sau nu, mi-as lua una imediat. astea se cumpara cu inima.
                          ca oricum, sufletu', bani.

                          Comment


                          • Originally posted by ROY View Post
                            Ce masina de tigan coclit si fiert, consumator de cafele "high class" impreuna cu a sa pitipoanca (a se vedea geanta din dreapta falsa Louis vuitonul).
                            Cocalarul combinator ce se faleste in fata altor prosti "BUEI fraEre, Je are aemgheu! Hauite ce frumoasa este ea care este! Si fuge...mama, RUPE. TRAGE GRAV".

                            Comment


                            • Aia este chiar o masina super. behamveu e de cocalari si mai nou haudi
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment


                              • Cezar

                                As fi curios daca l-ai vedea pe proprietar... si daca i-ai spune in fata treburile de mai sus.

                                De ce nu te gandesti ca poate o fi un barbat la 40 de ani, business man, patron, dividende, jucator pe bursa, imobiliare, si geanta din dreapta e a nevestei cu care are 2 copii.

                                In garaj mai tine cateva avioane din astea si de acest Mercedes s-a plictisit...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google