Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • daca transformi in dolari, nu stiu daca facea atata nici de noua.

    Comment


    • Care-i Shpilu" de impozitul e zero?Ceva smecherii financiare probabil..
      Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

      Comment


      • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


        doar 48k?

        Comment


        • cazuri rare,dar sunt.Si eu din 2008 am 55.000 km,tot pe diesel.
          Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

          Comment


          • Originally posted by micutzu666 View Post
            Care-i Shpilu" de impozitul e zero?Ceva smecherii financiare probabil..
            A scos-o de la financiar ori cu o spaga, ori cu un contract fictiv cu Johnny Walker, sau Dimitri Vesnikov.
            El va face contract de vanzare cumparare cu tine, iti da talonul si toate documentele, insa masina nu este a ta, ci a personajului inchipuit.
            De aici, iti alegi daca vrei sa-ti asumi riscurile.

            Sfatul meu este sa stati linistiti cu smecherii de genul asta, ca pute a dosare penale.

            @micutzu: ia pune o poza cu un volan de 55.000 km sa vedem cum arata comparativ cu cel al aluia de zice ca are 48.000.
            Last edited by Cezar; 15 October 2014, 00:50. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • Pareri?

              Lucrul deranjant pt mine ar fi culoarea scaunelor .

              Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
              9! 9! 9!
              sigpic

              Comment


              • Probabil ca ce scrie e adevarat.
                CUMPARATA DE NOUA REPREZENTANTA BMW ROMANIA.
                REVIZII SI SERVICE FACUTE EXCLUSIV LA BAVARIA MOTORS. INGRIJITA SI INTRETINUTA EXCESIV, TINUTA NUMAI IN GARAJ.
                Cei care cumpara coupe o fac doar din pasiunea pentru masini, nu pentru utilitate.
                Cu scaunele te obisnuiesti, culoarea e ciudata doar daca o asociezi cu albul de la exterior, intelegeam daca masina era neagra...
                Spatele imi place mult mai mult ca la E90-ul in 4 usi.

                Inca unul caruia probabil nu-i mai merge afacerea si vinde masina.
                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                Tre' sa fii nebun sa dai pe un A6 atatia bani, ramane totusi doar un A6, indiferent ce are pe el.
                Last edited by mr.K; 15 October 2014, 11:47. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • Dar cum e sa configurezi un A6 break la 120.000EUR. Si sa si-l cumperi pe banii firmei?
                  Intreb: macar era RS6? Nope, dar avea tot felul de optiuni.

                  Comment


                  • La 120.000 euro mai bine cumperi un S8 de 520CP.

                    Comment


                    • Originally posted by mr.K View Post
                      Cu scaunele te obisnuiesti, culoarea e ciudata doar daca o asociezi cu albul de la exterior, intelegeam daca masina era neagra...
                      teoretic, albul ,ca si negrul si griul, merge cu orice alta culoare.

                      Comment


                      • Originally posted by Cezar View Post
                        A scos-o de la financiar ori cu o spaga, ori cu un contract fictiv cu Johnny Walker, sau Dimitri Vesnikov.
                        El va face contract de vanzare cumparare cu tine, iti da talonul si toate documentele, insa masina nu este a ta, ci a personajului inchipuit.
                        De aici, iti alegi daca vrei sa-ti asumi riscurile.

                        Sfatul meu este sa stati linistiti cu smecherii de genul asta, ca pute a dosare penale.

                        @micutzu: ia pune o poza cu un volan de 55.000 km sa vedem cum arata comparativ cu cel al aluia de zice ca are 48.000.
                        Ms de info Cezar,vroiam sa stiu cum sta treaba,nu ma bag in asa ceva.Legat de volan,e aproape ca nou pentru ca am o husa pe el..E prea subtire pentru manutzele mele.. Stiu e cam urat cu acea husa dar pentru mine e practic..
                        Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                        Comment


                        • Originally posted by mr.K View Post
                          La 120.000 euro mai bine cumperi un S8 de 520CP.
                          Nou ? Never.
                          Sh cu putini km da .

                          http://www.autovit.ro/audi-s8-C33582116.html , 30.000 ii tii de benzina , impozite si restu.


                          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                          Comment


                          • voi tot mai credeti in mos craciun?de cativa ani buni toti care-si cumpara masini de jdemii euro cumpara de fapt sigla de pe capota sau de pe portbagaj,toate sunt facute sa tina cat timp au garantie,apoi Dumnezeu cu mila,vrei masina scumpa scoate banii din buzunar,asa ca loganu este masina secolului,tine cu casa,se imbraca si de la SH(anvelope),bijuterii merg si cele frumos lucitoare(vezi piese,aftermarket),nu vrea sa se ingrase(consuma bine la ce stie se faca),si trage saraca mai ceva ca un magar tiganesc(vezi cata marfa se pune pe ele)
                            eu nu am logan dar am asistat la nasterea lui
                            „Nu ne tragem din maimuță, dar ne îndreptăm cu pași repezi spre asta.” — Arsenie Boca

                            Comment


                            • O fi el Loganu' miezu', dar sa vad eu posesor de Logan care ar refuza un S8, daca si-l permite.

                              Comment


                              • Nu toti posesorii de logan sunt vitezomani.
                                Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google