Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


    uite, nu zic ca si omul, insa comportamentul este de tigan borat coclit
    ultimul cuvant la descrierea masinii, "impecabila"
    Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

    Comment


    • nu pare
      are prea multe defecte dar probabil se va vinde si repara

      Comment


      • Merge impecabil,pe platforma.

        Sent from my ZP1000 using Forum Runner
        My Ride ! B - 29 - TmT

        Comment


        • Cred ca se referea la cartea service ca e impecabila, nu are foi indoite sau ceva
          Cu ceva bani se repara si se vinde mai departe cu un profit de 1500-2000 lejer.
          Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

          Comment


          • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

            lol masina lu' spiderman!
            Last edited by mcornel; 26 September 2014, 15:19.

            Comment


            • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


              Pareri?
              Ma tot uit la masinuta asta de vreo doua saptamani si ma tot bate un gand. Pareri, ceva?
              sigpic
              Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

              Comment


              • 200.000 +, si sa dai 6000 pe asa ceva...
                nu-ti mai place peugeotul?

                Comment


                • Ba da, imi mai place si-l mai pastrez. Loganul trebuie schimbat. Oricum, n-am de gand sa dau 6000e pe masina, un 4500-5000, totusi, zic ca merita.
                  sigpic
                  Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                  Comment


                  • Daca era buna, in 2 saptamani se vindea deja.
                    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                    Comment


                    • e scumpa golfeta aia la 6000. mai mult de 4000-4500 nu face.

                      Comment


                      • Nu cred, nu se mai vand masinile asa usor cum era odata ... In Bucuresti stiu cel putin 3 parcuri auto care s-au inchis pentru ca nu mai vindeau ca in trecut. In fine, asta nu exclude ipoteza ta si sincer sa fiu n-am apucat sa o vad live.
                        sigpic
                        Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                        Comment


                        • Nu e coada la sarete sh....sunt si masini bune care nu se vand.

                          dar cum de are taxa platita? in 2006 parca nu exista taxa de mediu/poluare. eu nu cred ca e provenienta Ro.

                          ca bani... nu face mai mult de 5000, teoretic. practic, ia maxim 4500.
                          Last edited by jonnie007; 26 September 2014, 18:51.
                          Keep walking...

                          Comment


                          • Ar fi mai bine sa nu fi fost rulati aia "155.000km" prin Romania. Nivelul de uzura ar echivala cu 400.000 km prin Germania
                            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                            Comment


                            • Originally posted by ady_p View Post
                              http://www.autovit.ro/volkswagen-golf-C34300060.html

                              Pareri?
                              Ma tot uit la masinuta asta de vreo doua saptamani si ma tot bate un gand. Pareri, ceva?
                              Salut,masina are tractiune integrala stiai asta nu? din ce observ este destul de dotata,navigatie mare,dublu climatronic etc.Singura chestie ar fi nr de km..insa masina mi se pare ca se prezinta bine. Daca merita ? daca mecanic se prezinta ca si vizual,categoric ca da.O masina ca asta cu dotarile ei si 4x4,a depasit 25 000 E lejer de noua. Deci trage tu concluzia..
                              Last edited by Allyn_y; 26 September 2014, 19:05.

                              Comment


                              • Stati voi linistiti ca masina aia nu are 155k rulati in Romania.

                                Regula de baza - luati si notati ca sa tineti minte: cand o sa vedeti "divaisul" ala din poza de mai jos pe o masina din Germania, puteti sa fiti convinsi ca masina aia face/a facut 100k pe an. Ascultati-l pă fratilii vostru ca stie ce spune.
                                Alea sunt masini conduse de unii care isi petrec maroritatea timpului la volan, iar majoritatatea timpului la volan in Germania nu inseamna 100km pe zi in Bucuresti, sau 400km in afara orasului, ci inseamna mia de kilometri pe zi.
                                Depinde cand e adusa in tara - ce a scris ala acolo la provenienta e minciuna - dar daca are 5 ani de germania, eu am curaj sa bag mana in foc ca masina aia are cel putin 500k.
                                Un alt considerent pe care ma bazez cand spun asta, este faptul ca, datorita asigurarilor foarte scumpe pentru motoare diesel, in Germania nu merita sa-ti cumperi masina diesel decat daca faci peste 50k pe an. Daca faci 10-20k pe an, iesi mai ieftin cu un benzinar care consuma 15%, decat cu un diesel care consuma 7%, in conditiile in care acolo benzina este mai scumpa cu 0.2-0.3 E/litru decat motorina.

                                Bottom line: daca masina se prezinta bine si merge bine e de luat, dar nu in banii aia...
                                Attached Files
                                Last edited by vitriol; 26 September 2014, 20:00.
                                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google