Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Macar daca iti dai cu parerea (neavizata) despre lucruri sfinte, ai fi putut sa cauti mai in amanunt, pe Google, sa vezi ca este un model conceput pe baza vechiului Bentley Azure. Toate masinile au fost construite totalmente manual, numai din materiale premium, iar interiorul creat de artizani in lemn si piele.
    Masina, in sine, este o capodopera de detalii, lux si calitate si au fost construite doar 550, pentru ca atat a fost planul.
    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

    Comment


    • Asa si ? A discutat cineva de Brooklands ca e buna sau nu ca nu pricep ce tot vorbesti pe acolo huh?! Eu am spus anii in care a fost facut acest model. Pareri avizate sunt ale redactorilor auto sau ale posesorilor,in rest sunt pareri personale .Vrei sa insinuezi si nu stii cum ca nu imi impartasesti opiniile? ghici ce: nu-mi pasa )
      Last edited by Allyn_y; 21 October 2014, 22:04.

      Comment


      • Originally posted by Allyn_y View Post
        Mi se pare aiurea sa iei ceva all in one'' .Bentleyu ala poate sa aiba si 6599 de cp , nu se poate compara cu un Ferrari in viata lui
        O masina sport ramane sport, are o anumita manevrabilitate pe viraje plus multe alte detalii caracteristice masinilor sport .Vrei limuzina ,cumperi limuzina,vrei sport ia-ti sport pur sange,niciodata nu mi-au placut combinatiile astea .De la Bentley, Mulsanne mi se pare o masina foarte ok desi daca il compar cu ultimul S Klasse are mari probleme,cu Rolls Royce nici nu are rost
        Suferi de memorie selectiva? Stiu ca nu-ti pasa, dar cand nu-ti pasa despre informatii care te cultiva, se numeste ignoranta ;)
        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

        Comment


        • Daca nu esti capabil sa spui exact la ce te referi,posibil. Da, aceea era o parere personala

          Comment


          • O parere personala grosolana si neinspirata. E problema fiecaruia pe ce da banii sau ce-i place, dar cand incerci sa aduci in discutie, detalii pseudo "tehnice", cazi de papagal.
            Stai linistit ca m-am facut inteles de la primul post, doar ca e nevoie de un anumit coeficient ca sa intelegi, altminteri, eu nu cobor la nivelul nimanui.
            Acum, sa revenim la subiect.
            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

            Comment


            • Rare astea in 4 usi pe la noi..

              Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
              Last edited by crististreulea; 22 October 2014, 10:27.

              Comment


              • @Niki da ai dreptate super urât ca este coupe, nu văzusem asta.
                Ditamai namila coupe....

                Trimis de pe al meu GT-I9300 folosind Tapatalk
                Last edited by crististreulea; 22 October 2014, 10:27.
                sigpic

                Comment


                • Poa' sa si-o ia Ferrari de la orice masina de 3 ori mai ieftina, daca te duce unul in parcare si te roaga sa alegi intre Ferrari, Corvette si Nissan GTR, in 9/10 cazuri se va alege Ferrari.

                  N-o lua ca nu-i place lui Cezar

                  Pai Cezar a condus tot ce s-a produs in lumea asta, ba chiar si prototipul ala pentru Marte. Vazui pe pe NG.

                  Sa compari range rover cu Bentley e ca si cum ai zice : ce prosti sunt aia cu conace vechi de 200 de ani la tara, un penthouse in oras e mai fain .
                  Erai la ora de creatie artistica, dar venise pana de inspiratie.
                  Nu le-am comparat geniule, am zis ca Range Rover e all in one. Sa mergi tu cu Bentley-ul pe coclauri, ca nu depasesti nici santul de pe marginea drumului. In schimb, daca vrei sa dai pedale la un Range din ala de 510 CP, se poate.

                  Ce coniac de 1000 de ani ati baut? Cred ca era contrafacut.
                  Absolut Vodka e mai pura decat un coniac, care pana la urma e doar un produs secundar din vin. Un fel de rachiu de tescovina, daca obtinut doar din zeama tescovinei.
                  Last edited by mr.K; 22 October 2014, 08:06.

                  Comment


                  • E mai mic impozitul la ferrari decat la corvette.
                    Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                    Comment


                    • Cui dracu ii pasa de impozite la asa masini? Doar membrilor Logan forum.

                      Comment


                      • Si RCA. Desi la nissan fiind turbo posibil sa fie si mai bine.
                        Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                        Comment


                        • Da, sa lasam avioanele.
                          Se muta importul pe masinile din Olanda. Sunt multe la vanzare.
                          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                          Comment


                          • Hai brea nea K-ule, cum sa zici ca vodka e mai pura decat un cognac? Este derivat din vin, nu secundar. Nu-i "latura" vinului. Ci un vin maturat.
                            Cognacul este cu atat mai bun cu cat este lasat sa se matureze mai mult. De aceea este si apreciat. Plus ca are un gust infinit mai bun ca orice votka. Are si buchet si culoare si tot ce trebuie.
                            Vodka e apa si ethanol obtinut din fermentarea cartofilor sau diverselor grane.
                            Odata distilata, e gata. Ea nu se matureaza, nu nimic. Plus ca n-are niciun gust sau aroma. De aceea cea mai buna vodka va fi 5% din pretul celui mai bun cognac.

                            Legat de Range Rover: modelul sport de acum 2 ani era un dezastru. Unde sa te urci cu el cand dadeai cu basculele spate de orice duna de nisip sau noroi?
                            Garda UTILA la sol avea mai mare Bentleyul cu suspensia data la maxim, decat Range Roverul sport.
                            Plus ca nu exista termen de comparatie pentru calitatea interiorului, care la Range Rover este un mare si infect PLASTIC, mai prost ca la logan.
                            Sa vezi acele cum arata, ca ti se face greata. Sau volanul.... Nu mai zic nimic de bord.

                            Asta nou e ceva mai ok, insa iar nu putem compara maria cu palaria, ca nu exista termen de comparatie.

                            Bentley brooklands este pt domni. Pt acel domn ce are un yaht pe care citeste la lumina lumanarii ascultand muzica clasica sau opera la pick-up.
                            Pt cocalarii ce isi iau yahturi ca sa dea petreceri exista ferrari, lamborghini si altele asemenea.
                            Tot domnii au de obicei o bestie super sport, in genul Saleen, vette zr1, sau viper srt10. Acele putine bestii ce merita plimbate pe ici colo.

                            Comment


                            • Nu-i "latura" vinului. Ci un vin maturat.
                              E doar un alcool distilat din vin.

                              Si Jack Daniels e la baza doar un alcool din cereale, incolor, bagat la pastrare in butoi.

                              Cocalarii au BMW, stiam, daca tot vorbim de clisee.
                              Iar daca vorbim de "cocalari" cu bani multi, aia prefera Lambo cica, e mai tipator decat Ferrari.

                              Range Rover Sport are garda la sol mai mica decat Range Rover.

                              Saleen e misto, dar are pret prohibitiv.
                              Daca tot vrei sa fii mai aparte, sa te consideri exclusivist, cumperi Koenigsegg. Nimeni nu-ti va putea pune o eticheta.
                              Last edited by mr.K; 22 October 2014, 12:58.

                              Comment


                              • Tocmai asta-i partea haioasa, ca astia cu multi bani nu vor sa fie exclusivisti!
                                Asta vrea cocalarul de rand: "Ce am eu, doar eu am, sa se vada valUarea!"
                                Ceilalti vor doar ce-i mai bun.
                                Un saleen in persoane este o chestie halucinanta. Te caci pe tine doar cand o vezi. Mult peste orice senzatie iti da Bugatti. Si pe acolo erau ceva Bugatti-uri. Doar se puteau inchiria cu 10.000 euro pe zi. Si ghertoii rusi, ghici ce luam?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google