Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intrebam pentru ca masina nu are servo si vroiam sa stiu daca hotii au scris corect in descriere.Masina,e fosta..Trageam de volan ca la dacia veche din 2000.
    Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

    Comment


    • Tu stii mai bine ce aveai pe masina, ai cumva si VInul masinii?
      Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

      Comment


      • O sa caut,nu stiu daca mai am o copie a C.I.Cert e ca masina e ambiance pur fara alte dotări extra.S.a dat cu aprox.3000,vândută cu ...vedeti si voi..Km.masinii sunt reali.
        Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

        Comment


        • Cu banii aia am luat logan full option acu 5 ani la varsta similara, astia vor atatia bani pe o coaja? Lol, scrie si 5 usi.
          Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

          Comment


          • Ma vrajeau ei ca domneee o mai pregatim noi si o punem la vanzare..Au pregatit-o pe naiba!!Are niste zgarieturi fine ce-s tot acolo..
            Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

            Comment


            • Lasa, ca ofera garantie....

              Cam mare pretul pentru o masina de 4 ani spre 5.
              Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


              Astea ori au 2 -3 ani si vin din Germania la pret mic, cred ca le-au dat km fara numar inapoi, ori sunt de Romania si proprietarul vinde masina de 3-4 ani scazand 2-3.000 de euro maxim din pretul de achizitie cand era noua.
              Last edited by mr.K; 27 October 2014, 13:39.

              Comment


              • Masina e ok,nu are probleme de ordin tehnic..dar na,in rest nu ofera prea multe.
                Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                Comment


                • nu face banii aia...tre sa mai scada vreo 4000!
                  Keep walking...

                  Comment


                  • Originally posted by mr.K View Post
                    Lasa, ca ofera garantie....

                    Cam mare pretul pentru o masina de 4 ani spre 5.
                    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                    Astea ori au 2 -3 ani si vin din Germania la pret mic, cred ca le-au dat km fara numar inapoi, ori sunt de Romania si proprietarul vinde masina de 3-4 ani scazand 2-3.000 de euro maxim din pretul de achizitie cand era noua.
                    Dusterul ala era scump de nou, vreo 15000 parca minim. Dar "pachetul de drumuri grele" mi se pare hilar.
                    Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                    Comment


                    • Adica el freaca masina si vrea sa-l coste doar 1000 de euro pe an, apoi sa gaseasca fraierul care sa-i cumpere masina si sa inceapa cu schimbatul distributiei, amortizoare, bucse, cauciucuri, retusat rugina. etc.
                      Buna afacere, pentru el.
                      Dupa regula generala e: 5 ani vechime-50% din valoare initiala, masina aia din 2010 mai face ~7500 euro.
                      Cu 8000 de euro s-a cumparat un Sportage, pe benzina ce e drept, de 5 ani, ce costase 19-20 mii de noua.
                      Last edited by mr.K; 27 October 2014, 14:15.

                      Comment


                      • pai masina este,,unicat,,
                        la simpla cautare pe autovit la pretu cerut pe masina sau gasit 18 pagini si surpriza----------dusteru nu este,cel putin in primele 5 pagini
                        poftim compatatie si are si mai putini kilometri
                        Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                        „Nu ne tragem din maimuță, dar ne îndreptăm cu pași repezi spre asta.” — Arsenie Boca

                        Comment


                        • Cine se uita sa-si cumpere Duster, nu-si va lua in veci IS.
                          Plus ca, ce-i cu consola aia centrala din acel IS? E facuta cu colant Oracal? Dintr-ala "bun"?
                          'R-ar a dracului de troaca cu aere cu exclusivism. Auzi la el: ocupa locurile fruntase pt exclusivim La ce? Ca de condus nu se conduce cum trebuie, franele sunt mediocre, interiorul este din anii 90, consumul este mare pentru ce ofera.
                          Un semi-cazan de tuica ce face apel la memoria colectiva a romanilor: e japonez, e bun!

                          Comment


                          • Masina aia prinde bine in USA, ca aia sunt obisnuiti cu troacele. Confort sa aiba.

                            Comment


                            • Memoria colectiva a romanilor stie doar : made in jermania si ieftin, chilipir, mokaciune.
                              Is ul ala pare mai bun si mai ieftin decat un seria3 sau a4 , c classe...
                              o/____\o
                              (i)
                              .........

                              Comment


                              • Doar ca e cu 2 clase sub ele
                                Eu zic doar sa le pipaiti. Diferentele sunt colosale.
                                Lexus arata bine in poze si de la distanta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google